Přejít na obsah


Fotka

Geodůchod


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
43 odpovědí na toto téma

#41 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2014 - 16:49

No, jsem skoro z Brodu a asi dvakrát jsem tě tam potkal, tak celé tvé rodině do další etapy nejen geo-života popřeju Všechno nejlepší! :-)
  • 0

#42 bender-king

bender-king

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2014 - 16:50

Ze jsi vydrzel tak dlouho a jeste navic s temito kraji, si opravdu zaslouzi velky obdiv! Diky a hodne stesti.


  • 0

#43 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2014 - 22:14

Jelikož zdejší fóra už moc nesleduji (ztráta času, který lze strávit raději venku, jak jsem psal i v rozhovoru pro geocacher.cz :)), dozvěděl jsem se o Pitrisově rozhodnutí až před pár dny na eventu. Rozhodně mě to nepřekvapilo, sám jsem si tím prošel - no ale jelikož jsem Petra do funkce zaučoval, je to pro mě informace tématicky blízká. Letmým pohledem na přehled reviewerů na Geowiki vidím, že to Petr ve funkci vydržel pro mě neuvěřitelných 4,5 roku (ten čas teda letí). Pro srovnání: já či haggaeus jsme to dělali necelých 2,5 roku. To je pro mě opravdu známka mimořádné výdrže, zjevně si Petr dokázal kešery držet více od těla, nenechal si to přerůst přes hlavu bez ohledu na délku fronty či počtu nových mailů či negativních kritik na fórech či eventech a za to ho obdivuji.

Tedy Petře, do nových životních etap vše NEJ a přeji poklidné zaučování nového nástupce. Pevně doufám, že se najde i někdo rozumný, ona ta poptávka po této funkci se velmi často míjí s nabídkou toho, co je možné, rozumné a stávajícími reviewery (+Groundspeakem) akceptovatelné :).


  • 10

Nevíte si s něčím v GC rady? Zkuste jít nejprve na Českou encyklopedii GC


#44 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2014 - 23:45

I já musím Vám oběma za všechno velice poděkovat - i Pitrisovi i Skupcovi! Za revírníkování, za keše i za občasnou mediaci! Klobouk dolů!


  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama