Přejít na obsah


Fotka

Změna nicku v GeoGetu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
66 odpovědí na toto téma

#61 Olson_vs

Olson_vs

    Olson_vs

  • Members
  • PipPipPip
  • 153 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2017 - 10:19

ad: Haluma   Jak jsem psal, nemám s tím problém, ale přepisovat to u všech keší (co kdybych jich měl nedej bůh třeba 1000), zvlášť, když to chci zachovat je nešikovné. Zkusím ty nicky naskládat za sebe s těmi čárkami. Pokud to půjde, bude to dobré.


  • 0

#62 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2017 - 10:20

ad Gord : tak nevím. Created by: neovlivním= je závislé na přihlašovacím jméně-nicku. Ovlivním Placed by:  (listing keše) Tam si můžu napsat, co chci.

to je nějaký šum...vy každý mluvíte asi o něčem jiném


  • 0

#63 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2017 - 10:37

ad: Haluma   Jak jsem psal, nemám s tím problém, ale přepisovat to u všech keší (co kdybych jich měl nedej bůh třeba 1000), zvlášť, když to chci zachovat je nešikovné. Zkusím ty nicky naskládat za sebe s těmi čárkami. Pokud to půjde, bude to dobré.

 

Jenze oni si lide nick tak bezne nemeni. Vetsina uzivatelu ma svoji identitu vyjasněnou. A kdyz uz chteji nick zmenit, tak k tomu vedou tak zavazne duvody, ze si to chteji prepsat vsude. Argument s powertraily je zcestny, staci se na ty existujici podivat. Vetsina z nich je zalozena nicky, ktere vznikly prave a jen pro ucely toho powertrailu.


  • 0

#64 Olson_vs

Olson_vs

    Olson_vs

  • Members
  • PipPipPip
  • 153 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2017 - 11:02

ad: HaLuMa Taky už to vícekrát neudělám :D To slibuju. S těmi čárkami to pomohlo. Snad jeden problém vyřešen. Apropo kolik se do toho okýnka vleze znaků?


  • 0

#65 Olson_vs

Olson_vs

    Olson_vs

  • Members
  • PipPipPip
  • 153 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2017 - 11:16

ad. někdo   Proč mi tady nefunguje standardní vkládání ctrl+v ?  Proč mi nefunguje tlačítko Citovat ?

 

 

Protože Explorer. V Chromu jde obojí.  Sakra, to jsou mi mouchy....


  • 0

#66 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2017 - 11:54

Olson_vs:

Jeden problémek, co sem sice nepatří, ale pro pobavení- Stator mi ignoruje v odznáčcích BadgeGen všechny rakouské nálezy(vlajku se státem). Ale v jiných záložkách kešky zahrnuté jsou... :D
Takovým blbostem se fakt můžu jen smát.

 

 

 

Problémek v Rakousku je dán tím, že nemáš otagované keše rakouské do kterého kraje patří = pustit DIVIDER
je to vidět na mapce rakouska nesvítí ti ani jeden kraj ale puntíky na puntíkaté mapě tam máš

takže prvně rozdělit keše DIVIDEREM a pak znova Stator a bude to OK

 


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#67 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2017 - 12:20

... a nebo si to nechat otagovat automaticky pri importu. To je ale ve vychozim stavu zapnute, takye sis to musel nekdy sam vypnout.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama