Přejít na obsah


Fotka

Nové challenge


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
448 odpovědí na toto téma

#381 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2015 - 22:13

to Modrak:

GC5QTYP byla před chvilkou publikována. Škoda, že to nemohla být challenge, byl bych zvědavý, který z těch cca 11 ownerů by byl první  :rolleyes:


  • 0

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#382 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2015 - 23:08

Pekny. Asi ti strhaj checker :o


  • 0

#383 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2015 - 23:12

Díky. Jo koukal jsem. Však něco vydrží  B)


Tento příspěvek byl upraven od N.o.e.: 23 duben 2015 - 23:13

  • 0

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#384 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2015 - 5:48

No jeste nesplnuji ...ale uz cekaj holky ve fronte resp. jeste na nejaky pripadny pripominky revirnika,  betatesty a tak


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#385 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2015 - 5:56

Já sice taky ne, ale tuhle "čelenku" jsem sama sobě zadala už před delší dobou. Tedy s pěti druhy, ne s šesti. Protože na wigo bych sice měla vymyšlenej příběh, ale sama nemám na čem ho hrát, musim jít jedině s někým jiným, tak to by asi nešlo :D. Ostatně sama wigo neupřednostňuju, nebaví mě tolik, jako jiný keše, tak se do jeho zakládání nepoženu :D. Ale na earthku už si střádám fotky do složky.

Jo, a ještě jednu čelenku jsem si k tomu zadala: nezakládat zbytečné keše bez nápadu jen kvůli vlastnění další keše.


  • 0

#386 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2015 - 6:35

Taky jsem si říkal, že bych si měl časem zkusit i ostatní druhy založených keší, zatím mám 6, ale i s eventy :-)

 

Jinak tenhle typ mi v challenge chybí (vlastně chybělo). Log na challenge jako odměna autorům keší za to, že zakládají keše... I když chápu, že by pak mohly účelově vznikat díkyzabodovky nevalné úrovně...


  • 0

#387 kstavk

kstavk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 299 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2015 - 7:08

wigo neumím dělat, nešlo by nahradit CITO nebo eventem  ;) . Earthku bych nějakou možná zvládnul...


  • 0

#388 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2015 - 8:44

Z ceho spidim, ze by prosla pravidly 3000 kesi zs 5 dni challenge. Nic z pravidel to nezakazuje. Ale z hlediska logiky je to pochopitelne blbost. Jak tu nekdo psal, ze jel kacer 600 km pro jednu kes, taky mam podobny pripad. Sam jednu challenge vlastnim. Je asi 25 km zapadne za Berounem. A najednou mi tam pristal log kacera z Brna. Celej den si vyhradil na to, aby to ulovil. Stravil 12 nhodin na ceste, ujel skoro 700 km vlakem, trvalo mu to 12 hodin, uloviljen tujednu kes, tu mou challenge a napsal, jak to byl bezva vylet. A to potesi!
  • 0

#389 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2015 - 10:09

wigo neumím dělat, nešlo by nahradit CITO nebo eventem  ;) . Earthku bych nějakou možná zvládnul...


Jojo, taky bych se přimlouvala!
  • 0

#390 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2015 - 11:07

No jestli se to vztahuje k té mojí keši uvedené výše, tak to žádná challenge není. Ale uvažoval jsem o tom a pak to zavrhnul, protože forma eventu není trvalá keš, které by se mohl každý zůčastnit kdykoliv. Wigo zas až tak těžký není, jak vypadá.


  • 0

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#391 ali+

ali+

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2015 - 11:46

Uz bychom meli prejit od slov k cinum a zacit to resim racionalne

Přiložené miniatury

  • mobb.jpg

  • 1

#392 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2015 - 11:51

No jestli se to vztahuje k té mojí keši uvedené výše, tak to žádná challenge není. Ale uvažoval jsem o tom a pak to zavrhnul, protože forma eventu není trvalá keš, které by se mohl každý zůčastnit kdykoliv. Wigo zas až tak těžký není, jak vypadá.


Jé, tak mě to naučíš, ano? Díky!
  • 0

#393 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2015 - 12:49

Earthku bych taky rád, ale nenašel jsem žádné opravdu pořádné místo. A s wherigem se občas chvíli peru a pak mě to zase na dlouho přejde.


  • 0

#394 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 459 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2015 - 13:11

EC ani WG nemám nějak zvlášť rád, tak je nezakládám a tak mne nemusí trápit, že je keška v tramtárii =)


  • 0

#395 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 884 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2015 - 13:21

Earthku bych taky rád, ale nenašel jsem žádné opravdu pořádné místo. A s wherigem se občas chvíli peru a pak mě to zase na dlouho přejde.

Stačí se mrknout do vlákna http://www.geocachin...mapující-místa/ nebo přímo sem pro inspiraci http://lokality.geology.cz/d.pl


  • 0

#396 vvitty

vvitty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2015 - 15:07

Jeste ze je kesi dost a clovek si muze vybrat jine :lol:

Plnit kvuli tomu mapu EC a WG ktere nemam rad jen pro bodik fakt nebudu :-)


  • 2

#397 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2015 - 15:46

Byl jsem zvědavý, co se v čelenkách vlastně skrývá, tak jsem se na ten drVotův seznam čelenek kouknul. Pokud odečtu ty založené na vyplňování statistik (zpravidla pro ty, kteří loví dost dlouho a pokud možno intenzivně) a ty založené na vylovení nějaké oblasti, tak zbyde pár, které se dají spočítat na prstech jedné ruky. Opravdu bujná fantazie. Zajímavá mi všehovšudy přišla pouze jediná - Spell it. Přijde mi dost vtipná (je pro každého jiná) a jako jedna z mála se dá splnit i kačerem, který právě začal s lovem.


  • 4

#398 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 478 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2015 - 17:22

Urcite sis dobre precetl listing? Skoro to vypada ze ne. V celym Challenge Forrestu neni jedina kes kvuli ktere bys musel neco lovit denne. Asi si to pletes se strike challengema, ktery jsou opravdu pakarna a jdou plnit bud nekonecnym usilim, nebo svindlem. Takova tam ale zadna neni. Ty everyday challenge jsou neco uplne jinyho. Den v kalendari muzes vyplnit v kterymkoliv roce v minulosti nebo v budoucnosti. Takze bohate staci treba jit na kese jednou za tejden, treba v nedeli si udelat vejlet. Odlovis pouhe 3 kese. Jednu tradicku, jednu multinu a jednu mysterku. To snad zvladnes, ne? Kdyz zaroven jedna bude mikro, druha small a treti regular, mas vystarano a splneno na pohodu za 7 let. Zadna spona, zadny tezky kese zadny D5, zadny T5, zadny stovky nalezu za den. Pouhe 3 kese za tyden. Das to v pohode i s tema malejma detma, jen ke konci uz nebudou tak uplne maly. Normalni pohodova zalezitost pro kazdyho. Kdyz se trochu zdimnes a pujdes lovit 2x tejdne, das to mnohem driv. A vzhledem k tomu ze mas neco nasbirano uz ted, das to jeste div. Je to naprosto friendly a sfouknes je vsechny jednim vrzem.

 

Samozrejme pokud to chces mit splneny za rok, mas to tezky a musis fakt denne. Ale nic takoveho v listingu neni, to si to komplikujes sam nad ramec podminek stanovenych ownerem.

 

Bohužel tato teorie s lovem 1x týdně o víkendu má malou trhlinu. A tou jsou přestupné roky. V sedmi letech chytneš minimálně 1 přestupný rok, ale to jen když začneš loviit v roce následujícím po přestupném roce. Takže spíš chytneš roky přestupné dva. A přestupný rok ti posune vše ne o jeden den, ale o dva. Takže i když budeš fikaný a začneš lovit na onu zmiňovanou pohodu v sobotu, v prvním přestupném roce se budeš muset přesunout na neděli a v druhém přestupném roce na pondělí. Jenže lovíme přece jen o víkendu. Takže budeš muset počkat na posun o 5 dnů. Naštěstí ti opět pomůže přestupný rok, takže budeš čekat jen 4 roky. Takže při lovu na pohodu budeš mít splněno ne za 7 let, ale za 11 (pokud v tu dobu bude krabička ještě existovat).


  • 4
Zastavte zeměkouli, chci vystoupit

#399 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2015 - 18:41

Jen pro zajímavost - vývoj počtu českých challenge v čase. Na základě seznamu zveřejněného výše, za správnost neručím.

attachicon.gifchallenge.png

 

Nevypovídající. Může kopírovat celkový nárůst keší - v závislosti na počtu hráčů.

 

Zajímavější by byl graf pracující s procentuálním podílem.


  • 1

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#400 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2015 - 19:57

Byl jsem zvědavý, co se v čelenkách vlastně skrývá, tak jsem se na ten drVotův seznam čelenek kouknul. ...

Žádné "čelenky", ale "challenge cache".

Děláš zmatek v terminologii, "čelenky" se začalo před lety říkat vynálezu GS "challenge" ale bez "cache". A nemají nic společného s kešemi. Viz http://wiki.geocachi.../wiki/Challenge


  • 3




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama