Přejít na obsah


Fotka

Export do iGO Primo

android

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2014 - 16:10

spíchnul jsem pro známého na přání export do iGO Primo pro Android. Nese se v duchu mých exportu do TomTom a BeOnRoad.

 

umí:

  * exportuje KML soubory šité na míru navigaci iGO Primo

  * podle kategorie bodů jednotlivé soubory (Traditional cache - Own, Parking area - Found, ..)

  * název a popis bodu se definuje přes VarSubst, takže si lze nadefinovat téměř cokoliv (standardně přednastaveno typické TMAB FD Krabička (Tradiční Mikro 1,5 2,5 Nalezená Disablovaná Krabička)

 

instalace:

  * do /iGO/content/userdata/usericon se nakopírují připravené ikony ze složky icons/igo. Toto stačí udělat jen jednou, proto toto skript nezajišťuje automaticky.
  * do /iGO/content/userdata/poi se nakopírují vynenerované KML soubory
  * v iGO Primo je třeba v nastavení mapy zapnout kategorii bodů Geocaching
 
problémy:
  * někdy se stane, že igo po spuštění zamrzne, může za to pravděpodobně něco v popisu bodů. nejjednodušší je upravit v konfiguraci neexportování poznámky (GEOCACHE_DESCRIPTION = ''; a WAYPOINT_DESCRIPTION = '';) významě se zrychlí export a nestalo se mi, že by navigace spadla.
 
nenarazil jsem na žádné omezení, takže celá ČR není problém (alespoň na mi2s).
 
první veřejná verze zde: https://dl.dropboxus...imo-0.0.1.0.gip
 
screen.png
 
jako takový easter egg export zpracovává poznámky u finálních waypointů - pokud bude poznámka {0} (0 až asi 6), tak budou finální souřadnice odlišeny ikonkou s jinou barvou. (v kombinaci s GGP a GGV skriptem se tak rozlišují finálky co prošly ověřením (přes checker), finálky co nelze ověřit, finálky co neprošly ověřením, atd..)
 
vyzkoušejte, a pokud někdo příjde na to na čem se to muže kousat, tak budu rád :)

  • 0

#2 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2014 - 16:49

nahozeni na ararat http://geoget.ararat...skript:igoprimo


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:android

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama