Přejít na obsah


Fotka

Geokalendář 2015 se slevou


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
57 odpovědí na toto téma

#1 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2014 - 16:58

Říkáte si, proč už teď? Nebo spíš "konečně se Vianney pochlapil a vydá Geokalendář včas"? Ať tak či onak, rád i letos posedím nad vašimi úlovky, budu je probírat z jihu, severu, východu i západu, odpředu i odzadu, hvězdičkovat si je, přiřazovat k týdnům, ke kterým se nejvíce hodí, loudit od vás keše, ke kterým fotky patří, schovávat ikonky kešek a nakonec třeba i jeden Geokalendář 2015 schovám v terénu a budu s napětím čekat na zprávy z FTF huntu.

 

Kdo se chcete přidat, posílejte mi do konce srpna fotky z vašich dobrodružství s plastovými krabičkami (a živými spolukačery a cachery).

vianney@volny.cz


  • 1

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#2 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2014 - 10:56

Už se mi začínají scházet fotky od prvních přispěvatelů, tak se těším na další a další. Opravdu chci letos vydat kalendář aspoň o měsíc dříve než loni, tedy do konce října (a ideálně ještě o pár dní dříve). Proto neváhejte a posílejte fotky do konce srpna, rád se budu vašimi fotkami probírat a dávat z nich dohromady teď už asi opravdu tradiční Geokalendář 2015.

 

můj e-mail: vianney(zavináč)volny(tečka)cz


  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#3 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2014 - 14:13

Možná bys sem mohl pro nové kačery a pro nás sklerotiky napsat požadavky na rozlišení a velikost fotek. ;) I když v mém případě jde spíš o momentky než fotky.


  • 0

#4 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2014 - 19:52

Velikost fotek do Geokalendáře - jakou máte. Nemusíte je zmenšovat ani jinak upravovat. Měly by být aspoň tří megapixelové, tedy 2000×1500 bodů, ideálně šest megapixelů (3000×2000 bodů) nebo více. Fotky na šířku jsou použitelnější, ale zajímavé fotce se dá odpustit spousta odchylek od ideálních požadavků.

Pokud na nich jsou lidé v neobvyklých situacích (a je poznat, kdo to konkrétně je), je potřeba mít jejich souhlas s uveřejněním.

 

Těším se na vaše fotografie, ve kterých je skryt kousek kouzla geocachingu.


  • 1

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#5 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2014 - 14:43

Připomínám, že se blíží uzávěrka fotek do Geokalendáře 2015. Termín uzávěrky je 23. září 2014 ve 4 hodin a 29 minut (ráno). Ale když tak mi napište, že nestíháte, pár dní vám přidám.

 

Děkuju a už se těším, začíná to vypadat opět slibně.


  • 1

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#6 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 969 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2014 - 15:24

no hlavne aby zase byla stopovaci soutez o originalni autorsky vytisk s podpisem....


  • 0

#7 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2014 - 14:01

Já se také těším. Už mám v hlavě koncept :)


  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#8 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2014 - 3:07

Dlouho jsem se neozýval, jak to s Geokalendářem vypadá. Dobře - právě si tisknu předprodukční maketu, a když bude všechno v pořádku, v úterý budou první Geokalendáře 2015 na světě.

To znamená zaprvé , že si je můžete objednávat, zadruhé, že se blíží Geokalendář 2015 FTF hunt. Doufám, že se máte na co těšit :)


  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#9 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2014 - 8:56

Dlouho jsem se neozýval, jak to s Geokalendářem vypadá. Dobře - právě si tisknu předprodukční maketu, a když bude všechno v pořádku, v úterý budou první Geokalendáře 2015 na světě.

To znamená zaprvé , že si je můžete objednávat, zadruhé, že se blíží Geokalendář 2015 FTF hunt. Doufám, že se máte na co těšit :)

 

Jak rpobíhá objednávání? Respektive, kde si mohu kalendář objednat?


  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#10 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2014 - 10:33

Buď přes Geokes.cz, tam jsem viděl možnost objednání a nebo přes http://www.tiskem.cz...eokalendar-2015

Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 15 listopad 2014 - 10:34

  • 1

#11 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2014 - 15:37

Jeden starší kalendář cestuje jako TB  :) , nedávno jsem ho přesouvala z eventu v Holoubkově do JČ na další event. 

Prima nápad, mohlo by podobně republiku křižovat víc exemplářů, z každého roku jeden. 


  • 0

#12 ryvova

ryvova

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2014 - 23:46

Ukázky vypadají super, asi si jeden koupím, ale pro příště bych u fotek jako je ta na první ukázce doporučila Photoshopem nebo něčím podobným vymazat ty dvě půl postavy. Chápu, že je problém nafotit fotku tak, aby k tomu nedošlo, na tom eventu jsem byla a byla tam fůra lidí, kteří se všude motali, že se divím, že jich je na foto tak málo, ale pro účely tisku bych ty dvě půlpostavy rozhodně vyretušovala, aby nerušily.


  • 0

#13 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 10:48

Geokalendáře 2015 právě tisknu, možná už dnes poputují první kusy do geoshopů a k vám, kdo jste si je objednali (počítejte ale raději s doručením v pátek).

 

Upozorňuji proto, že se blíží Geokalendář 2015 FTF hunt. Indicie budu zveřejňovat pravděpodobně zítra na tomto fóru (www.geocaching.cz) a zároveň na http://www.facebook.com/geokalendar. Je možné, že se luštění letos protáhne :)


  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#14 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 11:31

Moc se mi líbí Geokalendář, je to fajn nápad, jen mám nejraději fotky, ze kterých ten geocaching opravdu sálá. Klasické záběry nějakého místa (hradu, přehrady apod.) mi v geokalendáři trochu vadí. To si můžu koupit kalendář zaměřený na památky, přírodu... Ale stačí do záběru strčit třeba geocoin nebo TB nebo samotného kačera s keškou a už tleskám, to se mi líbí. :)  


Tento příspěvek byl upraven od Alf Gang: 19 listopad 2014 - 11:34

  • 1
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#15 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 11:40

Čistě krajinných fotek v Geokalendáři příliš není. Ale snažím se, aby tam bylo od všeho něco, takže zajímavé a přitom ne tak známé krajiny (samozřejmě s nějakou to keší) tam rád dám. 

Fotky, které jsou nějak přímo s geocachingem spojené, mají ale většinu.


  • 3

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#16 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 14:00

 

Fotky, které jsou nějak přímo s geocachingem spojené, mají ale většinu.

A to je dobře.  :)


  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#17 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2014 - 0:10

Geokalendář 2015 FTF Hunt začne v pátek ráno. Kalendář je na svém místě a moc se těším.
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#18 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2014 - 5:50

Pátek ráno už dávno je a Vianney chrní... :D


Tento příspěvek byl upraven od Jacka: 21 listopad 2014 - 6:51

  • 0

#19 Bubbu

Bubbu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2014 - 6:50

Mně se fotky krajiny líbí, je to taková inspirace, na jakou keš se příště vydat.


  • 0

#20 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2014 - 8:13

Geokalendář FTF hunt začíná.
Hledejte na souřadnicích N xx°xx.523', E yy°yy.976'
Hint: Cbq xnzral i wrfxlapr cbq frfgvfgebzrz
Nápověda 1. část: most, tunel, semafor
Nápověda 2. část: Svědek je oprávněn odepřít vypovídat, jestliže by výpovědí způsobil nebezpečí trestního stíhání sobě, svému příbuznému v pokolení přímém, svému sourozenci, osvojiteli, osvojenci, manželu, partneru nebo druhu anebo jiným osobám v poměru rodinném nebo obdobném, jejichž újmu by právem pociťoval jako újmu vlastní. (§100 odst.2 trestního řádu č. 141/1961 Sb.)
(nápovědy 1. a 2. části budu postupně přidávat)


  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka