Přejít na obsah


Fotka

Navigace TEASI


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
183 odpovědí na toto téma

#41 bratpitr

bratpitr

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2014 - 8:40

Ahoj, su uz k dispozicii smartmaps pre teasi one2? Eventualne da sa vyskusat free verzia a akym sposobom to nainstalovat do navigacie. Diky. Inak skusenosti s navigaciou stale dobre ) vie potesit hlavne vyberanymi trasami v lese, niektore by stali za to, aby sa stali cyklostezkami :)


  • 0

#42 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2014 - 5:26

Ahoj, su uz k dispozicii smartmaps pre teasi one2? Eventualne da sa vyskusat free verzia a akym sposobom to nainstalovat do navigacie. Diky. Inak skusenosti s navigaciou stale dobre ) vie potesit hlavne vyberanymi trasami v lese, niektore by stali za to, aby sa stali cyklostezkami :)

 

Ahoj,

SmartMaps dokončují poslední detaily na mapách a testovací verze měla být hotová v Pátek, takže předpokládám, že to bude každým dnem. Jakmile to bude ozvu se.
 


  • 0

Oficiální distributor navigací Teasi pro Českou a Slovenskou republiku

www.teasi.cz


#43 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2014 - 5:28

Právě jsem obdržel novou informaci od výrobce Teasi, že během cca 4 týdnů bude vydán veliký update firmware, který přinese hodně novinek (zatím mi neprozradili jakých :-) ), ale havně slibují další zrychlení navigace a menu!!! 

Tak se nechme překvapit.


  • 0

Oficiální distributor navigací Teasi pro Českou a Slovenskou republiku

www.teasi.cz


#44 tonyro1sk

tonyro1sk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2014 - 12:54

po lopate...doteraz používam holux, nemá chybu, akurát nie sú tam mapy...preto rozmýšľam niečo s mapou cz-sk-pl-hung-austria-germ   teda susedných štátov tiež...tease one 2 má 27 krajín aj cestu aj topo???  cena do 200 ečiek je lákavá.žeby som počkal mesiac na ten vylepšený?? nedá sa to niekde vyskúšať a potom kúpiť ak mi vyhovuje?  aby to neskončilo ako moje hodinky extraligy  sunto a polar...všetko krásne, ale prepínanie funkcií vytvára nechuť to používať...v jednoduchosti je sila..


  • 0

#45 Hanys38

Hanys38

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2014 - 8:32

zdravim chcu se zeptat mam teasi pro ale ta navigace pise se tam ze to naviguje po lesnich cestach polich a tak chtel jsem jet pres les kde je cesta a ta navigace me taha jen po ceste nezaboci do lesa nebo je tu cyklo stezka pres oboru u hukvald a tam me to taky nenavede musim naoklo celkem dost velke zklamani daji se nejak aktualizovat mapy?


  • 0

#46 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2014 - 16:37

po lopate...doteraz používam holux, nemá chybu, akurát nie sú tam mapy...preto rozmýšľam niečo s mapou cz-sk-pl-hung-austria-germ   teda susedných štátov tiež...tease one 2 má 27 krajín aj cestu aj topo???  cena do 200 ečiek je lákavá.žeby som počkal mesiac na ten vylepšený?? nedá sa to niekde vyskúšať a potom kúpiť ak mi vyhovuje?  aby to neskončilo ako moje hodinky extraligy  sunto a polar...všetko krásne, ale prepínanie funkcií vytvára nechuť to používať...v jednoduchosti je sila..

 

Ahoj,

ano, navigace podporuje mapy 27 zemí. Co se týče map, tak vypadají přesně takhle: http://www.openstree.../53.6035/7.1775

tp co vydíš na Openstreetmap.org, to uvidíš v navigaci. Navíc navigace Teasi již oficiálně podporují SmartMaps: http://www.smartmaps...zarizeni/teasi/


  • 0

Oficiální distributor navigací Teasi pro Českou a Slovenskou republiku

www.teasi.cz


#47 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2014 - 16:47

zdravim chcu se zeptat mam teasi pro ale ta navigace pise se tam ze to naviguje po lesnich cestach polich a tak chtel jsem jet pres les kde je cesta a ta navigace me taha jen po ceste nezaboci do lesa nebo je tu cyklo stezka pres oboru u hukvald a tam me to taky nenavede musim naoklo celkem dost velke zklamani daji se nejak aktualizovat mapy?

 

Ahoj,

Open street map mají výhodu / nevýhodu v tom, že si ji tvoří sami uživatelé. To znamená, že pokud se zaregistruješ na openstreetmap.org, můžeš i ty upravit již zakreslené cesty a označit je, že jsou vhodné pro jízdní kolo. (dokud není cesta označená jako sjízdná pro jídní kolo, navigace ji automaticky vynechá.) Jakmile tak uděláš, muís tato změna projít kontrolou a pak už stačí počkat až se to objeví v další aktualizaci map v navigaci TEASI.

 

Já osobně jsem se rozhodl začít upravovat cesty v okolí na OSM tak aby bylo pokrytí navigace na kole co možná nejlepší.

 

Jak na to najdeš třeba v tomto článku:http://zaloudek.kabe...i-map_c264.html


  • 0

Oficiální distributor navigací Teasi pro Českou a Slovenskou republiku

www.teasi.cz


#48 r@sto

r@sto

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2014 - 17:58

Ahoj,
Sko je to s kompasom na Teasi ONE 2? Ma aspon elektronicky? Na stranke teasi ani v shope o kompase nie je ziadna zmienka, bez neho je vsak pouzitie na geocaching dost obmedzene.
  • 0

#49 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2014 - 13:33

Ahoj,
Sko je to s kompasom na Teasi ONE 2? Ma aspon elektronicky? Na stranke teasi ani v shope o kompase nie je ziadna zmienka, bez neho je vsak pouzitie na geocaching dost obmedzene.

 

Bohužel kompas tato nejlevnější verze nemá. nicméně se můžete orientovat podle mapy, jestli jste místo už přešli a kterým směrem je zadaný bod s keškou který hledáte.


  • 0

Oficiální distributor navigací Teasi pro Českou a Slovenskou republiku

www.teasi.cz


#50 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2014 - 13:34

Fólie na všechny navigace Teasi najdete tady:

http://bike4u.cz/sea...ml?search=folie

 

Na Teasi One 2 už je dokonce matná. Na PRO verzi by jsme matnou měli mít během několika dní / týdnů :-)


  • 0

Oficiální distributor navigací Teasi pro Českou a Slovenskou republiku

www.teasi.cz


#51 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2014 - 14:26

Tak oficiální SmartMaps pro všechny Navigace Teasi jsou konečně venku. Cena včetně 16GB micorSD je 1190 Kč. Pokud Vás tao infomace zaujala, můžete je koupit na:

 

http://bike4u.cz/det...gace-teasi.html


  • 0

Oficiální distributor navigací Teasi pro Českou a Slovenskou republiku

www.teasi.cz


#52 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2014 - 19:44

folie za 320, fuj dobrej kseft :-D
  • 0
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#53 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2014 - 7:06

folie za 320, fuj dobrej kseft :-D

 

Díky za kompliment :-)

 

Tohle je ale MATNÁ fólie která zamezí nežádoucím odleskům z displeje a bohužel její pořizovací cena je veliká. Pokud se Vám podaří najít nějakou levněnjší alternativu pro Teasi ONE 2 v matné tak mi prosím dejte vědět. Díky

 

http://bike4u.cz/det...ne-2-matna.html


Ahoj,

SmartMaps dokončují poslední detaily na mapách a testovací verze měla být hotová v Pátek, takže předpokládám, že to bude každým dnem. Jakmile to bude ozvu se.
 

 

Tak oficiální SmartMaps pro všechny Navigace Teasi jsou konečně venku. Cena včetně 16GB micorSD je 1190 Kč. Pokud Vás tao infomace zaujala, můžete je koupit na:

 

http://bike4u.cz/det...gace-teasi.html


  • 0

Oficiální distributor navigací Teasi pro Českou a Slovenskou republiku

www.teasi.cz


#54 restaurator

restaurator

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2014 - 10:47

Ahoj,

 

bude na trhu Teasi One 2 ve verzi  PRO ? 


  • 0

#55 perna11

perna11

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2014 - 0:07

POZOR!!! Před Pár dny jsem zapůjčil jednu navigaci TEASI do společnosti SmartMaps aby se pokusili o implemetaci SmartMaps do navigace. A POVEDLO SE! Nyní bude možné nainstalovat smartmaps na microSD kartu a po vložení do navigace TEASI se automaticky spustí.

Tak jsem smartmaps naistaloval na micro SD kartu a spustil a NIC!!! Stále to jelo dle starého programu. Můžeš mi sdělit přesný postup? Díky.

Současně bych se chtěl optat jak je to s kompasem. Navigaci Teasi one2 mám teprve 4 dny A TAK TOMU MOC NEROZUMÍM. Kompas ukazuje sever na jihu a za chvíli zase na západu. V návodu jsem nikde nenalezl jak ho kalibrovat. Návod je v mnoha případech někde úplně jinde asi je pro Teasi one. Co se týká geocaschingu,  tak také nevím. C:geo natáhlo v mobilu casche v okolí a bylo to. Tady taky nevím. Vzhledem ke stálému dešti jsem a práci jsem zatím nikam nevyrazil a tak nemám zkušenosti s přesností hledání casche. U domu mne to nacházelo úplně někde jinde o cca 20 m. Takže nevím, asi navigaci půjdu vyměnit.


  • 0

#56 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2014 - 5:54

Tak jsem smartmaps naistaloval na micro SD kartu a spustil a NIC!!! Stále to jelo dle starého programu. Můžeš mi sdělit přesný postup? Díky.

Současně bych se chtěl optat jak je to s kompasem. Navigaci Teasi one2 mám teprve 4 dny A TAK TOMU MOC NEROZUMÍM. Kompas ukazuje sever na jihu a za chvíli zase na západu. V návodu jsem nikde nenalezl jak ho kalibrovat. Návod je v mnoha případech někde úplně jinde asi je pro Teasi one. Co se týká geocaschingu,  tak také nevím. C:geo natáhlo v mobilu casche v okolí a bylo to. Tady taky nevím. Vzhledem ke stálému dešti jsem a práci jsem zatím nikam nevyrazil a tak nemám zkušenosti s přesností hledání casche. U domu mne to nacházelo úplně někde jinde o cca 20 m. Takže nevím, asi navigaci půjdu vyměnit.

 

První podmínka je, že máš smartmas naistalované na kartě správně. Pokud ano, tak normálně zapni navigaci, počkej až naběhne a potom vlož micorSD do navigace, po pár vteřinách se ti spustí SmartMaps.

Co se týká cache, zadáš souřadnice cílu přímo do navigace a stikneš GO a nebo si doma připravíš gpx soubor, ten nahraješ do navigace a řídíš se podle něj  POI.


  • 0

Oficiální distributor navigací Teasi pro Českou a Slovenskou republiku

www.teasi.cz


#57 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2014 - 6:03

Ahoj,

 

bude na trhu Teasi One 2 ve verzi  PRO ? 

 

Ahoj,

v tuhle chvíli nemůžu potvrdit ani vyvrátit, ale výrobce mi slibuje nějakou novinku, kterou mi předvede na Eurkbike 2014 v Německu. Takže jestli si chceš počkat do konce srpna ... Jinak oficiálně o ničem takovém nemám informaci.


  • 0

Oficiální distributor navigací Teasi pro Českou a Slovenskou republiku

www.teasi.cz


#58 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2014 - 8:46

Díky za kompliment :-)

 

Tohle je ale MATNÁ fólie která zamezí nežádoucím odleskům z displeje a bohužel její pořizovací cena je veliká. Pokud se Vám podaří najít nějakou levněnjší alternativu pro Teasi ONE 2 v matné tak mi prosím dejte vědět. Díky

 

 

 

Jelikoz to neni tak znama navigace a jeste neni tolik zabehla, tak jine alternativy asi nejsou. Ale sam jsem si kupoval MATNE folie na SGS4 3 ks za 60. A dovolim si podotknout, ze kvalitni. Takze usuzuji, ze cena jedne za 320kc je dost nastrelena. Radsi si ostrihnout tu vetsi na S4 :-) No a ani ty leskle tam nejsou zrovna za hubicku, resp. za desetinasobek :-D

Jinak o koupi teasi celkem dost uvazuji, hodila by se mi nejaka turisticka navigace do kapsy.


Tento příspěvek byl upraven od DogVader: 04 srpen 2014 - 8:49

  • 0
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#59 horny_cb

horny_cb

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2014 - 23:38

Čaudy všichni, mám dotaz ohledně map od smartmapsu. Mám doma navigaci funtek 130 se zakoupenýma mapama, když je chci dostat do teasi znamená to pro mě že musím zakoupit aktualizaci? nebo je to poslední verze kterou smartmaps vydal? Zatím se mi nechce psát na oficiální podporu. Díky ;)


  • 0

#60 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2014 - 6:28

Čaudy všichni, mám dotaz ohledně map od smartmapsu. Mám doma navigaci funtek 130 se zakoupenýma mapama, když je chci dostat do teasi znamená to pro mě že musím zakoupit aktualizaci? nebo je to poslední verze kterou smartmaps vydal? Zatím se mi nechce psát na oficiální podporu. Díky ;)

 

Ahoj,

pro každé zařízení jsou "jiné" mapy. Asi napiš na podporu jak a jestli vůbec to půjde vyřešit.


  • 0

Oficiální distributor navigací Teasi pro Českou a Slovenskou republiku

www.teasi.cz





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama