Přejít na obsah


Fotka

Import Turistických vizitek

geoget

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
46 odpovědí na toto téma

#41 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2017 - 19:46

má tam teď zadané to klientské číslo (ale zkoušel jsem i email) a od nich vygenerované heslo obsahuje jen velká písmena anglické abecedy
  • 0

#42 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2017 - 20:39

No, tak takhle mi to prave bez problemu funguje. Fakt ti prihlaseni v jejich apliakci funguje? (ne na webu, ale tou jejich aplikaci!) Pokud ne, pak je treba se obratit na ne, ze ti nefunguje prihlaseni pres API.


  • 0

#43 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2017 - 21:12

Tak doposud jsem to zkoušel jen přes web o té mobilní aplikaci jsem nevěděl a ta mi píše "Chybné jméno nebo heslo". Takže jim napíšu. Díky za nasměrování správným směrem.
  • 0

#44 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2017 - 15:25

Tak mi poradili změnit si heslo, že s dočasnými, která posílají emailem když někdo heslo zapomene, to nefunguje. Ale je zajímavý, že ňákou dobu to fungovalo.
  • 0

#45 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2019 - 14:54

Tak by to chtělo asi nějakou drobnou úpravu - objevily se vizitky s označením TVAT - předpokládám rakouské a TVHU - předpokládám maďarské a u nich v databázi chybí stát.
  • 0

#46 kozohroch

kozohroch

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2020 - 19:53

Měl bych dotaz: Zkoušel někdo v poslední době tento plugin GG spustit a úspěšně stáhnout vizitky? Já se pokoušel od jara třikrát a nikdy se mi to nepodařilo. Samozřejmě chápu, že se mohlo od roku 2014, kdy byl plugin naprogramován, leccos na Wanderbooku změnit. Loni na jaře jsem ale byl ještě úspěšný a díky tomu nosím v navigaci mj. i místa, kde jsou opisové štítky vizitek. Díky.


  • 0

#47 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2020 - 8:14

Tak jsem to zase po case zkusil, a funguje mi to normalne. Pak jsem si ale vsiml, ze mam EXE z roku 2018, takze jsem tam urcite delal nejake zmeny... a davno uz nevim jake. Tak jsem pro jistotu tu moji verzi vydal jako malou aktualizaci. Zkus to.


Tento příspěvek byl upraven od HaLuMa: 05 srpen 2020 - 8:15

  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama