Přejít na obsah


Fotka

Nové Mapy.cz - připomínky, dotazy, rady, komentáře


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
142 odpovědí na toto téma

#141 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2015 - 22:31

O zobrazování GPX přetažením na mapu se tu psalo před pár měsíci a mimochodem to funguje opravdu skvěle a neuvěřitelně rychle i pro velké objemy dat. To ukládání jsem se dočetl až dnes a přiznám se, že jsem dál neprůzkumničil, zda-li je to opravdu nová funkce, nebo jen někdo zaspal... ;)


  • 0

#142 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2015 - 22:48

kireGPS, to vůbec nebylo myšleno vůči tobě. ;)  zive.cz by si měli u sebe udělat pořádek, protože o GPX i KML a dalším píšou už 25. 6. 2014.

 

 

 

Logika obou typů plánování je přitom prakticky identická. Ať už trasu naplánujete automaticky zadáním místa startu a cíle, nebo ji prostě nakreslíte od ruky, můžete ji dále ručně upravovat přesouváním jednotlivých uzlů vektoru, můžete ji exportovat do KML a GPX nebo třeba uložit do batůžku.

 

viz. http://www.zive.cz/c...72/default.aspx


  • 0

#143 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2015 - 6:34

O zobrazování GPX přetažením na mapu se tu psalo před pár měsíci a mimochodem to funguje opravdu skvěle a neuvěřitelně rychle i pro velké objemy dat. To ukládání jsem se dočetl až dnes a přiznám se, že jsem dál neprůzkumničil, zda-li je to opravdu nová funkce, nebo jen někdo zaspal... ;)

Psalo se o tom. Tady. Jen jsem to prozatím nenašel v článkách, co popisují nové mapy.cz. Nestudoval jsem ale tak podrobně samotnou nápovědu k Mapám. Tady si můžeme psát co chceme, mimo kačerů si to nikdo nepřečte.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama