Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Garmin Oregon -rozbité hlavní tlačítko "napájení"

garmin

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
102 odpovědí na toto téma

#101 Solim

Solim

Šolim

• Members
  • PipPipPip
  • 1 424 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2019 - 12:58

No když mluvíte o kurvítkách, tak já Garminy opustil už před 8-mi lety, když mne odešel asi čtvrtý na cínový mor  a začaly mne odpadávat součástky ve zdroji na plošňáku. Přecijen před lety i u nás byl mráz ololo -17 běžný. Kupodivu u mobilu se to nestává, tam jsem na cínový mor nenarazil. Možná je to tím, že mobil mosím v kapse, ale Garmina jsem nosil na popruhu batohu.

• 0

HONOR 9, Android 9.0.1, a:Drake 6.01 + OSM (paws), GeoGet 2 + GeoKůk 5

S úsměvem jde vše líp

#102 plavcik

plavcik

plavcik

• Members
  • PipPipPip
  • 1 129 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2019 - 13:39

Ja som na svoj staručký Garmin Oregon 300 použil na tlačítko pod záplatu dookola na správny priemer nožnicami  obstrihnutý silikónový špunt zo sluchátok do uší. Ten mi sedel aj výškou perfektne. Navyše je jemný, měkký a teda to jemné tlačítko, ten samotný mikrospínač na plošnom spoji namáhaný nebude......

Tak abychom to vrátili k tématu - mám také opraveno tyčinkou tavného lepidla a jsem rád, že jsem tam nedal měkčí materiál z jednoho důvodu - i s tímhle tužším mám obćas problém udělat dvoustisk, který jsem zvyklý používat. U toho měkkého silikonu si nedokážu představit, jak a jestli toto funguje ?
Až to budu opravovat příště ( :D), spíš si prohraju s přesnějším opracováním té tyčinky..
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C

#103 VladoTA3

VladoTA3

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2019 - 10:02

Mne to opravené tlačítko pekne reaguje na stlačenie. Nemusím na neho na silu tlačiť, stisk je presný, citeľný, ide mi to zľahka. Není to ani tak, že by sa pri každom priblížení palca k tlačítku hneď samo stlačilo. Ten silikónový špunt z audio sluchátok do uší ktorý sa dá na tých sluchátkach meniť sa v mojom Oregone 300 správa ako veľmi jemná protipružinka tlačítka.

Mikrospínač pekne cvaká a cítiť presný bod stlačenia, aj pri rýchlom slede viacerých stlačení. Dvojstisk je u mňa v pohodičke.

• 1

╔══════════════════════╗

║ Zem je moje ihrisko. ║

╚══════════════════════╝

VladoTA3.png

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:garmin

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama