Přejít na obsah


Fotka

Baťůžky Wenger z Kauflandu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2014 - 22:20

V Kauflandu momentálně probíhá akce na zavazadla Wenger, která se tam dají koupit s velkou slevou na základě věrnostních bodů z běžných nákupů. Vyzkoušela jsem například  baťůžek za 500 Kč, přesně takový, jaký jsem potřebovala (jsem schopna do něj sbalit notebook a věci na týdenní výjezd), ale mají tam i kufry, tašky na notebook, menší baťůžky atd. Zatím se tváří kvalitně a jsem s ním spokojená.

http://www.kaufland....enger/index.jsp

Protože v Kauflandu běžně nakupujeme, máme těch věrnostních bodů tolik, že s nima můžeme topit. Takže kdyby někdo, zejména z Prahy, chtěl, mohu poskytnout poukázky na asi tak 5 kufrů :D! pište do SZ.


  • 0

#2 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2014 - 22:31

Tenhle batuzek mam ja i holka uz dva roky z doby kdy byla tahle akce v Globusu. Fak je, ze je opravdu praktickej, se vhodnym vnitrnim usporadanim, a celkem trvanlivej, taham ho denne a ted uz na nekterych mistech zacina byt jetej, ale vydrzel urcite vic nez jeho perdchudci.

Jen me pobavila ta cena - v Globusu byl tedy urcite za vic bodu, ale doplacelo se 100.

Jinak manzel a syn maji zase tu tasku pres rameno (nejsou batuzkovi), a taky jsou velmi spokojeni.


  • 0

#3 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2014 - 23:26

Bodů mám taky na tapetování, ale doplatky se mi jako vždycky zdají neúměrně vysoké. Myslím, že za ty prachy lze sehnat slušné tašky a baťůžky i bez sběratelských akcí, na něž už jsem pomalu dost alergický. Třeba u Shellky mi ke konci roku měly expirovat nějaké bodíky, tak jsem si koupil nůž Fiskars. A dorazil nejlevnější malý takřka šunt s nevalnou dutou rukojetí. Bodů to bylo tolik, že jsem na ně musel natankovat asi za 50 tisíc korun…


  • 2

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#4 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2014 - 4:52

Bodů mám taky na tapetování, ale doplatky se mi jako vždycky zdají neúměrně vysoké. Myslím, že za ty prachy lze sehnat slušné tašky a baťůžky i bez sběratelských akcí, na něž už jsem pomalu dost alergický.

 

Já jsem takovej baťůžek beztak potřebovala, protože starej se mi zrovna definitivně dotrhal a nemělo cenu ho po stopadesátý zašívat. Jinak bych ho samozřejmě nekupovala.  Jasně, že před koupením novýho jsem si prošla pár obchodů a porovnala ceny - cena je zrovna u baťůžku asi tak třetinová při sovnatelný kvalitě. Jak je to s cenou jinejch věcí nevim, ale kvalitní asi budou - brácha požívá nějaký tašky do letadla týdle firmy už léta (koupený bez akce ;) ) a prej drží dobře.

 

Samozřejmě nikoho nehodlám povzbuzovat, aby ty krámy kupoval, natož pak zbytečně, jen říkám, že kdyby to náhodou někdo stejně chtěl, můžu mu poskytnout ty body, aby kvůlivá tomu nemusel specielně v tom supermarketu zbytečně nakupovat.


  • 0

#5 MarHan

MarHan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 371 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2014 - 7:10

Poridili jsme malemu maly "letecky" kufrik v Globusu. Ma ho rad, sam si s nim jezdi. Provedeni celkem kvalitni, jen ten doplatek byl znatelne nizsi nez je ted v Kaufu:-(


  • 0
Garmin Oregon 650, Samsung Galaxy S + Locus + GSAK

#6 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2014 - 7:27

Je to tak... wengera jsme si ověřili už cca před dvěma lety na podobné akci v Globusu.. muselo se sice nasbírat víc bodů, ale doplatky byly o dost nižší... ale kvalita super.. máme cestovní tašku a batohy a jsou netknutý... na rozdíl od jiných značkových batohů, které se začaly rozpadat poměrně brzy...


  • 0

#7 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2014 - 18:15

Stejná zkušenost, z Globusu, menší doplatky, batoh dva roky na zádech a v pohodě.


  • 0

#8 sl9m

sl9m

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2014 - 4:01

Také mám batoh a kufr wenger z Globusu. Jsou super. Akorát na letišti se na pásu začali točit samé tyto kufry. Já ho měl naštěstí označený, abych ho poznal na první pohled. Ostatní se v nich, ale hrabali jako bába v koksu.


  • 1

#9 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 540 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2014 - 20:57

Ahoj,

není tady někdo od Plzně, kdo měl samolepky na akci navíc??? Chybí mi jich 8. Prosím, pomozte. :)


  • 0

#10 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2014 - 22:31

Batoh mám z Globusu. Doplácelo se za něj jen 100 kč. Za 500 at si ho Kaufland nechá. Ale musím uznat, že na zádech je pohodlnej a velice prostornej. Nepáře se, nic. Ale je pravda, že když se jede na dovolenou, tak ho má kde kdo.


  • 0

Samsung Galaxy Core LTE + Garmin Etrex 30


#11 Joska4

Joska4

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2014 - 0:03

Od této firmy mám již dost dlouho batoh na NTB, tahám ho denně i na cesty bez notesu a jsem spokojenej, jen tenhle v nabídce není. Firma asi šije kvalitně, protože zatím drží podstatně déle než ten předchozí. Takže značku můžu doporučit, určitě to nebude šunt na jedno léto.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama