Přejít na obsah


Fotka

Nove CZ polygony

geoget

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
115 odpovědí na toto téma

#81 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2014 - 16:47

Diky za nove polygony: presnejsi mi pripada lepsi. Jen si ted nejsem jist, komu "prislusi" oprava mapky okresu, ktera se ukazuje ve Statoru (a kde je ted Praha bila)? Mam si to udelat sam rucnim prepsanim tagu prazskych kesek (pokud bych nalezl zpusob, jak to udelat)? Nebo to udela casem autor Statoru? Nebo to je zmena ocekavana od autora Divideru? Prosim zduraznuji, ze si nestezuji, jen se ptam, zda cekat ci zda makat sam. Jeste jednou diky.


  • 0

#82 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2014 - 17:03

Mapka už je v nové betě Statoru upravena. Vyčkej chvíli (myslím pár dní), než bude zveřejněna...


  • 0

#83 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2014 - 17:06

Dik nejen za okamzitou odpoved ale i za opravu Statoru.


  • 0

#84 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2014 - 19:56

Ja bych byla rada, kdyby obcas aspon nekdo nejdriv mrknul na predchozi posty a pak se ptal :D


  • -1

#85 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2014 - 20:02

Ja bych byla rada, kdyby obcas aspon nekdo nejdriv mrknul na predchozi posty a pak se ptal :D

To je urcite rozumny postup. Presne tak jsem postupoval. [Tato odpoved je vcelku zbytecna, stejne jako, myslim, tvoje - pokud bychom opravdu chteli, ty a ja, to rozvijet dale, delejme to radeji mimo toto vlakno, smim-li navrhnout.]


  • 1

#86 lnavrat

lnavrat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2014 - 21:28

Ahojte zkusil jsem si ted pomoci mapGenFromTag pridat i Ostravu. Nicmene oproti mapGenCzDot pro Ostravu tam nic neni. Error s Prahou mam stejny, takze muze to byt tim, ze po erroru Ostravu uz nezpracoval, nebo podobny problem jako praha a nesedi tagy apod? Divider jsem predtim zpustit a u kesek mam vyplnene tagy: CZ Kraj, CZ Mestska cast, CZ Okres a CZ Povereny urad.

Neni to na profilu, ale zde. Na profilu mi zatim staci ggStat a finalne prejdu asi az s ostrou verzi;)


  • 0

#87 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2014 - 21:43

S novymi polygony ti ostrava nepujde, zmenila se kategorie, v ktere ma ostrava mestske casti. S tim stary modul nepouziva. Na prelomu srpen/zari bych rad vydal prvni ne-betu Statoru, tak vydrz.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#88 lnavrat

lnavrat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2014 - 22:12

ok, tak nejak jsem to tusil.


  • 0

#89 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2014 - 23:19

Tak mě to pěkně vypeklo. Nově se ty polygony nejmenují kraje/něco, ale kraj/něco. Takže pochopitelně mi nešly filtry podle krajů. Ty ele používám na export, a kombinuju to s filtrem podle trasy, takže nejbližší okolí jsem tam měl a vzdálenější ne. No, přišel jsem na to, ale dost jsem se zděsil, proč tam mám Budějovice, ale Krumlov ne.


  • 0

#90 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2014 - 8:13

Vidis, a to jsem na to upozornoval...
  • 0

#91 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2014 - 16:48

Já vím, ale když nahraju něco do navigace a najednou toho tam půlku nemám ( a je skoro půlnoc), hledám chybu v navigaci. Pak v exportu, pak v geogetu. A že se něco psalo o filtrech, jsem už zapoměl, aby mě to hned trklo. Navíc jsem měl stejný problém před časem, kdy se mi sice správně nahrály jihočeské, ale pak jsem popošel do Rakouska. No ono se nic neděje, dávám to vše ještě jednou jako POI, takže hledat se dalo. Ale když jsem u Gmündu dal Hledat nejbližší keš a ono mi ji to ukázalo někde u Suchdola, tak jsem se dost vyjevil.

 

Jo a ještě něco, co s tím nesouvisí. Geoget teď při každém spuštění píše Nalezeny aktualizace pluginů. Nic k aktualizaci tam ale není.


  • 0

#92 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2014 - 18:08

Ach jo :D.

Tak jsem se pokusila pročíst posledníma dvěma nebo třema stránkama od doby, co jsem to tu četla naposled a nejsem si jistá, jestli jsem to pochopila. To aby mi někdo nenařkl, že se ptám na to, co už bylo řečeno a nečetla jsem to. Sím, četla, snaha byla.

 

takže moje dotazy:

1) Nechci zatím přecházet na stator, nemam čas se s tím babrat, chci počkat na ostrou verzi a pak si teprv na to někdy udělat čas. Takže to mi, prosím, neraďte.

2) Chci aktualizovat/neaktualizovat tak, abych měla vybravenou Prahu v mapkách a nějak rozumně vyplněný okresy. Souhlasím s tím, že obvody Prahy jsou okresy, ale s dovolením bych je chtěla mít teda na mapě vybarvený, když v nich mam odlovený keše. Zatím jsem prostě radši polygony neaktualizovala a čekala, až "se" to opraví tak, aby ve statistikách, generovaných autostatem, to chodilo dobře. Opraví to teda někdy to "se" :D, nebo jsou to marné naděje?

3) Předpokládám, že aktualizace GeoGetu jako takovýho na výše zmíněné nebude mít vliv a že ten teda můžu směle aktualizovat, jakož i všechny ostatní pluginy, aniž by se mi rozbordelila Praha na mapkách a v tabulce okresů. Je ten předpoklad správnej? Jo, ještě teda okresy v Badgegenu nevim, co mi teď budou dělat, ale to možná v jiným vláknu. Ale taky bych ráda věděla, jestli ten aktualizovat nebo nešahat - životu nebezpečné.

Díky, vaše lama!


  • 0

#93 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2014 - 18:19

ad 2. Hlavnim duvodem zahajeni praci na Statoru byl dlouhodobe hlasany konec jakekoli podpory GgStatu od MaFy. Podle vseho by tedy nemel delat ani zadny zasah do zpracovani novych polygony. Ale je to jen jeho vec, jak se k tomu postavi.

 

ad 3. Polygony jsou plugin jako kazdy jiny, takze nejsoui soucasti aktualizace programu. Takze klidne program aktualizuj. Novy plugin BG II podle me pracuje s novymi polygony, takze ten bys take aktualizovat nemela.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 06 září 2014 - 18:20

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#94 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2014 - 18:25

2) "se" to opravit muze, ale taky nemusi (aneb jak pise gord - MaFa rek, ze konci). Nekde tu snad i MaFa psal kterak to slejt v sablone tak, aby to faralo, ale fakt po mne nechtej vedet kde, kdy a jak :D


  • 0

#95 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2014 - 19:03

Myslis tohle? A tohle je reakce?


Tento příspěvek byl upraven od gord: 06 září 2014 - 19:04

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#96 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2014 - 19:07

Jo, proste do template na dalsi radek za OUTCODING dopln:

DEFINECANTON AP Praha 1
DEFINECANTON AP Praha 2
DEFINECANTON AP Praha 3
DEFINECANTON AP Praha 4
DEFINECANTON AP Praha 5
DEFINECANTON AP Praha 6
DEFINECANTON AP Praha 7
DEFINECANTON AP Praha 8
DEFINECANTON AP Praha 9
DEFINECANTON AP Praha 10

Ale opravi to jen vybarveni mapy, pokud mas tabulku ukresu, tak tam ti to nepomuze.


Tento příspěvek byl upraven od HaLuMa: 06 září 2014 - 19:08

  • 0

#97 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2014 - 19:49

Díky! Dá se nějak "zazálohovat" stará verze polygonů, pak aktualizovat, a když se mi výsledky nebudou pozdávat, tak se vrátit k tý starý verzi, prosím?


  • 0

#98 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2014 - 20:16

Starší verzi - můžeš si ji přece stáhnout na Araratu... Do vyhledávání dáš polygony  a zobrazí se které máme....

Kromě toho je všechno zachované s příponou old, a pak by šla Paha  přejmenovat zpět.


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#99 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2014 - 22:08

Já jsem ty nové polygony odinstaloval a nainstaloval znova staré, projel to dividerem a udělal statistiky a stejně se to pořád zobrazuje s chybou na mapě, kterou dělají ty nové polygony.


  • 0

#100 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2014 - 22:51

Polygony, resp. Divider podle polygonů přiděluje tagy. Pokud chceš uklidit po předchozí akci, musíš dříve přidělené tagy smazat (Nástroje - Nástroje tagů - Smazat kategorii tagů). Pak pochopitelně pustit Divider znova.

 

Postupovat lze i jinak:

  1. Mám staré polygony a tagy. Chci si vyzkoušet nové.
  2. Přejmenuju kategorie tagů přidělené Dividerem (CZ*, AT* apod.).
  3. Nainstaluji nové polygony.
  4. Spustím Divider - mám nové tagy a vedle i staré.
  5. Vyzkouším co vyzkoušet chci.
  6. Pokud nejsem spokojen, smažu nové tagy, staré přejmenuji zpět a vrátím staré polygony do Divideru.

  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama