Přejít na obsah


Fotka

GPS MAZE EUROPE - Germany

event

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
32 odpovědí na toto téma

#1 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2014 - 14:24

Ahoj, malé upozornění na akci plánovanou na květen 2015: ČAGeo ve spolupráci s organizátory Gutenberg Mega 2015 připravuje první německý GPS Maze. Místem konání je německý Mohuč (Mainz). Základ výstavy vychází z pražského Maze ze září 2013, veškeré materiály budou přeložené do němčiny a některé budou přepracované tak, aby odpovídaly německým reáliím. V současné době jsme ukončili přípravná jednání a začínáme pracovat na obnově obsahu.
 
Více informací: web ČAGeo, listing GPS MAZE EUROPE - Germany GC57V0R, listing ME GC50FTF, web Gutenberg Mega 2015.
 
Doufám, že nás přijedete podpořit v hojném počtu! :)

  • 5

#2 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 459 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2014 - 15:14

Jak potřebujete podpořit? ;-)


  • 1

#3 martin.simek

martin.simek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2014 - 15:31

Jak potřebujete podpořit? ;-)

Kontakty na pomoc na JohnnyM., jiste bude rad za kazdou volnou ruku i hlavu ;-) je jen otazka, zda bude potrebovat pomoci okamzite? Mame na pripravy 3/4 roku ... za kazdou pomoc predem DEKUJEME !


  • 1
Martin.Simek (CAGeo.cz & GPS MAZE EUROPE & GeoKladno.cz & nkt cables group)

#4 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2014 - 19:05

Já jsem tím "podpořit" myslel hlavně morální podporu - tím, že se na Maze přijedete podívat :). Pokud ale někdo má chuť podpořit akci aktivněji, budeme rádi. Práce bude dost.


  • 1

#5 JohnnyM.

JohnnyM.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2014 - 19:14

Největší forma podpory v tomto případě bude pro nás někdo, kdo vládne jazykem germánským a bude tak moci provádět Německé kačery po MAZE. I když máme slíbené zajištění této služby od organizačního teamu, stejně budeme potřebovat několik prostředníků při překonávání jazykové bariéry ;-).

 

Nyní je aktuálně situace taková, že právě s německými kolegy připravujeme co všechno se musí z české verze předělat do té německé, jakmile si toto odsouhlasíme bude jednoduší říct kde a jak pomoci.

 

Ale přeci jen hodím do pléna jednu anketní otázku: Pokud jste navštívili GPS MAZE v Praze co by dle vás mohlo být uděláno lépe nebo jinak? Nebo co v Pražské verzi GPS MAZE chybělo?

 

Díky Honza (JohnnyM.)


  • 1

#6 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2014 - 20:12

Ja myslim, ze to nebylo spatne, jen z meho pohledu byla skoda, ze na panelech byla zminka o komercnim GSAK, ale o freeware alternative Geogetu ne. Zrovna v CR, kde je Geoget nejoblibenejsi, mi to prislo zvlastni.

V DE zdaleka takovou popularitu nema, ale mozna o to by bylo zajimavejsi. Kdyztak si o tom rad s nekym z vas popovidam.
  • 0

#7 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2014 - 20:17

Ja myslim, ze to nebylo spatne, jen z meho pohledu byla skoda, ze na panelech byla zminka o komercnim GSAK, ale o freeware alternative Geogetu ne. Zrovna v CR, kde je Geoget nejoblibenejsi, mi to prislo zvlastni.

V DE zdaleka takovou popularitu nema, ale mozna o to by bylo zajimavejsi. Kdyztak si o tom rad s nekym z vas popovidam.

 

Tak tohle je opravdu dobrá připomínka a celkem se i stydím, že nás to nenapadlo. GeoGet používám roky a nějak jsem si na něj nevzpomněl. Něco s tím určitě uděláme  ;)


  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#8 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2014 - 20:35

Ale přeci jen hodím do pléna jednu anketní otázku: Pokud jste navštívili GPS MAZE v Praze co by dle vás mohlo být uděláno lépe nebo jinak? Nebo co v Pražské verzi GPS MAZE chybělo?


Lepší větrání stanu :D.


  • -2

#9 martin.simek

martin.simek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2014 - 21:16

Lepší větrání stanu :D.

To byl zamer: Pred stanem byla velka fronta a my jsme potrebovali, aby se nam "hornici nehromadili v dole" :-D slovy klasika.


  • 4
Martin.Simek (CAGeo.cz & GPS MAZE EUROPE & GeoKladno.cz & nkt cables group)

#10 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2014 - 21:30

To byl zamer: Pred stanem byla velka fronta a my jsme potrebovali, aby se nam "hornici nehromadili v dole" :-D slovy klasika.

:D :D :D Jsi mě naprosto odrovnal!


  • 0

#11 MarHan

MarHan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 371 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2014 - 12:24

Tentokrat budeme v budove, tak by problem s teplotou rozhodne byt nemel:-)


  • 0
Garmin Oregon 650, Samsung Galaxy S + Locus + GSAK

#12 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2015 - 23:55

Pro ty, kdo se chystají v květnu do Mohuče: Groundspeak včera přidělil hlavnímu eventu GC50FTF status Giga.
  • 0

#13 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 8:52

Ale, to je překvapení. A já myslel, že letos je s GIGA ikonkou na řadě Amerika. Teď už jen přesunout HQ ze Seattlu do Berlína a bude to :)


  • 2

#14 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 12:53

Ale, to je překvapení. A já myslel, že letos je s GIGA ikonkou na řadě Amerika. Teď už jen přesunout HQ ze Seattlu do Berlína a bude to :)

 

Giga v USA nejspis nikdy nebude. Ikonka byla vytvorena pro Evropu, tedy hlavne pro Nemecko, kde je 5000 kaceru na eventu realnych. V USA to nehrozi.


  • 0

#15 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 14:00

Tak se pojdme hecnout... mam pocit ze na vystavisti loni byl slusnej naval a od te doby zase pocty kaceru vzrostly... :)


  • -2

#16 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 14:03

Jen to ne, stačily ty davy loni a na Skořápkách. Navíc už Giga proběhlo, všichní šílenci, kteří toužili po nové ikonce, ji jistě už mají a na další jezdit nebudou. Stačil by normální Mega event ale S PROGRAMEM, ne jako ta komerční blbost v Praze, pokud dokáže nalákat dostatek lidí, nechť jim je jiná ikonka udělena, ale rozhodně ne tak, že bude dopředu. Jestli není lepší nějaký normální event o 20-30 lidech, kde si v pohodě pokecáte a poznáte se...


Tento příspěvek byl upraven od Novom: 05 březen 2015 - 14:06

  • 2

#17 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 14:31

Jen to ne, stačily ty davy loni a na Skořápkách. Navíc už Giga proběhlo, všichní šílenci, kteří toužili po nové ikonce, ji jistě už mají a na další jezdit nebudou. Stačil by normální Mega event ale S PROGRAMEM, ne jako ta komerční blbost v Praze, pokud dokáže nalákat dostatek lidí, nechť jim je jiná ikonka udělena, ale rozhodně ne tak, že bude dopředu. Jestli není lepší nějaký normální event o 20-30 lidech, kde si v pohodě pokecáte a poznáte se...

 

Myslím si, že pražský mega-coinfest měl docela zajímavý program (třeba doprovodné eventy).. rozhodně srovnatelný s jinými mega-coinfesty v Evropě... teda pokud tou "komerční blbostí v Praze" nemyslíš ty Skořápky  :)  :)


  • 1

logo_spojenci.png

Počet keší, kvalitu vašeho života nezlepší....


#18 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 14:35

Samozřejmě jsem měl na mysli ten nesmysl, kde se platilo 250,- nebo kolik vstupné na několika hodinovou akci v budově, kde se nedalo hnout a řvala tam hudba. Být to na celý víkend, vstup zdarma a coiny či jiné doprovodné akce za vstupné, beru to. Asi tak, jako třeba na moravském mega. Na Skořápkách nikdo nic nechtěl a nepropagoval, dokonce k tomu ani neřvaly z repráků koledy.

Ale jestli mega znamená nahnat na hodinu na jedno místo 500 lidí, tak se to dá pochopit.


Tento příspěvek byl upraven od Novom: 05 březen 2015 - 14:36

  • 0

#19 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 21:30

Sehnat v Praze prostor pro hromadu lidí, kde bys za to nemusel zaplatit (zábor/pronájem apod) bude asi trochu problém. A taky tady ta komunita neni myslim tak veliká, aby se našel nějakej sponzor kterej by to zaplatil ze svýho a stálo by mu to zato. 


  • 5

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#20 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2015 - 22:14

Možná trochu mimo téma, ale snad mi to nebudete mít za zlé. O tom, jestli se vůbec vydávat na cestu do Mohuče jsem zatím nějak více nepřemýšlel, avšak, zajímalo by mne, zda-li neexistuje nějaká cenově přívětivá jízdenka tam i zpět? Nejlépe dostupná pro formu 'teď jsem se rozhodl, jedu'. Případná cesta by byla ideální přes noc z pátku na sobotu (třeba s příjezdem ve tři ráno, nevadí) a v neděli nazpátek (odjezd klidně ve čtyři ráno). Stejně bych nespal a udělal celodenní nálet na Mohuč - kešky a hlavně poznávání města. Nabídek na stránkách ČD je hodně, nicméně lepší je zeptat se.
Ale to jenom, pokud by náhodou byl čas a mohl jsem odjet (po těch davech zase tolik netoužím). :)
  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:event

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama