Přejít na obsah


Fotka

Keš - Hledání souřadnic pouze 1x ročně


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 ClarissaMaryse

ClarissaMaryse

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)
  • LocationDomažlice a Plzeň

Publikováno 06 srpen 2014 - 20:03

Už delší dobu přemýšlím, zda by šlo (nebo i existují) kešky, jejichž odlov by byl celoroční, ale výpočet a hledání souřadnic by záleželo na určitém datu v roce. 

 

Mám teď na mysli konkrétně různé poutě, kulturní a hudební akce, letecké, historické a jiné dny. Prostě nějakou akci, která stojí stojí za to navštívit a jezdí na ni lidi z velké většiny ČR (ne nic pro 5 vesnic), a při tom by se hledali dané indície do souřadnic. Jiné dny by to nešlo. V listingu samozřejmě popis akce, historie, ...

 

Daná akce má přes 50ti letou tradicí, každoročně se opakující. Jezdí na ni jak lidé z ČR tak z Německa.

 

Měla by taková keška smysl a úspěch? Nebo by se jednalo spíše o ztrátu času?

 

Moc děkuji za odpověď.


  • 0

#2 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2014 - 6:39

Pominu-li případný problém komerčnosti = indicii lze získat toliko návštěvou nějaké komerční akce, tak hlavním problémem by byla nedostupnost dané indicie po většinu roku.

Já se tu nebudu pokoušet vymýšlet nějaké pravidlo, jak často by musela být keš nebo její součást dostupná, aby byla publikovatelná, ale shrnu to do všeobjímajícího "po rozumnou část roku". Příkladem publikovatelné nejzazší hranice by mohlo být např. 1x týdně, naopak 1x měsíčně mi již přijde až příliš málo. Ale jak jsem už psal - nebudu se pokoušet to nějak vymezovat mantinely, proto to bude vždy záležet na konkrétní situaci.

1x ročně je však málo v rámci jakékoliv situace.


  • 9




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama