Přejít na obsah


Fotka

Import Turistických vizitek

geoget

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
46 odpovědí na toto téma

#21 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2016 - 11:05

Tady http://k8.kreteni.eu...r_gps.php?tz=cz
je možnost exportu do gpx, který se dá naimportovat do GG nebo přímo nahrát do navigace
  • 0

#22 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2016 - 11:34

Tak som to nemyslel. Skôr import turistickych znamok lepsie povedane import najdenych turisticky znamok a export pre statistiku tak ako cwg
  • 0
Balin50

HW: Sansung S22 + ADrake+, Garmin Monterra

#23 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2016 - 7:24

No něco takového by se mi taky líbilo.


  • 0

#24 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2016 - 8:23

Dobre, ale tady se dale bavme i Vizitkach, na Znamky neni problem si vyrobit samostatne vlakno.


  • 0

#25 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2016 - 9:13

A jo koukám blbě, já měl na mysli právě vizitky, známky už nesbírám, je nějaká možnost jak je dostat do statoru do statistik?


  • 0

#26 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2016 - 12:48

Myslím, že pomocí modulu CWGList můžeš zpracovávat i vizitky: http://geoget.ararat...:stator-cwglist


  • 0

#27 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2016 - 12:56

Jedine ze by je evidoval jako CWG. Ale toto vlakno je pro plugin, ktery vizitky importuje z jejich serveru jakoby to byly kesky do "keskove" databaze.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#28 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2016 - 12:57

Jo tu databázi mám. Na to jak je spravovat v CWGlistu jsem nepřišel bohužel


  • 0

#29 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2017 - 19:05

Mám problém, že turistické vizitky, naimportované tímto plugin se mi v a:Drake zobrazují 2x a protože nevím, kde může být problém, píšu to i sem - viz http://www.geocachin...ky/#entry539583
  • 0

#30 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2017 - 16:03

Tak jsem v řešení problému se zdvojení narazil na další problém. Udělal jsem si druhou databázi, do které jsem naimportoval znovu veškeré vizitky. Tato databáze se mi v a:Drake zobrazí bez zdvojení a vizitky jsou vidět s ikonou mysterky. Ale vznikl další problém - nenaimportovaly se mi "nálezy", u žádné vizitky není datum, kdy jsme ji zakoupily. Zkusil jsem přihlašovací údaje - na web se s nimi přihlásím, jak pod registračním číslem, tak pod emailem, ale v konfiguraci pluginu nefunguje ani jedno. A při tom importu bylo dřív vidět, že u vizitky, kterou máme se zobrazil nějaký text, který informoval o "nálezu", teď se u žádné vizitky neobjevil. Tak teď nevím co s tím. Jedna databáze "divná" díky zdvojení, druhá zas bez nálezů. Nějaký nápad co s tím?

EDIT: a když se v GG dívám do té zdvojené databáze, tak vidím opravdu všechny vizitky 2x, jednou jako typ "Geocache|Traditional Cache" a podruhé jako "Geocache|Rozhledny a vyhlídkové věže" - to je u vizitky č. 1 Ještěd. Teď jak to píšu, tak vidím změnu v GC kódu vizitky - jednou je to "TVCZ-0001" což je ta špatná jako tradička a podruhé "TVCZ-T0001" kde je navíc T a u té vidím i to dříve vyplněné datum nálezu a stejně s tím T je to i v té nové databázi, ve které mi ale chybí ty datum nálezů.

EDIT2: jen dodám, že s databází jsem nikdy nedělal žádný kouzla. Naplnil jsem jí daty tím pluginem, pak nakopíroval do tabletu, kde si dcera v a:Drake zaevidovala nálezy a pak jsem jí zase nakopíroval zpět do GG a zaktualizoval pluginem.

Tento příspěvek byl upraven od Kreten8: 27 únor 2017 - 16:28

  • 0

#31 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2017 - 7:42

Už jsem ti psal v druhém vlákně, že a:Drake na rozdíl od GeoGetu, nepočítá s tím, že do něj naláduješ něco jiného, než kešky. Některé operace dokonce natvrdo očekávají prefix GC a podle něj se řídí. Vizitky nesbírám a experimentovat s nimi nebudu (času málo, lituju), ale je docela možné, že tím logováním v aD a následným přenosem do GG se to rozbilo.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#32 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2017 - 9:35

No ale já tu teď popisuji problém, který je v Geogetu a pluginu pro vizitky a:Drake se netýká


  • 0

#33 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2017 - 10:05

Reagoval jsem hlavně na toto:

 

EDIT2: jen dodám, že s databází jsem nikdy nedělal žádný kouzla. Naplnil jsem jí daty tím pluginem, pak nakopíroval do tabletu, kde si dcera v a:Drake zaevidovala nálezy a pak jsem jí zase nakopíroval zpět do GG a zaktualizoval pluginem.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#34 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2017 - 11:38

Tedy, ne že bych se v tom vyznal, ale přijde mi, že odpověď na dotaz je hned v prvním příspěvku tohoto vlákna od HaLuMy a to tučným písmem...


  • 1

#35 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2017 - 20:01

Ale já jsem psal, že jsem si založil novou databázi, takže s keškama to nemíchám. A v té nové databázi nemám žádné nálezy, které ale na webu zaregistrované jsou - což musí být nějaký problém v pluginu na import.
  • 0

#36 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2017 - 17:49

Plugin nic nezdvojuje, a vizitky jako tradicky nikde nepouzivam. Jak ale bylo receno, adrake, nebo nejaky jiny geocachingovy tabletovy program si s vizitkami rozumnet nebude, a data zmrsi!

 

Pokud chces na tabletu oznacovat nalezy vizitek, delej to pres jejich oficialni tabletovou aplikaci, kterou se ten nalez oznaci primo na zdrojovem webu, a muj plugi to pak i s tim nalezem stahne do Geogetu.

 

Testoval jsem ted ten plugin, a vsechno funguje jak ma, vcetne spravneho oznacovani nalezu. (I vcetne informace, jeslti jde jen o tebou oznaceny nalez, nebo jestli uz je i potvrzeny nactenim odeslaneho caroveho kodu.) Tady problem opravdu neni.

 

Ostatne, po importu dat muzes nahlednout do adresare, kde ten skript bydli. Bude tam nejen GPX s daty vizitek, ale i fieldnote s nactenymi nalezy.


  • 0

#37 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2017 - 18:24

ad zdvojení dat - mám podezření, že to jejich API v době, kdy jsem stahoval vizitky pluginem poslalo nějaká pomršená data a díky tomu se to zdvojilo - všechny ty zdvojené vizitky mají stejné datum a čas modifikace a autor je "Unknown" - normálně je autor kategorie

ad nálezy - mě se právě nálezy z webu nestahují. V adresáři pluginu je wb.gpx soubor s vizitkami a wb.txt soubor, kde by měly být nálezy a ten je ale prázdný. Takže nevím co mám udělat, aby se mi ty nálezy z webu stáhli. Jak už jsem psal, tak jméno a heslo v konfiguraci pluginu jsem vyzkoušel a nijak to nepomohlo.
  • 0

#38 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2017 - 18:45

tak mas blbe to prihlaseni. Musi to byt stejne, jako kdyz se hlasis v te jejich oficialni aplikaci. (pouziva to stejne API)


  • 0

#39 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2017 - 19:21

No ale to jsem už několikrát vyzkoušel, i jsem si zkusil poslat nové heslo, přes web se přihlásím, přes plugin nikoliv

EDIT: i jsem si zkusil wbget.exe pustit z příkazového řádku, abych to zadané jméno a heslo viděl a teď jsem si pro jistotu zkusil přes schránku vykopírovat id a heslo přímo z konfigurace pluginu a normálně jsem se s tím na webu přihlásil

Tento příspěvek byl upraven od Kreten8: 11 březen 2017 - 19:27

  • 0

#40 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2017 - 19:35

Nemas tam nejake podivne znaky ve jmene a hesle? Ja se treba hlasim ne jmenem, ale klientskym cislem...


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama