Přejít na obsah


Fotka

Nové challenge


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
448 odpovědí na toto téma

#1 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2015 - 19:30

Tak nám tu na plzeňsku vyskočili nějaký nový challenge keše.

Je ku prospěchu věci, že se podepsaní owneři snaží přidat nějakou tu keš na hledání, ale myslím si, že v tomto případě si trhli pěknou ostudu. Posedět u piva a vymyslet hromadu kravin, navíc takových, na které ani jeden z nich nemá, tak to je výkon. Ctí každého takového ownera by mělo být:

 

"KDYŽ TO CHCI PO OSTATNÍCH, MĚL BYCH JÍT PŘÍKLADEM TOHO,

ŽE DANÉ PODMÍNKY SPLŇUJI !!!".

 

Takže z dobré věci je téměř poloviční ostuda.

 

Tímto si dovolím vytvořit diskuzi, co si o tom myslíte B)

Hoď kamenem, kdo jsi bez viny!


Tento příspěvek byl upraven od N.o.e.: 02 březen 2015 - 19:32

  • 2

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#2 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2015 - 19:37

My můžeme zalogovat z celé série dvě.  :D  Ale asi se na celou sérii nevypravíme, kešek je všude tolik, že nevíme stejně kam dřív skočit.  :lol:


  • 1
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#3 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2015 - 19:39

co takhle odkazy?


  • 3

#4 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2015 - 19:41

Challenge Forest
  • 0

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#5 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2015 - 19:46

jenom, které to jsou?


  • 0

#6 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2015 - 19:49

vždyť jsem to napsal, stačí kliknout ;)


  • 0

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#7 mirecek7

mirecek7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2015 - 19:49

kde bude více odpovědí? v lozích jednotlivých keší nebo tady na fóru v reakcích :lol:


  • 1

#8 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2015 - 20:08

N.o.e.,  a co by mě na tom mělo iritovat... ? V sousedním vlákně píše dr.vota, že v ČR píplo v loňském roce nějakých 10000 keší... To máš pocit, že není co lovit?  ;)

Tak to prostě ignoruj, ne?  :)


  • 6

#9 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2015 - 20:11

Předsi když někoho na něco vyzvu, tak si stojím za tím, že na to mám. Ale v tomto případě to tak není. Jinak takový a podobný mam v ...

Je hromada dalších challenge, kde je owner příkladem toho, že se to dá splnit a má to, což tady jaksi pokulhává.


  • 2

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#10 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2015 - 20:26

Zachytil jsem je chvíli po publikaci, pár splňuji, pár ne; žíly mi to netrhá, challenge obecně „nejsou můj geocaching“, spíše je považuji za novodobý mor (a trochu doufám, že jako spousta těchhle mód zachvíli zdechnou).
Pro zajímavost jsem si ale na checkeru vyzkoušel u nejtěžších kousků ownery a ano, byl jsem poměrně překvapen, obdobně jako kolega N.o.e. – ani jeden z ownerů, přátelé!  :ph34r: 
 
Měl jsem historicky zafixováno, že owner svou podmínku musí splňovat (nebo požádat o výjimku a schválit s "Published with exception"), ale pro zběžném prohlédnutí guidelines přímo toto nenašel. De iure tedy asi ok?
 
V dnešní době, kdy se pořádají eventy i pro venčení psa, se ale nedivím už ničemu.  :rolleyes: 

  • 8

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#11 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2015 - 20:30

je to o poměřování


  • 0

#12 ewwwe

ewwwe

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2015 - 20:40

Ještě mi tam chybí Challenge Forest - Virtual - třeba kdo uloví 100 virtuálek... no jo - strašidla - ty já můžu :)

 

Na druhou stranu velmi zajímavý projekt:) Většinu nesplním - ale přeju každému úspěšný lov...

 

V Bratislavě je třeba tato keška: GC5KB1F aac-3000-abroad-activity-challenge-3000. Přijde mi to teda jako brutální výzva...

Třeba ji jednou budu moci zalogovat...


  • 0

#13 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2015 - 21:32

Musím přiznat, že mě to zaujalo. Co mě překvapilo, že dost splňuju, a to jsem to u některých ani nepředpokládala. Některé ty výzvy jsou už trochu ujeté - ty typy keší a velikosti každý den. No, ale zase nějaká "blbost", kterou se budu snažit splnit. Ale vzhledem k těm "každodenkám" až minimálně za rok.  :)


  • 0

#14 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2015 - 21:34

Měl jsem historicky zafixováno, že owner svou podmínku musí splňovat (nebo požádat o výjimku a schválit s "Published with exception"), ale pro zběžném prohlédnutí guidelines přímo toto nenašel. De iure tedy asi ok?

 

Jestli si dobře pamatuji, nejedná se o to, že musí autor výzvu splňovat, ale dokázat, že je výzva splnitelná a to např. tím, že ji sám splňuje.

 

Samozřejmě všechny tyto výzvy splnitelné jsou - ovšem většinou pro kačery, kteří plní statistiky "vrcholově", nebo opravdu hodně cestují atp. Chlapci si udělali takovou malou "Hospodu na mýtince". Holt se jim nechce moc často vyměňovat logbook :-).


  • 6

#15 Korismata

Korismata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2015 - 21:44

Ale neberte ty challenge tak černě.....

Určitě to bude mnoho pěkných keší, a že to jsou výzvy? Někdo je má prostě rád. :) Já osobně nevím, jestli bych se chtěl do tohoto lovu vrhnout, protože vím jaký by to byl žrout času, na druhou stranu jsou některý výzvy fakt pěkné a já mám výzvy rád. Navíc se dá při jejich plnění zažít spoustu zábavy při lovu a s přáteli. :) Buďme rádi, že nové keše vznikají, pro každého nějaké.... ;)


  • 0

#16 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2015 - 21:46

Také mě to extra nevzrušuje, prostě snadno připravitelná hospůdka na mýtince pro pár kačerů :)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#17 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 525 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2015 - 21:50

Noe, Noe, vysvetli mi prosim jedno.....proc te proboha prudi par kesi nekde u Plzne ci kde to vlastne jsou. Splnitelne jsou vsechny o tom neni pochyb a ze momentalne nemaji splneno owneri ???? No a co ? V cem je problem ? Nemas rad vyzvy ? Nelov je ? Fakt nechapu, proc prudis nejakyma nesmyslnyma NA logama. Pravdepodobne je take nikdy neodlovim a asi ani nebudu zjistovat jestli je uz davno odlovit nemohu protoze mam splneno, ale tve pohnutky proste nechapu. Je tu malo kesi k odlovu. Pokud se nepletu (a ted me prosim omluv pokud ano), tak ses z Prahy. Tak ti vylezlo takove mnozstvi nesmyslnych kesi za dobu co kesujem....a co ....casem zasly samy a nebo proste spadli do prumeru protoze lusteni ci finalovky uz kolovaly vsude. Jsem si zcela jist, ze i tato serie si najde mnoho spokojenych lovcu. Budme radi za cistou a peclive zamerenou kes.
  • 7

#18 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 525 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2015 - 21:52

...a jeste doplnim k tomu tvemu cervenemu textu....vyzva to je predevsim pro lovce a owneri ti ji jen predlozili ke splneni pokud na to mas (chut, cas...atd). Prirovnal bych to k promoterovi freestyle skoku na motorkach. Takove triky na motorkach jsou nepochybne vyzva pro jezdce, ale pochybuji, ze organizator zavodu by neco podobneho zvladl. Ber to tak, ze nekdo vymyslel vyzvu, ktera je splnitelna a uz je jen na tobe, zda-li tuto vyzvu prijmes jako zabavnou cast gc. Na motorce te taky nikdo skakat nebude nutit, kdyz radeji jezdis na scootru po meste. (priklad)

Tento příspěvek byl upraven od A+T: 02 březen 2015 - 21:57

  • 3

#19 tulakmikess

tulakmikess

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 73 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2015 - 21:56

Já si myslím že je to hezká série moc se mi líbí že krabičky jsou v přírodě. A ne jako nikteré pražské challange  které leží ve sloupu za okapem na černý skládce. Nevidím problém že to páni zakladatelé nesplňují.

Pár výtek mám mohlo to být odstupňováno jako odznáčky a lépe graficky provedené jako předchozí Modrákovy challange.

Jinak v podstatě si myslím že je to povedená serie. Kdo ji nechce plnit tak má ignor. 


  • 1

#20 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 285 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2015 - 21:58

Challenge proc ne? Ale opravdu by to chtelo od ownera, mit je splnene. Jinak to neni vyzva, ale zoufalecky vykrik.
  • 9




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama