Přejít na obsah


Fotka

Zajimave cyklokesky kolem Zdaru


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 La Elefant

La Elefant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2014 - 9:16

Ahoj,

 

na ct/pa se chystame na kola v okoli Zdaru n. Sazavou. Doporucite nejake zajimave kesky v okoli, ktere stoji za to? Zadne ultravysoke T, dostupne na kole (pripadne i nejakou rychlovku autem).

 

Diky


  • 0

#2 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2014 - 9:37

Cyklostezka Sázava - Přibyslav, to je stezka i keš Slyšel jsem, že ty Opičí hory jdou taky objet na kole... I do Hamrů se dostaneš na kole.

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 22 červenec 2014 - 9:38

  • 0

#3 Hejlíci

Hejlíci

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2014 - 9:40

Doporučil bych Olšiakovy sochy: http://coord.info/GC4F6Q4
V listinou jsou ostatní odkazy na sochy.

Tento příspěvek byl upraven od hejlici: 22 červenec 2014 - 9:42

  • 1

#4 La Elefant

La Elefant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2014 - 9:44

Premyslime i o tom PWT, stoji za to?


  • 0

#5 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2014 - 12:17

Myslíš to MMPWT ??

 

Pokud nedoplnil logbooky, tak budeš mít problém se zalogovat :-(

Hledaly se celkem dobře, ale nadšený nejsem, snad jedině z toho, že jsem si zahledal na kole ....


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#6 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 421 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2014 - 14:23

Myslíš to MMPWT ??

 

Pokud nedoplnil logbooky, tak budeš mít problém se zalogovat :-(

Hledaly se celkem dobře, ale nadšený nejsem, snad jedině z toho, že jsem si zahledal na kole ....

 

Ty se doplnujou pruběžně pravidelně, akorát od č.7 - 20 jsou disable protože lesáci tam káceli a tak hledají novou část cesty


  • 0

Xiaomi Redmi Note 10 Pro => Locus 4 gold, WhereYouGo, Mapy.cz ; Samsung J5 (iGo navi) ;
GeoGet (+Stator)

 

 

Moje statistika na Geocaching.com

 

 

 


#7 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2014 - 16:31

Doporucil bych okruh: ZR - Pilska nadrz - Polnicka - Darko - Radostin - Hluboká (odtud udolni nivou reky Doubravy) - Reka -  Stare Ransko - Nove Ransko - Sobinov a odtud zpet na Ranska jezirka - a pres Racin nebo pres Darko zpet do ZR. Cestou muzete vzit kousek toho MMPWT a cestou zpet dalsi kousek MMPWT

 

Jako druhy okruh bych doporucil: ZR - Hamry nad Sazavou - bod N49°33.883 E15°53.793 (tady zacina stara zeleznice ale zatim jako sterkova lesni silnicka) - mozny odskok na Slakhamr - Sazava - cyklostezka do Pribyslavi (cca 10km a plynule klesani o 60m na prijemnem asfaltu, jen tu je nekdy hodne bruslaru) a odtud bud zpet, nebo stoupani pres Pribyslav - Mala Losenice - Veprova - Racin(tady vydychat a napit se) - zamek v ZR po ceste MMPWT (zel kus je tady v prestavbe), nebo stoupani pres Porici - Olesenka - Bukova - Nizkov - Rosicka (zde rozhledna dostupna na kole) - Matejov - Nove Veseli (zde na rybniku je mozno obcas zahlednout prezidenta) - Budec - Radonin - ZR

 

A nebo do kopcu: ZR - bod: N49°39.853 E15°54.069 (zde zacina pekna lesni silnicka) - Cikhaj - bod: N49°39.636 E15°58.395 (silnicka smer Zakova hora) - Stribrna studanka / The Silver wellK pramenum Svratky - Obri vyrustek (ted mimo provoz) - Tri Studne - Sklenne - Pocitky - Vysoke - Zelena Hora - a jste zas zpet v ZR.

 

Jinak doporucuji Olsiakovy sochy, vetsina jich je dostupna autem a tudiz i na kole, seznam mate zde Olsiakovy Sochy Challenge .

 

Prikladam foto cyklostezky Pribyslav - Sazava

Přiložené miniatury

  • P8300437.JPG

Tento příspěvek byl upraven od Solim: 22 červenec 2014 - 16:51

  • 3

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#8 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2014 - 21:00

Díky za připomenutí soch, pokud vyjde Medlov, asi se na některé v okolí podívám - zejména sova mě láká. Náhodně jsem byla loni u Domažlic u psa Chodyho, musím se mrknout, jestli poblíž nalezená keš patří do Challenge. Takže sochy zahrnu do přípravy, abych nechodila nebo nejezdila sem tam a něco v okolí viděla. :)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama