Přejít na obsah


Fotka

Název kešky obsahující neslušné či pro děti nevhodné slovo.


Nejlepší odpověď Kohout team , 05 únor 2015 - 18:23

Zkusil jsem ten obrázek ukázat šestileté dceři. A reakce:

Hm, pěkný.

Jé, tohle je hovínko? Opravdický?

Jéé, pojedééém tááám, prosím!!!

 

No tak zaujalo :)

Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
95 odpovědí na toto téma

#81 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2015 - 20:21

Pivní Pupek: šlo tady o to, jestli by rodičům dětí mohlo vadit použití sprostých slov v listingu nebo názvu keše. Chtěl jsem říct, že by jim to třeba vadilo, ale ty dvě zdrobněliny že asi členové rodiny používají. Takže by jim spíš mohly vadit jiné a horší výrazy. Sprostá slova jsou na každý zdi, takže to asi záleží na té které konkrétní rodině...
  • 0

#82 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2015 - 20:40

Osobně si myslím, že "hovno" ještě není tak hrozné, když je použité jako např. u "keše o hovně" nemám s tím problém.

Pokud však by bylo použito u keše, kde by byl název "Hovno" a v listingu by byly jen pár nesouvisejících věcí "okořeněných" tímto slovem, tak s tím bych už problém měl. Důležité je, jak to slovo je použité. Pokud je použité jen kvůli tomu, že je to vulgární sprosté slovo - jsem proti jeho použití v názvu keše. Pokud popisuje keš názvosloví jako třeba "keš o hovně", tak u této keše mi to špatné nepřijde. Naopak opravdu zajímavě zpracovaný listing. Jinak napadlo mě, že se dá v pohodě nahradit slovem "lejno" :-).

 

Samozřejmě to je u tohoto slova, které mi ještě až tak vulgární a sprosté nepřipadá. U některých slov bych každopádně vůbec nechtěl, aby se tak jmenovaly keše...


  • 4

#83 PIVNÍ PUPEK

PIVNÍ PUPEK

    PIVNÍ PUPEK

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2015 - 20:42

Anebo taky, nakolik je hra v rukou vlastníka a nakolik je nutno, aby jeho lokální dozorčí dodržovali jeho preventivně prohlášená pravidla a-priori.

 

Myslíš jako když v EU definují obecný vzhled okurky jako mírně zakřivenou podlouhlou zeleninu zelené barvy, a pak tuzemští vykladači tento obecný popis přetvoří a nám to pak předloží jako normu, a následkem toho se začnou okurky které jsou zakřivené více nebo naopak méně, nebo které se liší délkou nebo odstínem, rázem vyhazovat jako nevhodné?

Zde mi připadá přísloví, "býti papežštější než papež" více než výstižné.


  • 2

Jsem to stále já.


#84 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2015 - 21:12

... Zde mi připadá přísloví, "býti papežštější než papež" více než výstižné.

 

Jo, toho se taky bojim. Je to tu s náma nalepený jak hovno na botě.


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#85 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2015 - 22:28

...sem to tak pročetl a vybavil se mi dávný log, tuším od Dacha, který jednou šel na keš na našel tam dva lidi š*kat.


  • 0

*


#86 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2015 - 7:18

...sem to tak pročetl a vybavil se mi dávný log, tuším od Dacha, který jednou šel na keš na našel tam dva lidi š*kat.

A nebyl jediný, také jsem takový jednou napsal. :-)
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#87 Bubbu

Bubbu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2015 - 8:03

Nazývat věci pravými jmény není asi nijak trestuhodné, ale chybí tomu noblesa.. Umění je jen naznačit a ostatní nechat na představivosti ... Moc se mi líbil název   H v údolí srn. Protože člověk do poslední chvíle neví, co najde.

Není H jako H. :) :) :)


  • 3

#88 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 884 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2015 - 8:52

Protože člověk do poslední chvíle neví, co najde.

Není H jako H. :) :) :)

Jj, někdy je ale člověk natěšenej, že najde pěkný H, ale pak je naštvanej, když najde pěkný H, pokud ovšem nenajde třeba kulový H nebo skutečný H.


  • 3

#89 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2015 - 16:10

...sem to tak pročetl a vybavil se mi dávný log, tuším od Dacha, který jednou šel na keš na našel tam dva lidi š*kat.

Už jsem semka dlouho nepsal, tak alespoň malé OT na odlehčení  :D http://coord.info/GL8DYJEQ


  • 1

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#90 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2015 - 16:20

Nazývat věci pravými jmény není asi nijak trestuhodné, ale chybí tomu noblesa.. Umění je jen naznačit a ostatní nechat na představivosti ... Moc se mi líbil název   H v údolí srn. Protože člověk do poslední chvíle neví, co najde.

Není H jako H. :) :) :)

To máš jistě pravdu, nicméně sama musím přiznat, že se v životě přece jen čas od času dostanu do situace, kdy je mi nějaká noblesa u P. :D


  • 0

#91 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 754 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2015 - 20:13

Nedá mi to, abych tu debatu, převážně o hovně, posunul někam jinam. Moc se mi líbila Šemíkova keška GC2YQ0R Neznámá kráska. Seznámí vás s termínem Playmate a nechá vás prolistovat archív Playboye...
  • 1

#92 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2015 - 22:37

...čas od času dostanu do situace, kdy je mi nějaká noblesa u P. :D

 

Jo, to mam třeba při řízení skrz Prahu :D Naštěstí jen když jedu sám :D


  • 1

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#93 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2015 - 9:48

Vzpomínám si na situaci, které předcházela výtečná snídaně ajntopf, s hráškem, nedlíkama, marjánkou, ňam; a pak jsem učinil onen nerozum, že jsem to zapil vynikajícím místním podmáslím, tedy butrmilchem. Že to byl nerozum mi došlo o hodinu později, pořád ještě uvázanýmu k lanku na výstupu na Hoch Göll... taky šla noblesa stranou. Ale bylo to fakt těžkejch pár chvilek.


Tento příspěvek byl upraven od Citecka: 09 únor 2015 - 9:49

  • 2

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#94 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2015 - 10:18

Vzpomínám si na situaci, které předcházela výtečná snídaně ajntopf, s hráškem, nedlíkama, marjánkou, ňam; a pak jsem učinil onen nerozum, že jsem to zapil vynikajícím místním podmáslím, tedy butrmilchem. Že to byl nerozum mi došlo o hodinu později, pořád ještě uvázanýmu k lanku na výstupu na Hoch Göll... taky šla noblesa stranou. Ale bylo to fakt těžkejch pár chvilek.

kdo lezl pod tebou? :D :D :D  Označoval i on věci pravými jmény? :D


  • 0

#95 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2015 - 13:03

kdo lezl pod tebou? :D :D :D  Označoval i on věci pravými jmény? :D

 

aštěstí nikdo :D stálo mě to pár odštěpků skloviny a křeče v bicepsu, ale dostal jsem se nahoru a ny tý táhlý kamenitý pláni ze sebe rval krosnu, postroj, gatě... a někde kousek pode mnou, krásnej výhled, mimochodem, spousta vesniček a tak, tak tam někde kousek pode mnou bylo to Orlí hnízdo, co se už dneska nesmí říkat, kdo ho postavil pro koho :D

Ale fakt jsem to nijak symbolicky nemyslel :D jen jsem pak klesl s noblesou ještě níž, když jsem tím kamením hopkal s gatěma kolem kanad zpátky 15 metrů ke krosně pro papír...


  • 2

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#96 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2015 - 14:15

:D :D :D :P :D :D :D

Dovedu si to žive přestavit, sam jsem už něco podobného absolvovoval, ale v geologicky jednoduššim terénu. Hned je človeku veseleji, jen je třeba mit vedle monitoru nějaky hadřik, abych zas viděl.


Tento příspěvek byl upraven od Solim: 09 únor 2015 - 14:17

  • 2

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama