Přejít na obsah


Fotka

Geodůchod


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
43 odpovědí na toto téma

#21 buben2

buben2

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2014 - 6:52

Respekt!  :) 


  • 0

#22 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 525 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2014 - 7:16

Prosiiim, dejte tomu prazackovi sanci stat se tim reviewerem. Treba b ude mit krom komunalni politiky i spooooustu casu a trpelivosti se venovat zdarma zabave nas vsech. Nerozhodi ho zaplavy dotazu a emailu a bude neustale a dokolecka trpelive jednat s "Provenatorama, Honzakama, Paulowakama a dalsima podobnyma. Pral bych mu to. Aspon na tyden. Petre, potkali jsme se jenom parkrat ( casteji s tv ou zenou, kterou moooc zdravim a prejem at vse probiha tak jak ma) tve rozhodnuti naprosto chapem a dekujem ti zes venoval spoustu casu penez i energie do toho abychom se my mohli bavit. Tech par tupcu skrtni. Blbce najdes vsude.
  • 1

#23 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2014 - 7:54

Díky za hladkou publikaci cca desítky mých keší i za vstřícnou spolupráci při řešení drobných žádostí - a samozřejmě i za přípravu a publikaci těch stovek dalších keší, které jsem si mohl i díky tobě najít. Přeju ti aby sis našel cestu zpátky k normálnímu geocachingu.


  • 0

#24 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2014 - 8:03

Osobně jsem sice v Praze a okolí nikdy keš nepublikoval, ale pár mých keší a eventů jsi mi taky pustil, když jsi publikoval u nás. A i když jsme při tom měli taky trochu spor (o to co je CITO a co ne:-)), stejně si tvé práce moc vážím, stejně jako práce všech RW. Protože i když si myslím, že by třeba něco šlo dělat jinak, vím, že je to těžká práce a člověk může lehce udělat chybu. Nechápu proto příspěvky některých, kteří ty chyby vyzdvihují a zásluhy bagatelizují...

 

Odvedl jsi pro náš kolektiv hodně práce a za to ti zaslouží veliký dík...


  • 0

#25 Petrtra

Petrtra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2014 - 8:48

Díky za nevděčnou práci pro nás všechny. Kešky byly a budou, ale děti vyrostou dřív, než se vzpamatujeme a jsou důležitější.


  • 0

#26 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2014 - 8:59

I já se připojuji k veřejnému poděkování za to, co pro nás Petr za dobu své reviewerovské činnosti udělal. Myslím si, že jeho kladné počiny výrazně převyšovaly počet přehmatů či nedorozumění a má můj hluboký obdiv za výdrž a trpělivost, kterou s námi, bežnými smrtelnými kačery, celou dobu měl.

Díky a Tvému nástupci přeji hodně zdaru.


  • 0

#27 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2014 - 9:36

Tak Petre diky moc za sluzby verejnosti, odkroutil sis toho fakt hodne, jak z hlediska doby ve funkci, tak i tim zes mel asi ty nejhustsi a nejproblematictejsi regiony. Rodina ma urcite prednost a duchod si po tech mnoha odmakanejch letech zaslouzis. Vubec nechapu zes to vydrzel tak dlouho, mas muj obdiv. Diky!


  • 4

#28 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2014 - 9:45

Ja bych do toho klidne sel.

A mym hlavnim "programem" by bylo merit vsem stejnym metrem a udelovat co nejmene vyjimek.

Duvod proc Skupce kritizuji jsou hlavne tyto dva zasadni nedostatky. Udelovat vyjimky jenom podle toho, jak se dany den vyspim / naleju/ kdo je jaky muj kamarad nebo nepritel...

Tak to by byla jizda  :o  NYXari by meli vsechny finalky jeste pred publikaci a ty uz by ses nemusel namahat s zadostma o archivace tobe nepohodlnych kesi, naklikal bys to do archivu rovnou vsechno sam. Tak nejak tusim ze ja bych prisel o kes jako jeden z prvnich. Obavam se ze kdyz bys to vzat ty, tak to i ti nejzavilejsi odpurci Skupce by ho na kolenou prosili aby se vratil :D


  • 16

#29 raven95

raven95

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2014 - 10:04

Diky za dlouhodobe zvladani teto nevdecne ulohy, i za nevyzpytatelne publikace v ruznych casech ;)


  • 0

#30 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2014 - 11:05

Díky moc za Tvoji práci a do budoucna přeji hodně rodinné radosti a menší pracovní vytížení.


  • 0

#31 vincenz07

vincenz07

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2014 - 11:44

Ahoj  Petře, 

 

 

děkuji za vše co jsi pro GC dělal. Vše má své pozitivní i negativní dopady. 

 

Kritika se musí nahlížet z obou stran aby byl vidět dvojí pohled. Protože jen kritizovat umí alibistický blbeček, který s ničím normálním nikdy nepřijde. 

 

Drž se a hodně štěstí dále


  • 0

#32 martin.simek

martin.simek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2014 - 13:28

Petře, děkuji Ti !! Martin


  • 0
Martin.Simek (CAGeo.cz & GPS MAZE EUROPE & GeoKladno.cz & nkt cables group)

#33 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2014 - 15:54

A mym hlavnim "programem" by bylo merit vsem stejnym metrem a udelovat co nejmene vyjimek.

 

 

Hele dik, uz dlouho mne nikdo takhle nepobavil. Sice jsem si pri tom malem rozbila sanici, kdyz mi udivem klepla o hrudnik, ale fakt jsem se zasmala.


  • 2

#34 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2014 - 15:56

Jo a tobe Petre dik a hodne stesti.


  • 0

#35 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2014 - 16:04

Ahoj :)

Díky za všechno, za ty slasti i občasné strasti... semo tamo nakopnutí aby to člověk vzal správným směrem...

Užívejte si prcka a třeba občas někde...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#36 p.pirko

p.pirko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2014 - 18:21

Dělat revírníka je vždycky náročné a nevděčné, ale myslím, že ty jsi to dělal dobře a díky za to. Užij si důchodu a mrňouska.


  • 0
P.Pírko

#37 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2014 - 20:45

na jednu stranu je fajn, co revirnik pro nas udelal,.... nadruhou stranu si bohužel taky budu pamatovat, jako nepsaného odpurce stromolezeckých T5


  • -3

#38 Sykype

Sykype

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2014 - 6:33

V geokešingu jsem stále nováčkem (rok je krátká doba), ale práce revírníků si nesmírně vážím. Díky za všechnu práci pro geokešing a speciálně za pomoc při záchraně jedné kešky, které hrozila archivace. Užívej si rodiny a občas s ní zajdi na nějakou tu kešku - třeba se někde potkáme.
  • 1

#39 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2014 - 6:57

Taky díky za bezproblémovou publikaci některých mých keší, včetně mé vůbec první. Budeš tu chybět!


  • 0

#40 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2014 - 7:02

Každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán - tak už to u nás bohužel často chodí. :(

Nenech se ale znechutit, hloupý řeči umí vést každej, ale "v tichosti zvednout metrický cent", to chce něco víc, o hodně víc.

 

Díky a užívej v klidu geodůchodu.


  • 3
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama