Přejít na obsah


Fotka

Stator 1.1.3


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
521 odpovědí na toto téma

#81 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 8:00

lnavrat: ale v tomhle jsem vubec nic nemenila a nahravani na FTP mi funguje, takze mas neco zadany spatne :) Log nenajdes, ten se nevytvari...

 

EDIT: Ted me tak napada, jedine, ze by se tvoje slozka s profilem jemnovala jinak, nez jen tvym nickem....


  • 0

#82 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 8:02

ano teď už by to šlo jak jsi uvolnil to rozhraní ale zatím není zapracováno a navíc mám dojem, že jen pro prémiové uživatele

 

Je to pro vsechny... pokud ti staci TrackableData z https://staging.api....YourUserProfile


Tento příspěvek byl upraven od HaLuMa: 20 září 2014 - 8:04

  • 1

#83 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 8:03

Začínám si hrát :) MyOwnStats generují řadu chybových hlášek, tak jsem je zatím vyhodil z generování... :( Po prvním spuštění hlásí chybu, že není GetTrackList (mohla by proběhnout kontrola při instalaci, jestli jsou nainstalované všechny potřebné další pluginy a doporučit jejich doinstalování...). Doinstaloval jsem, spustil ho, něco se stalo... Po spuštění generování statistik ale vyskočí okno s chybou, že nemůže GetTrackList najít soubor trackt-f.txt! Předpokládám, že když se plugin spustil, něco proběhlo, tak si tyhle soubory uložil tam, kde je pak bude hledat :(


  • 0

#84 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 8:13

Sobiku, zrovna ty uz bys moh vedet, ze veta "generuje to spoustu chybovych hlasek" nam opravdu v nicem nepomuze! Konkretizuj, pak ti teprve muzem pomoct, takle tady jenom brecis na spatnym hrobe. ;)


  • 0

#85 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 8:15

to vypadnutí nastavování ručního TB/GC to mě mrzí... makám na návratu (není to zase až tak obtížný) ale nastavovat se to holt bude v tom CalcBG to zatím měnit nebudu vystřelovací okno se nekoná...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#86 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 8:17

Je to pro vsechny... pokud ti staci TrackableData z https://staging.api....YourUserProfile

dík za radu zamyslím se nad implementací řešilo by to plno věcí

nicméně tohle mi chvilku potrvá než zpracuju :D


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#87 janca361

janca361

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 8:43

Elevation pracuje vzdy nad celou databazi, ne nad seznamem. Stejne tak pracuje i Divider. Nicmene by se mely zpracovavat jen kese, ktere nadmorskou vysku nemaji nebo kde pribyly finalky od posledniho otagovani.

Myslím, že to nic na faktu, že to pracuje se vším, nemění, protože to stejně prochází těch moc tisíc záznamů v DB (a to asi nejsu jediná, kdo pracuje nad takovým objemem dat). A občas je to pěkně pomalý. Ale tak, přežiju to, nicméně zrychlení by bylo fajn.

 

to vypadnutí nastavování ručního TB/GC to mě mrzí... makám na návratu (není to zase až tak obtížný) ale nastavovat se to holt bude v tom CalcBG to zatím měnit nebudu vystřelovací okno se nekoná...

Trošku blbý, že to (CalcBG) je poměrně hluboko zakopaný :( 

Ale chválím zautomatizování CWG pomocí cwg.gcm


  • 0

#88 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 8:54

Myslím, že to nic na faktu, že to pracuje se vším, nemění, protože to stejně prochází těch moc tisíc záznamů v DB (a to asi nejsu jediná, kdo pracuje nad takovým objemem dat). A občas je to pěkně pomalý. Ale tak, přežiju to, nicméně zrychlení by bylo fajn.

 

 

Uz jsem to diskutoval mnohokrat: pridavat tagy v dobe generovani statistiky je podle me nesmysl. To pati do okamziku, kdy pridavam data do databaze, tedy po importu kesi a ne pri jejich "vyhodnocovani". Vim, ze to neresi rychlost, ale v tuto chvili mi jde o princip. Tohle proste u zpracovani statistiky nema co delat. Statistika ma pouze pouzivat data v databazi a ne je menit nebo doplnovat.


  • 2

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#89 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 8:58

Začínám si hrát :) MyOwnStats generují řadu chybových hlášek, tak jsem je zatím vyhodil z generování... :( Po prvním spuštění hlásí chybu, že není GetTrackList (mohla by proběhnout kontrola při instalaci, jestli jsou nainstalované všechny potřebné další pluginy a doporučit jejich doinstalování...). Doinstaloval jsem, spustil ho, něco se stalo... Po spuštění generování statistik ale vyskočí okno s chybou, že nemůže GetTrackList najít soubor trackt-f.txt! Předpokládám, že když se plugin spustil, něco proběhlo, tak si tyhle soubory uložil tam, kde je pak bude hledat :(

 

Mas tu mnoho nepresnosti a nejasnosti. Hned ta prvni je, ze modul MyOwnStats neexistuje. Takze co vlastne spoustis?

 

Proc neni pri instalaci kontrolovana pritomnost pluginu GetTrackList jsem tu uz vysvetloval - pouziva nepovoleny program GJ a proto jej nelze vyzadovat.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#90 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 8:58

Jelikož jsem se díval na začátku, že je problém s MyOwnStats, tak jsem je zatím vyhodil a řeším zbytek... Můj dotaz byl konkrétní k problému s GetTrackList...


  • 0

#91 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 9:10

Aha, tak to mi pri instalaci chybi jeste vymazani tohoto stareho modulu. Doplnim ho.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 20 září 2014 - 9:11

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#92 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 9:15

Super za moment budu mít doplněný ruční zadání GC/TB tak to taky doplním :)


  • 1

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#93 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 9:16

Přidal jsem do statistik modul MyOwnMinistats a po spuštění generování chyba MyOwnSettings. Nejspíš někde něco schází (mám to prý přidat ručně), ale netuším co a kde. Po přerušení zpracování konzole obsahuje report:

~~~ 20.9.2014 10:11:57 D:\GeoGet\data\script\Stator\Profiles\Sobikovi\StatorGen.ggp.pas ~~~
[Chyba] D:\GeoGet\data\script\Stator\Profiles\Sobikovi\StatorGen.ggp.pas(905:11): Unknown identifier 'StatorGen'


  • 0

#94 janca361

janca361

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 9:17

Uz jsem to diskutoval mnohokrat: pridavat tagy v dobe generovani statistiky je podle me nesmysl. To pati do okamziku, kdy pridavam data do databaze, tedy po importu kesi a ne pri jejich "vyhodnocovani". Vim, ze to neresi rychlost, ale v tuto chvili mi jde o princip. Tohle proste u zpracovani statistiky nema co delat. Statistika ma pouze pouzivat data v databazi a ne je menit nebo doplnovat.

OK, tak dotaz: Jak ze Stator Combine vyhodím to, že chci updatovat lokaci a nadmořskou výšku? (příp. ještě něco jiného, co tam je)


  • 0

#95 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 9:31

Takže za mě přidáno ruční zadávání TB a GC do Statoru při nejbližším updatu to tam přibude...

Pozor jr to malinko jinak než na BG II !! tady se opravdu musí zadat počet TB a GC dáno tím, že vnitřně je to jinak


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#96 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 9:36

Zakomponování API viz poznámky od Halumy - budou později vzhledem k tomu, že LiveAPI můžem používat naplno ve skriptech krátkou dobu tak ještě chvilku vydržte... pracuji na tom ale nebude to hnedle...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#97 Fukar

Fukar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 9:41

Ještě zopáknu dotaz ze včerejška:

Trošku problém s modulem CalcBG.

Zdá se že pro pásek mezi "diamanty" nepočítá úroveň BlackPearl.

Nemusí to být nutně BlackPearl, protože tam jsou i jiné novinky, třeba 360°...

 

Jinak velký dík všem tvůrcům.


  • 0

Člen týmu URNA - Útvar Rychlého NAlezení.
Lovem postižen na 100%.


#98 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 9:44

Ještě zopáknu dotaz ze včerejška:

Nemusí to být nutně BlackPearl, protože tam jsou i jiné novinky, třeba 360°...

 

Jinak velký dík všem tvůrcům.

Na ten BlackPearl vs. Pásek se mrknu píšu do TODO je možný, že mi to tam vylítlo


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#99 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 9:45

Sobiku a v jakým módu děláš? Začátečník nebo expert? Začátečník toho totiž fakt moc nemůže, kdežto expert může všechno...
  • 0

#100 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2014 - 9:54

Sobiku a v jakým módu děláš? Začátečník nebo expert? Začátečník toho totiž fakt moc nemůže, kdežto expert může všechno...

Byl jsem v začátečníkovi, teď v expert se vyřešilo více problémů... Nicméně v modu začátečník by mělo bžýt asi možné přidat modul MyOwnSettings, bez kterého to vyhazuje chybu...


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama