Přejít na obsah


Fotka

FRONT PART CASE GARMIN Oregon 550


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Aucoin.J

Aucoin.J

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2014 - 9:06

Dobry den,

 

 

neprodava někdo nefunkcni O450/550 - shanim FRONT PART CASE pro O550(mam promáčklou gumu u tlačítka power on/off

 

Jedna se mi o tento dil:

http://www.ebay.com/...=item3ce7ac10da

 

Cesky servis GARMINu mi sdelil, ze dily nesmeji samostatne bez práce prodávat a ze mi t vymeni za 1700Kc......

 

 

Za jakoukoliv radu dekuji.

 

Aucoin


  • 0

#2 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 965 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2014 - 9:22

zrovna nedavno jsem to resil s par lidmi.. pred nejakym casem garmin rozprodaval makety asi za 300. to byla nejlepsi koupe.. ted to kupuji nekde z ruska, netusim za kolik.

prekvapuje me, ze to je cesky garmin ochoten vymenit za 1700,- co mam informace ja, tak tvrdi, ze jim garmin USA nedoda ani sroubek.. opravy tedy resi bud tak, ze ti na gpsce neco opravi za cenu novy, nebo to skladaji z pouzitych dilu.


  • 0

#3 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2014 - 9:22

Zrovna v patek jsem to resil a koukal kde sehnat. Nejlevnejsi co jsem nasel bylo http://www.ebay.com/...=item3ce7ac10da.

 

Nicmene mi to i tak prijde zbytecne. Ta guma na tlacitku ma dve vrstvy a mezi nima je sevrena hlavicka napinacku/hrebicku, ktera macka mikrospinac na desce s elektronikou. V mem pripade se odstipla jen spicka toho bodce, takze reaguje jen pri stisknuti ve spravnem smeru a mohlo byt to vyresit jen pretazeni buzirky na ten zbytek. Zkus to rozebrat a zjistit stav, treba to pujde opravit podobnym zpusobem. Postup je na tomhle videu - https://www.youtube....h?v=-xYVBIqxtDo, hvezdicka co sla pouzit je oznacena S2 T-7.


  • 0

#4 Netopirat

Netopirat

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2014 - 14:01

Kupoval jsem kryt na 450 loni, ze stejného zdroje, bylo to tehdy o asi 10 dolarů levnější. Měl jsem tlačítko úplně rozpadené a nechtěl jsem aby mi dírkou teklo dovnitř :-D . Platba přes Pay Pal, zboží došlo v pořádku asi do 10 dní. Výměnu jsem provedl dle videa na youtube také bez potíží. Oficiální servis na tuto montáž a demontáž není potřeba - doma to dáš s troškou šikovnosti do 20 minut.


  • 0

#5 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2014 - 15:38

Co ja vim, tak Gord to resil prelepenim onoho tlacitka kusem duse z kola :) Esteticky to trochu kulha, ale funkcne je to bezchybne :)


  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#6 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 965 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2014 - 20:06

expert na to je taky El Důňo ;)


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama