Přejít na obsah


Fotka

CWG generátor


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2014 - 14:54

Včera spatřila světlo internetového světa nová webová aplikace nazvaná Generátor CWG motivů. O co se jedná?

 

Je to už nějaká doba, co jsem zde poprvé četl dotaz jak se dá udělat ten CWG avatar. Tehdy jsem si řekl, že by to něco takového chtělo. Když k tomu ještě přibyly otázky typu nevím co na CWG a jak by tahle fotka na CWG vypadala, napsal jsem jednomu mudloprogramátorovi a výsledek je zde:

http://utiskare.cz/cwg/generator

 

Co to přesně umí už asi zjistíte sami, ale ještě jeden obrázek který toho dost řekne:

wyvjqbv8gexflemxeu1v.png

 


  • 3

#2 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2014 - 15:07

Nepotěšils mne. To, co se pro obrazovku udělalo jako pěkné polotóny, to tady vypadá příšerně.


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#3 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2014 - 18:55

Pěkná myšlééénka. Gratuluji... :)


  • 0

#4 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2014 - 19:23

Nepotěšils mne. To, co se pro obrazovku udělalo jako pěkné polotóny, to tady vypadá příšerně.

 

Zkoušel's poštelovat jezdcem kontrastu...?


  • 0

#5 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2014 - 21:08

Je to pěkné, ale s normální fotkou nic moc. Fungovat to bude s hodně kontrastní fotkou, ať už přirozeně, nebo upravenou ve Fotošopu. Jinak pouhou změnou kontrastu to udělá šmouhy buď v černé, nebo v bílé. Zkoušel jsem kdysi automatické trasování v Corelu a výsledky byly stejné. Nakonec když to mělo k něčemu vypadat to vždycky skončilo podložením fotky jako podklad a ručním obkreslením křivkami. Na to ale člověk musí mít trošku představivost a umět stylizovat. Nebo umět malovat rukou. Což já neumím ani jedno.

A pro představu, jak to bude vypadat, by byla lepší hnědá kresba, než černá. Málokdy je pálení tak syté, často je to sotva vidět. A pak třeba obrázek s podrobnostmi, které se rozbijí na letokruhách, jde sotva poznat. Osobně si myslím, že na CWG patří jednoduché stylizované obrázky. Nic proti tomu, když si tam někdo dá obrázek svých dvou psů, ale dost dlouho mi trvalo, než jsem poznal, že jsou to psi.


  • 0

#6 ptychozoon

ptychozoon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2014 - 6:53

Velice dobra myslenka! Jelikoz mi prave dochazeji CWG, jeste dnes se na to podivam. Motiv mam uz pripraveny, tak snad dopadne vysledek podle mych predstav.
Pri te prilezitosti me napada, bude verze programu i pro prenositelna zarizeni - android a pod?
Aplikaci preji dlouhy zivot a vyvojari veliky dik. O vysledku budu urcite informovat po odzkouseni.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama