Přejít na obsah


Fotka

BCT série challegí - uzamčené logování


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
36 odpovědí na toto téma

#1 Obludka

Obludka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 227 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2014 - 13:24

Pomalu se blíží chvíle, kdy bych si mohla změnit jeden z WriteNotes na této sérii na FI log.. Nezměním, neboť série má uzamčené logivání, čímž pádemž nejdou logy ani měnit..

 

No nic, jen to podtrhlo můj názor na ownera... :o)


  • 0

#2 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2014 - 16:27

Když se na ty keše dívám, tak tam autor jasně píše WN, kteří kačeři mají zalogován nález bez splnění podmínek a že těm umožní dologování po splnění podmínek.. Tak se na to podívej znovu a pořádně.


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#3 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2014 - 16:34

Rekl bych, ze k uzamceni musel byt nejaky duvod, protoze uzamknout i uvolnit muze jen RW, s tim autor nic nezmuze. Mel jsem s nim par vystupu, kdy sproste nadaval mne i RW. A to proto, ze jsem si dovolil opakovane zalogovat jim bezduvodne a neopravnene smazany log. Nacez v zapeti archiivoval obe kese, ktere jsem si zalogoval. Tak jestli ten duvod byl podobny, ani bych se tomu zamku moc nedivil.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#4 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2014 - 1:40

Tak jsem to taky zkusila a zamčeno...to mě štve,  v dubnu jsem si to celé obešla i když většinu jsem zalogovat nemohla, protože autor hrozil archivem, a tyhle hračičky mě baví, letos jsem si jela s Lidlenkou vybarvit nové okresy, abych je měla právě do této challenge. Nedal by se rew poprosit o odemčení? Třeba vždycky na Velký pátek, že bysme to zalogovali hromadně :D


Tento příspěvek byl upraven od evidlo: 20 prosinec 2014 - 1:41

  • 0

#5 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 171 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2014 - 1:54

Dejte sem, prosím, odkaz na tu blbinu, ať víme, o čem píšete.


  • 1

#6 ALLiK team

ALLiK team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2014 - 4:05

GC4BZP3 a další ...


  • 0

#7 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2014 - 10:15

Honzák a jeho posedlost kontrolováním a rušením... že se ještě necháte napálit, naštvat.

 

PS: on za to ani moc nemůže. Chybí mu určitá sociální dovednost.

 

PPS: ovšem tím nechci říct, že byste kvůli tomu, že se v tom Hanska plácá, měli do tý škumpy skočit za ním; takovýhle lidi, vánoce nevánoce, je třeba obcházet velkým obloukem. Například přes Tokyo.


Tento příspěvek byl upraven od Citecka: 20 prosinec 2014 - 10:18

  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#8 gygant

gygant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2014 - 10:58

Honzák a jeho posedlost kontrolováním a rušením... že se ještě necháte napálit, naštvat.

 

PS: on za to ani moc nemůže. Chybí mu určitá sociální dovednost.

 

PPS: ovšem tím nechci říct, že byste kvůli tomu, že se v tom Hanska plácá, měli do tý škumpy skočit za ním; takovýhle lidi, vánoce nevánoce, je třeba obcházet velkým obloukem. Například přes Tokyo.

 

hanska=honzak=turistahorsky=mountaincacher;

Hansmatt=Janus 

=>

to jsou dvě osoby. Podobnost fonetická čistě náhodná.


  • 2

#9 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2014 - 11:13

Tak to jsem rád že jsem to nelovil. WN bez bodu, noční mura nas honibodů. :D   ;)


  • 6

#10 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2014 - 12:16

 

hanska=honzak=turistahorsky=mountaincacher;

Hansmatt=Janus 

=>

to jsou dvě osoby. Podobnost fonetická čistě náhodná.

 

 

Ouč... a já si vždycky myslel, že je to jeden chlap :o 

 

tak sorry...


Tento příspěvek byl upraven od Citecka: 20 prosinec 2014 - 12:17

  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#11 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2014 - 13:51

Jeden chlap? Nejsem odborník, ale s jeho diagnózou bude nejmíň dva. ;)


  • 0

P%C5%88ov.png


#12 Hojší

Hojší

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2014 - 14:00

No ono obecně...

Ještě bych pochopil, když si někdo ukousne příliš velké sousto a pak se o keše nestíhá starat, ale tam pořád existuje možnost je nabídnout třeba k adopci... ale zakládaní keší na dobu určitou, nebo je z uražené ješitnosti archivovat, mi přijde tak trochu jako "zhovadilost"... :(

...uzamykání listingů ať již z jakéhokoliv důvodu raději nekomentuji. Můj názor je, že žádný důvod nemůže být tak podstatný aby znemožnil zalogování třeba opomenutého regulárního nálezu (nebo po splnění podmínek). Chápu že někdy je třeba zamezit úpravám listingu, vkládání velkého množství wn, omezení práv majitele (třeba pro opakované mazaní oprávněných FI - ale v takovém případě si myslím, že by byla na místě a účinější spíše výstraha třeba v podobě dočasného banu), ale pořád by měla zůstat možnost, alespoň zpětného zalogování před uzamčením ;( 


  • 6

#13 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2014 - 14:02

Ouč... a já si vždycky myslel, že je to jeden chlap :o

 

tak sorry...

Pete, vždyť ty sem chodíš a musel jsi HANSMATTOVY příspěvky zažít? Naprosto jiný tvor než Honzák - rozhodně mu nechybí sebevědomí.  :rolleyes:


  • 2

#14 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2014 - 14:05

Tak to jsem rád že jsem to nelovil. WN bez bodu, noční mura nas honibodů. :D   ;)

Celou dobu jsem si myslela, že Ladvanice je kachna a ejhle, ono kačer. :D Alespoň k něčemu je tohle vlákno dobré, uděláme si přehled " WHO IS WHO". 

HANSMATTA nechávám radši bez komentáře - kdo ho tu zažil, dávno si myslí své. ;)


  • 0

#15 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2014 - 17:10

Hmmm, to jsem myslel, že nechá logovatelnou aspoň tuhle na keše v roce. Jsem v listopadu lovil abych to stihl a on to blokne... :wacko:
Mám dokonce pocit, že původně psal, že konkrétně u téhle nechá možnost logovat do konce roku, aby to stihli i ti co ji dělají.


  • 0

#16 Rico Reviewer

Rico Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2014 - 19:08

Kdo má na těchto keších dříve postnutý WN a již splnil podmínky pro změnu na FI, tak mi stačí napsat přes profil. Pošlete mi přímý odkaz na onen log (něco jako http://coord.info/GLE7XNMZ ) a text FI logu, který tam chcete po změně z WN mít. Nebudete první, kterým takto vyřeším problém se zámkem.

 

Jinak zámek keše je věcí ownera a reviewera, takže tím se zde zabývat nechci. A byť jsem zde na fóru zažil Hansmattovy výstupy, takže svůj obrázek jsem si udělal, tak v tomto případě musím říct, že komunikace probíhala na velmi dobré úrovni a se vší slušností.


  • 3

#17 Five D

Five D

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2015 - 7:33

Kdo má na těchto keších dříve postnutý WN a již splnil podmínky pro změnu na FI, tak mi stačí napsat přes profil. Pošlete mi přímý odkaz na onen log (něco jako http://coord.info/GLE7XNMZ ) a text FI logu, který tam chcete po změně z WN mít. Nebudete první, kterým takto vyřeším problém se zámkem.

 

Jinak zámek keše je věcí ownera a reviewera, takže tím se zde zabývat nechci. A byť jsem zde na fóru zažil Hansmattovy výstupy, takže svůj obrázek jsem si udělal, tak v tomto případě musím říct, že komunikace probíhala na velmi dobré úrovni a se vší slušností.

 

Potíž je v tom, že v listingu bylo původně výslovně uvedeno něco ve stylu "WN logy mě nezajímají, podepište se do logbooku a až budete mít splněno, tak logujte FI...".  Takže fyzicky v logbooku jsme u všech, WN jsme podle pokynů nedávali a teď smolík. :-(

 

Nestojí mi to za víc než za tuhle poznámku, když už jsem na tohle téma náhodně narazil.


  • 6

#18 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2015 - 9:27

 Koukám, že už se nejmenuje ani {Janus} , ale pro změnu [RNG]. Asi nějaký vnitřní neklid. 

 
  • 1

#19 vincenz07

vincenz07

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2015 - 9:36

 

 Koukám, že už se nejmenuje ani {Janus} , ale pro změnu [RNG]. Asi nějaký vnitřní neklid. 

 

 

Tenhle hoch to má hozený hodně někam jinam. Určitě na to bude nějaká diagnoza. Nicméně, se má za super celebritu a kdo ví co ještě :o))) 


  • 2

#20 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2015 - 12:48

Tak to by mě zajímalo, jak vypadal původní listing a důvod, proč se nemůžou půlhodinku na tom místě zdržet... Ty pravidla jsou hodně volná a splní je kdokoliv, je to přece jen půlhodinka...

 

Aha, teď jsem si to uvědomil, ono je dnes těch Pražských eventů asi celá šňůra, takže by to nestihli a je asi problém mít o bod méně.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama