Přejít na obsah


Fotka

Logovani vlastni a kese a nasledna archivace



  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
77 odpovědí na toto téma

#61 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 525 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2015 - 18:24

Hele, casto se mi stane, ze si v deset vecer dam sklenku coca-coly, klobasku a dva rohliky...nemelo by se to (psala to cajthamlova) nechcete mi to taky zakazat, pripadne me oknem smirovat jestli jsem to nahodou neporusil ? A pripadne, kdyz me nachytate, tak se honem nekde zeptat na foru jestli je to normalni takhle se chovat ??? Brumlik vam rekl, proc to dela (ja tu klobasu zeru protoze mam na ni chut) a dokud to nikoho v necem neomezuje, tak je to snad moje (brumlika) vec. Tazatel se ptal, odpoved dostal, tak to zamknete a je klid. Priste se nejpreve zeptej soukromou zpravou na duvody a nehon tady senzace.
  • 2

#62 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2015 - 19:43

Vážení, při pročítání některých příspěvků v tomto vláknu se mi nějak vybavují plodné (a dlouhé) diskuze v našem zákonodárném sboru......


  • 7

Co nevidím, nahmatám . . .


#63 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2015 - 20:13

Ale teď vážně - můj názor je ten, že je to vážně divný, logovat si nález vlastní krabky. To bych pak mohl logovat "found-it" pokaždý, když nějakou svou keš půjdu zkontrolovat...

EDIT: Vlastně né pokaždý - jen když ji najdu  :D

Tak já to taky nedělám, ale když to někomu divné nepřijde, proč mu bránit, že.

 

Jenom mne napadlo, že když by se z toho stal úzus, odpadly by tyhlety zbytečné diskuze (a samozřejmě by se objevily jiné :) ).


  • 0

#64 Novinha

Novinha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2015 - 20:37   Nejlepší odpověď

A co tohle? http://support.groun...g=kb.page&id=80
  • 14

#65 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2015 - 21:39

Sama jsem se při hledání vlastních keší párkrát zapotila a dokonce utrpěla i DNF, ale nelogovala bych to. I z mého pohledu je logování vlastní krabky kapku divné.  Ale ruku na srdce, kdo z nás tady není tak trochu divný.  ;) 

Setkala jsem se tady v minulosti na fóru i s názorem, že pokud někdo adoptuje nějakou keš, tak hned mění svůj Found it log jen na write note. To mi přijde taky hodně divné, proč bych měla kvůli adopci zasahovat do historie té keše... 

 

Nikomu tím neubližuje, nevidím důvod proč tady o tom sáhodlouze tlachat. Akorát si to tady přečtou nováčkové a budou si myslet že je to standard. Jsem pro zámek, co ty na to ewwwe? 


  • 6

#66 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2015 - 21:46

A co tohle? http://support.groun...g=kb.page&id=80

!!!!!!!!!!!!!!


Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 22 leden 2015 - 21:47

  • 4

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#67 mirecek7

mirecek7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2015 - 21:54

vše je zřejmě v rámci diskuse,
rad čtu dal, hlavne v pohodě
  • 0

#68 ewwwe

ewwwe

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2015 - 22:12

Páni, to jsem ani nečekala - jaká se tu vyvolá debata. Zeptala jsem na to právě zde na tomto fóru - protože mě zajímal zároveň i názor ostatních. Že se nakonec vyjádří i pan Brumlík - za to jsem moc ráda a to je taky známka punku - že to tu žije...

Jak už jsem odpovídala na otázku - proč jsem se nezeptala přímo Bruimlíka - tak jednou jsem se ptala někde úplně jinde a někoho úplně jiného na zmíněné logování vlastní kešky při údržbě... Zajímavé je - že naprostá většina se tehdy do mě navezla - že je to úplně normální a běžné... Pak jsem si vyslechla - že si mám toho víc odlovit - vyluštit si místní oblíbené mysterky a že až budu mít dost zkušeností - mám si něco vlastního založit... Tehdy ta diskuse vyzněla dost jednoznačně. Jsem proto ráda za protichůdné názory....

Každý si v podstatě vykládáme geocaching po svém :) Jednou jsem se bavila s adoptivním geotátou na téma - proč diskoveruje coiny na eventech a fotí si seznamy... Říkala jsem mu - že coin či TB - které jsem někam nesla je pro mě důležité a chci sledovat dál jeho cestu - atd. Jakože jsem přiložila ruku k dílu - tedy k cestě... Discovered it log jsem tehdy přirovnala k okukování nahých chlapů v sauně... Na druhou stranu proč ne :) To mě třeba kdysi zajímalo...

Jak říká můj kamarád a největší rádce a kritik Arnepi - asi to moc řeším a beru vážně... Hodinové diskuse s ním u pivka jsou nezapomenutelné a sepsání třeba všeho - co se nám líbí nebo nelíbí by vydalo na dvě knihy...

Děkuji vám všem za vaše názory.

 

Brumlíkovi se tímto omlouvám.


  • 7

#69 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2015 - 23:29

A+T: zklidni se. Ewwwe se zeptala na tento jev (logování FI na vlastní keši) a zajímaly ji názory ostatních. Ty sotva získá u ownera. Od toho je to tady diskusní fórum. Problémem diskusí jsou spíše jedinci nezvládající emoce.


  • 4

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#70 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2015 - 23:32

Co blbnete? Že Kolombo vidí svět jako boxmač už jsem si zvykl, ale safra kde tu vidíte cokoli ve smyslu "Brumlíkovi kamenem" a podobný nesmysle? Proč máte potřebu se furt vymezovat na Spartu a Slávii a rozbíjet si čuni, antagoni jedni vystresovaný?

 

Něco se někde objevilo, někomu to přišlo divný, nějak se na to zeptal, komunita se nějak vyjádřila, většinový názor je nějaký a kdo chce, si to nějak přebere. Proč se zároveň musej vytvořit dva tábory a navzájem si okopávat GPSky??? Neblbnete s tím třídním bojem už krapet přes čáru?


  • 6

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#71 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2015 - 0:05

Logování vlastních keší při archivaci, nebo obecně? Obecně jsem to myslím viděl u nějakého nováčka, možná to byl omyl. Když má owner svoje kešky rád a stará se o ně, tak někdy asi nese archivaci všelijak.

Popíšu trošku jiný případ: jel jsem se podívat na dlouho opuštěnou keš, kterou jsem neměl odlovenou. Když jsem žádal o její archivaci, tak mi přišlo divný logovat nález. Neměl jsem k ní relativně žádný vztah, ale nechtělo se mi do toho. Takže ji odlovenou nemám. Na místě už není, odnesl jsem ji.

http://coord.info/GC2W8FG


Brumlíka neznám, ale počítám, že je to starostlivý owner. Což je pro mě jako návštěvníka keše relativně důležitý.

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 23 leden 2015 - 0:40

  • 0

#72 Canoppy1

Canoppy1

    Canoppy

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2015 - 0:15

 Jednou jsem se bavila s adoptivním geotátou na téma - proč diskoveruje coiny na eventech a fotí si seznamy... Říkala jsem mu - že coin či TB - které jsem někam nesla je pro mě důležité a chci sledovat dál jeho cestu - atd. Jakože jsem přiložila ruku k dílu - tedy k cestě... Discovered it log jsem tehdy přirovnala k okukování nahých chlapů v sauně...

 

Tohle je naprosto skvostné přirovnání! Prosím, mohu ho také používat?  :P


  • 2

#73 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2015 - 6:17

 

Hmm, Novinha udělala to, co jsme měli udělat dávno - podívala se na pravidla GS, na které se tu někteří odvolávali... Asi nemusela vzniknout tak sáhodlouhá debata... DÍKY!


  • 2

#74 ewwwe

ewwwe

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2015 - 7:04

Canoppy1:

Jasne... bude mi cti ;)


Tento příspěvek byl upraven od ewwwe: 23 leden 2015 - 7:04

  • 2

#75 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2015 - 7:44

Co blbnete? Že Kolombo vidí svět jako boxmač už jsem si zvykl, ale safra kde tu vidíte cokoli ve smyslu "Brumlíkovi kamenem" a podobný nesmysle? Proč máte potřebu se furt vymezovat na Spartu a Slávii a rozbíjet si čuni, antagoni jedni vystresovaný?

 

Jak si mi to nedávno napsal ??

 

Zacpi si nos a foukni si do hlavy, třeba Ti z ní vyletím ????

 

Pokud vím, tak ty ničení keší schvaluješ, tak co tu blbě pindáš. Chápu, místo, kam vede značená cesta je jen pro někoho, že ......


  • -2

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#76 Lilac VIRGIN

Lilac VIRGIN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2015 - 9:48

ewwwe odpovědí se ti zde již dostalo spousta, dokonce několik i od samotného Brumlíka. Nic nového ani objevnéhoi zde již bezpochyby nepadne a jen se nám chlopci začnou zbytečně pošťuchovat a tlouct se lopatičkama  :wacko:

 

Nebylo by moudřejší kdybys toto vlákno, jako jeho autorka, zavřela ?  

;) 


Tento příspěvek byl upraven od Lilac VIRGIN: 23 leden 2015 - 9:48

  • 2

#77 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2015 - 10:03

Jak si mi to nedávno napsal ??
 
Zacpi si nos a foukni si do hlavy, třeba Ti z ní vyletím ????
 
Pokud vím, tak ty ničení keší schvaluješ, tak co tu blbě pindáš. Chápu, místo, kam vede značená cesta je jen pro někoho, že ......


Tomy, zamkni to vlákno...
  • 1

#78 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2015 - 10:18

Tento thread se začíná zvrhávat v to k čemu autorkou, která se normálně zeptala na určitou věc, nebyl určen. Takže dáme zámek.

 

Pokud by někdo měl k mému kroku výhrady, nechť mě kontaktuje prostřednictvím SZ.

 

Mimochodem, tohle pravidlo, zde zveřejněné kačerkou Novihna, / díky /  snad vysvětluje mnohé.....   http://support.groun...g=kb.page&id=80


  • 2




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama