Přejít na obsah


Fotka

HAUUUU


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
66 odpovědí na toto téma

#41 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2015 - 18:23

Dik, přijdu.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#42 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2015 - 9:24

Tak posouvam vzhuru --ZITRA 3.3.  v 19:00 na STAGE 1


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#43 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2015 - 23:58

Jen doufám, že nebude pršet jak dneska večír, to by bylo asi celkem zatrest. Ale zatím s tím počítám.


  • 0
:)

#44 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2015 - 8:48

Zatim to vypada, ze je nam nebe milostivo. Jeste aby byli i vlkodlaci


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#45 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2015 - 9:40

Ale úplněk je až pátýho!


  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#46 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2015 - 10:52

To je dobre, bude min svetla :P


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#47 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2015 - 12:31

Takže přátelé, kamarádi, nechal jsem věci plynout lehce řízeným způsobem tak, aby mi tahle libůstka vyšla jako tisící šesti stý nález. Takže doufám, že budeme úspěšní  :D Navíc máme výročí svatby, ale moje pozvání k odlovu jako malý dárek k tomuto významnému datu bude zřejmě oslyšeno… 


  • 2

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#48 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2015 - 13:19

Navíc máme výročí svatby, ale moje pozvání k odlovu jako malý dárek k tomuto významnému datu bude zřejmě oslyšeno… 

:D :D :D

Tak to mě dostalo :D To měl být dárek pro Tvou paní nebo pro Tebe? Měl bys z odlovu aspoň přinést kromě CWG domů prsten s briliantem nebo něco!


  • 0

#49 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2015 - 14:19

Ja kdyz vidim nick TRHAC tak si vzdycky vzpomenu na Ninja Zelvy a hlasku Trhaci, uz mas to telo????   Ale v takova odpoved jakou dal Trhac me nenapadla ani ve snu.

 

No koukam, ze opráším relikvii a vezmu Šolimovi překvapeni... taky prakticky na výročí :lol:


  • 2
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#50 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2015 - 14:34

:D :D :D

Tak to mě dostalo :D To měl být dárek pro Tvou paní nebo pro Tebe? Měl bys z odlovu aspoň přinést kromě CWG domů prsten s briliantem nebo něco!

S briliantem? Leda bych ho našel v keši. Nejde o zlatou svatbu… V tomhle seznamu naše číslo ani nemají: http://budkocka.cz/s...a-jejich-nazvy/


Tento příspěvek byl upraven od Trhac: 03 březen 2015 - 15:25

  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#51 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2015 - 15:44

Bude to prsten s Diamantem ---za 60ty nalezeny letterbox :-)


  • 1
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#52 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2015 - 16:27

Tak to by chtělo spíše akvamaríny, ikonka  letterboxu je světle modrá :D


  • 0

#53 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2015 - 17:34

Ja kdyz vidim nick TRHAC tak si vzdycky vzpomenu na Ninja Zelvy a hlasku Trhaci, uz mas to telo????   Ale v takova odpoved jakou dal Trhac me nenapadla ani ve snu.

 

No koukam, ze opráším relikvii a vezmu Šolimovi překvapeni... taky prakticky na výročí :lol:

Já když vidím nick DOBESCH, tak si vždycky vzpomenu na spolužáky z průmky. Měli jsme tam Dobeše, jenž bydlel na Homolce a Homolku, ten ale bydlel na Dobešce  :D


  • 3

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#54 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2015 - 22:21

DIKY VSEM


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#55 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2015 - 23:30

To vypadá, že mohu gratulovat k úspěšnému odlovu?

V téhle partě bych chtěla být, odlov musel být zážitek, už domlouvání bylo skvělé :D , Trhač samozřejmě zabodoval nejvíc. Nechápu, co Jacku tak překvapilo - třeba já bych vysloveně jásala dostat při výročí pozvání na keš, ale to nehrozí ani náhodou. Tady to vidíte z druhé strany. ;)


  • 0

#56 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2015 - 1:12

Za mě taky dobrý, bylo to velmi příjemné, jen by teda mohlo bejt krásnejch 30 stupínků, ale jinak fakt dobrý. 

 

Společnost příjemná, ženy tedy žádné. :) Ale rozhodně to bylo fajn, dorazili jsme a bez zakufrování na jedné (snad) nemocné stagi jsme pokračovali celkem fofrem, myslím, že všihcni jsme to čekali tak nějak časově delší. Ale víte jak to je, ve více lidech se to lépe táhne.


  • 0
:)

#57 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2015 - 3:00

Díky všem statečným (bylo nás pět jak od Poláčka) za pěkný večer, Dobeschovi jedno poděkování navíc za iniciativu!


  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#58 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2015 - 7:07

 Nechápu, co Jacku tak překvapilo - třeba já bych vysloveně jásala dostat při výročí pozvání na keš, ale to nehrozí ani náhodou. Tady to vidíte z druhé strany. ;)

 

Ale mě to ani v nejmenším nepřekvapilo, mě to jen opravdu hodně rozesmálo :D - jako alternativa k decentní večeři ve dvou při svíčkách fakt dobrý!
 


  • 0

#59 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2015 - 13:41

Ale mě to ani v nejmenším nepřekvapilo, mě to jen opravdu hodně rozesmálo :D - jako alternativa k decentní večeři ve dvou při svíčkách fakt dobrý!
 

A co ramanticka vyhlidka nad nocnim mestem s peti poletujicimi svetluskami a mesickem nad hlavou, to je nejdy lepsi nez vecere pri svickach. Na mne jakozto osameleho lovce to udelalo dojem. Vse v naproste pohode, mesicek svitil, mudlove zalezli, nebo radsi prchli, baterky dobite, sucho, co si vic prat. Navic ja jsem jako bonus videl nefalsovaneho zelene svetelkujiciho psa Baskervislkeho.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#60 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2015 - 13:48

A co ramanticka vyhlidka nad nocnim mestem s peti poletujicimi svetluskami a mesickem nad hlavou, to je nejdy lepsi nez vecere pri svickach.

Obávám se, že Dajulka byla poněkud jiného názoru, když se nedostavila :D!


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama