Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.8.5

geoget

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
181 odpovědí na toto téma

#1 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2014 - 18:24

Tak, protoze nam groundspeak znenadani zmenil nazvy typu waypointu, vydal sjem rychlou opravu Geogetu.

 

Ta pri importu prevadi nove nazvy na ty dosavadni stare, abychom predesli pripadnym problemum s nekomatibilitou v dalsich programech a GPSkach.

 


  • 0

#2 staska

staska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2014 - 18:39

Ac jsem sve aktivity kolem GC znacne omezil, presto deni sleduji a pro spravu kesi pouzivam uz leta GG. Taky jsem Tvou praci jiz nejednou ocenil a nemusi u toho zustat. Mam vsak problem, ktery vznikl u poslednich verzi.

Pouzivam na kazdy rok samostatnou dB nalezu. Dnes jsem chtel opravit seznam pro mapicky, takze jsem vse smazal a zacal opet plnit. Bohuzel uz tam neni ta funkce prihrani dat a tak mam vzdycky jenom to, co tam poslu jako posledni. Moc se mi nechce zase data slucovat, kdyz jsem si je tak pekne kazdy rok oddelil. Takze mam cely rok jenom odlovy aktualniho roku a seznam neodlovenych s vypoctenymi/zjistenymi finalkami.

Mne by se stary skript/rozhrani pro prihravani urcite hodil. Bude stary skript fungovat, kdyz jej tam jeste mam ?


  • 0

eTrex Legend, evolve touchTraxx, GPSmap 60CSx + 8GB microSDHC, Oregon 450


#3 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2014 - 18:42

Prihrani jakych dat a kam?


  • 0

#4 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2014 - 18:51

Jen pro zajimavost - proc maz nalezy oddelene po letech? Neni preci zadny problem si udelat filtr, ktery ti bude filtrovat nalezy pro ten ktery rok. Takto mas naopak udrzbu komplikovanejsi (podle me).


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#5 staska

staska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2014 - 18:53

Mapicky zde na gc.cz hezky "postaru", prihrani nalezu jen za posledni/aktualni rok k tomu, co uz na gc.cz je. Neni to neresitelny problem, staci mit dve dB - jednu s nalezy a druhou na to ostatni, ale doted mi to vyhovovalo, ze jsem jen po odlovu oznacil nalez v GG a dal Nahrat nalezy na GC.CZ a bylo hotovo. Taky se tam honilo mene dat.


  • 0

eTrex Legend, evolve touchTraxx, GPSmap 60CSx + 8GB microSDHC, Oregon 450


#6 staska

staska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2014 - 18:56

to gord: na dB nalezu zadnou udrzbu nepotrebuji, tam uz se nic nemeni. jenom to mam spolecne i s offline kesemi v mobilu a obcas to pouziju treba jako pomoc jinemu kacerovi :) . pripojim to do PocketDrake/aDrake a vytahnu informace, pokud to nenajdu primo pres HTML v offline slozce


  • 0

eTrex Legend, evolve touchTraxx, GPSmap 60CSx + 8GB microSDHC, Oregon 450


#7 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2014 - 19:04

Nalezy na gc.cz: pokud bys mel najednou vsechny nalezy v databazi, tak to bude jen dohravat nove. Ted, se vzdy sesouhlasi databaze s nalezy na gc.cz. Proto v okamziku zmeny "rocni" databaze se na gc.cz vse smaze.

 

Ano, stary script ti fungovat bude.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#8 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2014 - 19:06

Takze kdyz budu po tobe chtit informaci o tebou nalezene kesi, tak si napred musis vzpomenout v kterem roze jsi ji nasel, abys v aDraku zvolil tu spravnou databazi. A to ti pripada uzitecne? Kolik mas nalezu za rok? Par tisic nalezu pro databazovy program neni zadna hodnota, s tim bude pracovat bleskove.


  • 2

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#9 staska

staska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2014 - 19:37

Jak pisu vys, tak veliky problem to neni, ja toho tolik nemam (letos mam uz tri). Ale prave ty jiz odlovene nechci mit zbytecne v aktualne pouzivane dB, takze po odlovu to znamena, ze musim tu kes dostat do dB odlovenych, tam si ji oznacit jako odlovenou a odeslat data do GC.CZ (kompletni seznam) a naopak z provozni/pripravne ji smazat nebo taky oznacit, abych ji nehledal casem znovu :D . Dulezite je pro mne to, ze tam mam vsechny waypointy, indicie, postupy zjisteni finalek, ... a o to bych prisel nerad. Takze to znamena export/import ci jiny postup prenosu mezi dB. A k tomu jeste pouzivam i ten adresar Offline s HTML listingem, obrazky, mapky, ... Asi bych uz nektere informace uz ani neziskal, protoze uz ani nikde na webech neexistuji, odkazy jsou nefunkcni, ... Takze asi jednotlive dB zustanou jak jsou a maximalne vznikne jeste jedna se vsemi odlovy, ktera bude slouzit jen na ten export na mapicky.

Jinak velky dik HaLuMa za takovy produkt. Jednoducha instalace, jednoducha obsluha, ... Vyuzivam jenom malou cast funkci a moznosti, ale je tam vsechno, co potrebuju.

Zkusim to ted nahrat s vyuzitim stareho skriptu, zhodnotim stav a pak se uvidi, co dal.

Diky za odpovedi, zdravim vsechny uzivatele GG a autorovi preji trochu mene problemu s GS (taky cerpam a zpracovavam data z jinych zdroju a neni nad to, kdyz se nekdo rozhodne udelat nejakou zmenu bez varovani)


  • 0

eTrex Legend, evolve touchTraxx, GPSmap 60CSx + 8GB microSDHC, Oregon 450


#10 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2014 - 19:50

občas se nestačím divit co dokážou lidi vymyslet za složitosti :)


  • 3

#11 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2014 - 19:52

Taky se snazim pochopit k cemu je ten postup dobrej :) Ale kdyz to vyhovuje obema partnerum, tak proc ne... ;)


  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#12 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2014 - 20:27

Označit jako nalezené ? To přece dělá GeoGet automaticky když klikneš na Aktualizovat nálezy.

Nechceš vidět nalezené ? No tak si je potlačíš v implicitním filtru.

Chceš je v terénu vidět ? Klikneš v a:drake na Filtr / Mám nalezeno ? / ...

Pokud jsi to ty co má na gc.com nick "staska", tak máš necelých 2000 nálezů - tak 2000 bodů je v databázi zanedbatelných a to i na čas a prostor při přenosu.

Kdyby sis někdy chtěl vygenerovat pěkné statistiky, tak by ti rozdělené databáze také dělaly velké problémy.


  • 1

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#13 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2014 - 20:29

Proc neco delat jednoduse, kdyz to jde i mnohem sloziteji.


  • 3

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#14 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2014 - 20:51

Tak nevím, co jsi všechno opravil, ale aby se mne to na domácím počítači ptalo, pod jakým uživatelem chci instalovat, to běžné není,

 

Musel jsem zrušit zaškrtávátko "chránit počítač".


  • 1

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#15 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2014 - 21:13

Instalator se uz douho nezmenil, ani jsem nedelal jeho aktualizaci.

Na uzivatele by se te to mohlo ptat, pokud jsi nemel dostatecna opravneni v operacnim systemu.


  • 0

#16 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2014 - 19:48

Něco je divného. Po nahrání dnešních GPX mi spousta keší vyskočila jako že mí změněný listing (plugin FinalWP). A dnešní novinka GC4BFWP kterou jsem naimportoval přes Live má zmršená některá česká písmenka, na webu je to OK.
Přitom ten text přes copy a paste vypadá správně.
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#17 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2014 - 21:51

Taky hlasim, ze u mne nastal poprve pod XP stejny "problem" jako popsal kolombo.
  • 0

#18 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2014 - 22:14

Jaky problem? To s tim "chranit pocitac"? To vubec nevim, co tim myslite... jake zaskrtavatko, kde?


  • 0

#19 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2014 - 22:17

Něco je divného. Po nahrání dnešních GPX mi spousta keší vyskočila jako že mí změněný listing (plugin FinalWP). A dnešní novinka GC4BFWP kterou jsem naimportoval přes Live má zmršená některá česká písmenka, na webu je to OK.
Přitom ten text přes copy a paste vypadá správně.

 

Tak asi se tam v listingu neco nekde opravdu zmenilo. Ja nejaky masovy narust aktualizaci dneska nepozoroval.

 

A GC4BFWP je jasna... v listingu je tam nastaveny ne zcela bezny font Andalus, ktery neumi zobrazit vsechna pozadovana pismenka. A proto se misto nich ukazi ctverecky. Ukazuje se to divne i v mem Firefoxu, kde je videt, ze ta postizena pismenka jsou sice zobrazena, ale jinym fontem.


  • 0

#20 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2014 - 7:02

Jaky problem? To s tim "chranit pocitac"? To vubec nevim, co tim myslite... jake zaskrtavatko, kde?

Při instalaci vyskočilo okno s dotazem. Na služební PC jsem díky tomu instalaci nezvládl, doma mne to ještě čeká.

EDIT: Teď jsem to zvládl díky Kolombovu postupu.


Tento příspěvek byl upraven od Pnov: 16 květen 2014 - 7:06

  • 0

P%C5%88ov.png






Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama