Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

PM obnova


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
34 odpovědí na toto téma

#1 carodejka_s.r.o.

carodejka_s.r.o.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 10 July 2014 - 17:50

Potřebuju jedno ubezpečení. Jsem už skoro rok PM a hodlám si ho opět zaplatit. V poznámkách mám uloženo celkem dost věcí, o které bych nerada přišla, proto se chci zeptat. Pokud by mi členství 5.8. skončilo a já ho obnovila třeba až 10.8., tak o ty poznámky přijdu nebo budou pouze po dobu těch 5 dní nedostupné?

 

Díky, čarodějka Lucka


  • 0

#2 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1260 příspěvků(y)

Publikováno 10 July 2014 - 17:55

A obnovit to PM už koncem července nemůžeš? Období PM se ti nezkrátí, budeš ho mít zase do 5.8. a nebudeš riskovat ztrátu poznámek...


  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#3 carodejka_s.r.o.

carodejka_s.r.o.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 10 July 2014 - 18:16

Jo aha, já myslela, že se zkrátí. Tak to jo, to ho klidně obnovím dřív. Díky


  • 0

#4 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5271 příspěvků(y)

Publikováno 10 July 2014 - 20:59

Poznámky neztratíš, při obnovení se tam zase objeví. Nerad bych někoho mystifikoval, ale když jsem si poprvé prodlužoval PM, tak mám dojem, že se mi zkrátilo. Od té doby mám zaškrtnutou možnost automatického prodloužení.


  • 0

#5 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4214 příspěvků(y)

Publikováno 10 July 2014 - 21:14

Pozor, pokud si dáš "pauzu", zmizí ti všechny dosud neudělené FP, které ti tam ještě zbyly - pojedeš od nuly.


  • 0

#6 Bubaczech Gang

Bubaczech Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 10 July 2014 - 21:31

Poznámky opravdu nezmizí, jen nebudou vidět pokud nebudeš PM, o těch bodech si nejsem jistej jestli zmiznou v řece času navěky...ale chtěl jsem jen napsat, že jsem už premium neprodlužoval a ono běželo ještě přes dva měsíce po datu skončení.


  • 0

#7 Canoppy1

Canoppy1

    Canoppy

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 10 July 2014 - 21:40

Pozor, pokud si dáš "pauzu", zmizí ti všechny dosud neudělené FP, které ti tam ještě zbyly - pojedeš od nuly.

Nezmizí. 


  • 0

#8 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4214 příspěvků(y)

Publikováno 10 July 2014 - 22:07

Nezmizí. 

Zmizí. Pokud jsi PM, pak BM, a pak si znova zaplatíš PM, tak se ti začnou body sbírat jen od doby, co si zaplatíš znova to PM.


  • 0

#9 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2411 příspěvků(y)

Publikováno 10 July 2014 - 22:12

Měsíc jsem nebyl PM a poté jsem znovu zaplatil.

 

Logů do získání dalšího Bodu oblíbenosti: 10
Celkem Bodů oblíbenosti: 49

 

Také bych se tedy přikláněl k názoru, že nezmizí.


  • 0

#10 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1260 příspěvků(y)

Publikováno 10 July 2014 - 22:21

Pokud ukončíš PM, během BM se ti už nenačítají FP za nalezené keše. Ale ty, cos měl při ukončení PM, asi zůstanou.

Co se týká té obnovy PM s předstihem, měl by se přidat rok od konce platnosti PM, ne od platby. Kdysi s tím měli problém (http://www.geocachin...datum-expirace/), ale byla to chyba GS a všem to opravili.


  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#11 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4214 příspěvků(y)

Publikováno 10 July 2014 - 22:22

No, já vim naprosto jistě, že kolegovi zmizely, byl z toho značně rozladěn.

Je možný, že je to ještě nějak rozdiferencovaný. Tady to bylo tak, že po dlouhé době jako BM zkusil měsíční bezplatný PM. Při první aktivaci PM tam člověk má body i za tu dobu, kdy byl BM, ale pak už ne. Jemu po měsíci těch bodů ještě spoustu zbylo, a po zaplacení PM nějakou dobu na to čekal, že je tam bude mít a neměl. Možná s bodama za úlovky jako PM to je jinak, že ty nezmizí.


  • 0

#12 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1865 příspěvků(y)

Publikováno 10 July 2014 - 22:23

Zmizí. Pokud jsi PM, pak BM, a pak si znova zaplatíš PM, tak se ti začnou body sbírat jen od doby, co si zaplatíš znova to PM.

Již přidělené (získané) body pro rozdávání nezmizí, ale jinak máš pravdu, v mezidobí, kdy člověk není PM, se nasbírané kešky nepočítají do bodů a tak znovu po zaplacení se jede od znova. Tohle se mi stalo loni, body mi nezmizeli, ale myslela jsem si, že jsem našla dalších 10 keší a dostanu další bod a prdlačku, musela jsem najít ještě další, celé se mi to posunulo.  :angry:


  • 1
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#13 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4214 příspěvků(y)

Publikováno 10 July 2014 - 22:28

Již přidělené (získané) body pro rozdávání nezmizí, ale jinak máš pravdu, v mezidobí, kdy člověk není PM, se nasbírané kešky nepočítají do bodů a tak znovu po zaplacení se jede od znova. Tohle se mi stalo loni, body mi nezmizeli, ale myslela jsem si, že jsem našla dalších 10 keší a dostanu další bod a prdlačku, musela jsem najít ještě další, celé se mi to posunulo.  :angry:

Kolegovi zmizelo více než 100 bodů, nasbíraných v době, kdy byl BM před první aktivací PM.


  • 0

#14 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1865 příspěvků(y)

Publikováno 10 July 2014 - 22:34

Kolegovi zmizelo více než 100 bodů, nasbíraných v době, kdy byl BM před první aktivací PM.

Jestli to není spíš tím, jak jsem psala - po dobu, co je člověk BM, tak nasbírané keše nepřidávají žádné body. Je to zvláštní, mně opravdu v mezidobí žádný bod nezmizel, ale taky nepřibyl, ač jsem keše logovala. Jen jsem se prostě ošidila o pár bodíků, protože jsem si nevšimla, že mi vypršelo členství. 

Každopádně - pokud mu opravdu zmizeli, tak muselo nejspíš dojít k nějaké chybě a asi byla na místě nějaká reklamace. 


  • 2
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#15 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1865 příspěvků(y)

Publikováno 10 July 2014 - 22:37

Poznámky neztratíš, při obnovení se tam zase objeví. Nerad bych někoho mystifikoval, ale když jsem si poprvé prodlužoval PM, tak mám dojem, že se mi zkrátilo. Od té doby mám zaškrtnutou možnost automatického prodloužení.

Teď jsem si právě prodlužovala členství o další rok. Nemám nastavené automatické prodlužování, zaplatila jsem členství přes geobchůdek a dostala číslo (dárkový poukaz). Členství mi mělo vypršet 12.7.2014, prodloužila jsem ho dnes 10.7.2014 a platnost se mi teď objevila nově do 12.7.2014, takže se mi to nezkrátilo. ;)


  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#16 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4214 příspěvků(y)

Publikováno 10 July 2014 - 22:38

Ne, oni to někde i píšou, že to tak je. Při první aktivaci se ti keše, získané jako BM, počítají, při dalších už ne. Je to jejich způsob, jak člověka donutit, aby si to nerozmejšlel, a hnedka zaplatil další členství. Možná, že ty, co získáš jako PM, nezmizí ani tím přerušením.


  • 0

#17 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1865 příspěvků(y)

Publikováno 10 July 2014 - 22:43

Ne, oni to někde i píšou, že to tak je. Při první aktivaci se ti keše, získané jako BM, počítají, při dalších už ne. Je to jejich způsob, jak člověka donutit, aby si to nerozmejšlel, a hnedka zaplatil další členství. Možná, že ty, co získáš jako PM, nezmizí ani tím přerušením.

Ano, to dává smysl... Je fakt, že jsem právě díky té několikadenní mezeře přišla o nějaký ten bodík tím, že jsem si zalogovala keše a pak po zaplacení jsem očekávala, že mi naskočí za ně bodíky, ale to se nestalo.

Na druhou stranu ale ty, co jsem měla do té doby nastřádané ještě coby PM, ty mi nezmizely.


  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#18 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2411 příspěvků(y)

Publikováno 10 July 2014 - 22:50

Ne, oni to někde i píšou, že to tak je. Při první aktivaci se ti keše, získané jako BM, počítají, při dalších už ne. Je to jejich způsob, jak člověka donutit, aby si to nerozmejšlel, a hnedka zaplatil další členství. Možná, že ty, co získáš jako PM, nezmizí ani tím přerušením.

 

 

Ne možná, ale určitě.

 

If I purchase a Premium Membership later, will I be awarded Favorite Points for the geocaches I found when I was a Basic Member?

Yes - for first-time subscriptions! If you upgrade to Premium Membership we will add up your past geocaching finds and award Favorite Points accordingly. From there you can visit the geocache pages you found while still a Basic Member and "spend" the Favorite Points on the best ones. However, if your subscription lapses for any reason, you will not be granted Favorite Points until you renew your Premium Membership. At which time the Favorite Points will start accruing again. You are only prorated Favorite Points the first time you subscribe.

 


  • 1

#19 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 677 příspěvků(y)

Publikováno 10 July 2014 - 22:50

Pozor, pokud si dáš "pauzu", zmizí ti všechny dosud neudělené FP, které ti tam ještě zbyly - pojedeš od nuly.

 

Jak už je napsáno přede mnou, tak toto není až tak úplně pravda. Nepřidělené FP, z doby před první aktivací PM, ti zůstanou až do dalšího zaplacení PM, ale po dobu kdy nebudeš PM se ti nebudou načítat nové FP. Minimálně to takto platí při použití zkušebního (měsíčního) PM účtu.

 

Jo a pokud jde o ty poznámky tak ty zapsané se po dalším zaplacení PM účtu opět objeví. 


  • 2
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#20 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4214 příspěvků(y)

Publikováno 10 July 2014 - 22:57

Nepřidělené FP, z doby před první aktivací PM, ti zůstanou až do dalšího zaplacení PM, ale po dobu kdy nebudeš PM se ti nebudou načítat nové FP. Minimálně to takto platí při použití zkušebního (měsíčního) PM účtu.

Nikoliv. Pokud ti zbudou ty body, získané jako BM, a ten měsíční zkušební PM účet vyprší, tak ty ti zmizí už nenávratně. Prostě při druhé aktivaci PM účtu začínáš buď od nuly, nebo možná ti tam zbudou body, získané za dobu prvního PM.


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama