Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Založení nové kešky aneb čekáme na schválení už nějak dlouho..


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
34 odpovědí na toto téma

#1 BajMit

BajMit

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2015 - 18:11

Zdravíme všechny! Potřebujeme prosím poradit. Přesně před týdnem, 21.2., jsme odeslali listing s čerstvě založenou keškou reviewerovi ke schválení. Zatím bez reakce. Udělali jsme vše podle různých návodů, poslali reviewerovi i fotky (fotky samotné kešky, přístupu k ní atd.) Chápu, že je určitě vytížený, ale podle různých diskuzí trvá schválení 3-4 dny. Nutno podotknout, že den před naší keškou byla založena jiná keš, cca 3 km od té naší, zveřejněna byla už po 3 dnech..my stále čekáme, nemáme ani žádné zprávy, nic... Co myslíte, je doba 7 dní "mlčení" běžný vytížený stav a nebo se máme strachovat, že něco není v pořádku? Děkujeme za případné rady, BajMit :)


  • 1

#2 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2015 - 18:16

Neviděl bych to nijak tragicky - sedm dní ještě není nijak dlouhá doba. Podle keškoměrky mají revírníci dost práce, takže se to třeba trochu protáhne.

A neboj - když něco nebude v pořádku, revírník se ti určitě ozve ;)

 

PS: koukám, že jsi skoro soused... Alex má teď asi jinou práci - vím o dalších dvou kačerech, kteří odesílali keše k publikaci a taky jim zatím nepíply...  :)


  • 2

#3 BajMit

BajMit

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2015 - 18:33

Díky za radu, jsem nedočkavá, hrůza! :D  A já si říkala, že ten tvůj nick znám z nějaké kešky :D   Jo a víš co je celkem vtipný? Že jak píšu o tý nedávno založené kešce, tak to je ta tvoje :D  svět je malej :)


Tento příspěvek byl upraven od BajMit: 28 únor 2015 - 18:36

  • 2

#4 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 221 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2015 - 18:42

"v případě zahlcené fronty (keškoměrka v červené) budou Revieweři s největší pravděpodobností reagovat i s více jak týdenním zpožděním"

 

http://keskomerka.reviewer.cz/


  • 0

#5 Onybazmek

Onybazmek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 161 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2015 - 20:22

Já musím podotknout, ze jsem dnes odeslal k publikaci nightku, a už je venku. Ale doba záleží od kraje po kraj, od revirnika po revirnika.

Každopádně neboj, dřív nebo později vyleze...
  • 0


Garmin Dakota 10, Gigabyte akta a4


#6 Onybazmek

Onybazmek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 161 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2015 - 20:26

A když už jsme u te keskomerky, nešla by udělat samostatná pro každý kraj?
  • 0


Garmin Dakota 10, Gigabyte akta a4


#7 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2015 - 20:42

BajMit: jenom upozorňuju, že každou editací listingu keše ještě po odeslání ke schválení, i kdyby to byla jen zapomenutá čárka nebo změna data, se keš posune znova na konec fronty. Kdysi jsem si tak vlastní blbostí oddálila publikaci asi o tejden, protože jsem chtěla, aby keš vylezla pod aktuálním datem, a tak jsem to datum každej den přenastavovala.


  • 0

#8 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2015 - 21:01

Zdravíme všechny! Potřebujeme prosím poradit. Přesně před týdnem, 21.2., jsme odeslali listing s čerstvě založenou keškou reviewerovi ke schválení. Zatím bez reakce. Udělali jsme vše podle různých návodů, poslali reviewerovi i fotky (fotky samotné kešky, přístupu k ní atd.) Chápu, že je určitě vytížený, ale podle různých diskuzí trvá schválení 3-4 dny. Nutno podotknout, že den před naší keškou byla založena jiná keš, cca 3 km od té naší, zveřejněna byla už po 3 dnech..my stále čekáme, nemáme ani žádné zprávy, nic... Co myslíte, je doba 7 dní "mlčení" běžný vytížený stav a nebo se máme strachovat, že něco není v pořádku? Děkujeme za případné rady, BajMit :)

Nejdele jsem čekal 14 dní, nejrychleji za 2 hod :).

Je to dle vytíženosti pánů ;).


  • 0

#9 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2015 - 22:00

@Jacka:

Nemyslím si, že by to tak bylo... Právě tu mojí poslední keš, kterou zmiňuje BajMit jsem nekolikrát upravoval i po odeslání do fronty a přesto byla publikována do dvou dnů...  ;)


  • 0

#10 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2015 - 22:54

@Jacka:

Nemyslím si, že by to tak bylo... Právě tu mojí poslední keš, kterou zmiňuje BajMit jsem nekolikrát upravoval i po odeslání do fronty a přesto byla publikována do dvou dnů...  ;)

Bylo, řekl mi to Sopdet.


  • 0

#11 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2015 - 9:50

Tak i mě se teď stalo, že jsem odeslal keš do fronty a pak si všiml překlepu. Opravil jsem ho a tím pádem to kolegovi z fronty uteklo. Takže i pro mě docela překvapení, že na mě prděl. :D


  • 0

#12 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2015 - 9:51

Tak i mě se teď stalo, že jsem odeslal keš do fronty a pak si všiml překlepu. Opravil jsem ho a tím pádem to kolegovi z fronty uteklo. Takže i pro mě docela překvapení, že na mě prděl. :D

:D :D :D

Kovářova kobyla chodí bosa :D. I když v tomto případě by se dalo říct, že bos chodí kovář osobně :D!


  • 0

#13 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2015 - 10:03

no a teď zpátky od bonmotů k tomu věcnému, keškoměrka pro kraje je zajímavý nápad, pokud ne komplikovaný, dala by se zvážit realizace :)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#14 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2015 - 10:27

A to jak? 14 keškoměrek pod sebou? Nebo vybíratelná? A co pak pro ty na hranicích krajů, kteří sledují dva kraje. Nebo podle reviewrů?

Podotýkám, že ten nápad se mi líbí, ale musel by být realizovatelný automaticky. Nikdo nemůže chtít po schvalovačích, aby ještě obsluhovali keškoměrky.


Tento příspěvek byl upraven od mpik: 01 březen 2015 - 10:27

  • 0

#15 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2015 - 10:34

Tak i mě se teď stalo, že jsem odeslal keš do fronty a pak si všiml překlepu. Opravil jsem ho a tím pádem to kolegovi z fronty uteklo. Takže i pro mě docela překvapení, že na mě prděl. :D

Takže žádná samoobsluha? :)


  • 0

#16 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2015 - 10:37

Taky by mě zajímalo, kolik je na Vysočině keší ke schválení. Ale podle reviewerů by to asi bylo jednodušší.
  • 0

#17 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2015 - 10:47

Není Alex RV stále ve Státech? Pak bych se nedivil, že je zaneprádněn...


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#18 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2015 - 10:51

Není Alex RV stále ve Státech? Pak bych se nedivil, že je zaneprádněn...


Ale publikuje.
  • 0

#19 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2015 - 10:57

Samozřejmě by to muselo být automatizované. A možná bych diskuzi k tomu oddělil do jiného tématu, tady je to mimo a k tématu už bylo vše řečeno.
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#20 BajMit

BajMit

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2015 - 18:20

Takže nám nezbývá nic jiného než jen čekat na jeho odpověď nebo žádost odeslat znovu?


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama