Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Nelze se připojit /stahovat přes GeoJarry


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
10 odpovědí na toto téma

#1 J.K.M.

J.K.M.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 257 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2015 - 15:28

Ahoj, 

 

Nevím, jestli jsem tu správně, a jestli mi tu někdo poradí (snad se nestaví použití geojarry na úroveň warezu..), mám problém s připojením/stahováním přes geojarry.

 

Vždy, když chci použít geojarry (stažení "chybějících nálezů", nebo stažení keší, nedaří se přístup ke gc.com. Jméno/heslo je správné, na gc.com jsem vymazal autorizaci programu a znovu jej povolil. Mám poslední verzi geogetu i všech plginů, jsem PM. 

 

Aktualizace keší přes gc Live funguje.

Změnilo se něco v souvislosti s geojarry?

 

 

HAPPY CACHING


  • 0

#2 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2015 - 15:36

GJ nepouzivej. Chybejici nalezy stahnes rychleji funkci Databaze - Import - Aktualizovat vase nalezy.

 

Prvni spusteni teto funkce bude trava dele (stahuje vsechny nalezy), ale ostatni spusteni uz berou jen ty nove (logy zmenene nebo vytvorene od posledniho pouziti te funkce.

 

http://www.geocachin...alnimi-postupy/


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#3 J.K.M.

J.K.M.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 257 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2015 - 17:32

"Databaze - Import - Aktualizovat vase nalezy"

 

Nefunguje, viz přílohu.


Tento příspěvek byl upraven od J.K.M.: 10 duben 2015 - 17:37

  • 0

#4 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 519 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2015 - 17:39

Proc sis vypnul notifikace na nove verze Geogetu, nebo proc ty notifikace ignorujes?


  • 0

#5 J.K.M.

J.K.M.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 257 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2015 - 19:00

Pardon, ale nerozumim.
Jake notifikace na nove verze GG? Nevim o tom, ze bych neco ignoroval.

Mam posledni verzi GeoGetu i vsech pluginu..

______________

Aha, ted me napadlo podivat se na ararat a co nevidim, uz nejakou dobu existuje verze 2.9.2.759, pritom GG v.2.9.1.755 mi tvrdil, ze zadne aktualizace nejsou.

Zkusim, dam vedet. Diky za 'nakopnuti'.
  • 0

#6 J.K.M.

J.K.M.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 257 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2015 - 19:19

..tak po aktualizaci geojarry porad nefunguje, pres gclive stahuje.

Je skoda, ze nefunguje ten GJ, nebot navzdory rom, ze je (z pohledu Groundspeaku) nelegalni, je mnohem mnohem jednodussi (po nakonfigurovani dotazu a davek staci dve, tri kliknuti a stahuje treba jen jedno mesto a ne cely kraj. Nebo vice mest ce vice krajich..).

GC live mi neprijde intuitivni, ani nema moznosti co GJ. Dal jsem napr. tradi, multi, mystery, wigo, letter a earth ve stredoceskem kraji. Chce to stahovat pres 6000 kesi :-O takze ani nestaci limit.
V GJ jsem nastavil ty same druhy kesi, mimo nalezenych a vlastnich - Prahu a stredocesky kraj. + odfiltrovat datanazi. Vse v pohode, klik, klik, wait..hotovo.

Ach jo, ani jako PM clovek nema "poradne" moznosti. Pak se nekdo divi, ze lidi 'pirati'.

PS: Neobhajuji warez jako takovy, jde mio pouziti geojarry. To je oproti gc live 'jina liga'..
  • 0

#7 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 519 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2015 - 19:31

... o tom tu bylo v poslednich dvou dnech receno hodne v jinych vlaknech...


  • 0

#8 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2015 - 20:30

PS: Neobhajuji warez jako takovy, jde mio pouziti geojarry. To je oproti gc live 'jina liga'..

 

Jina liga? Jo, to mas pravdu. Pres gc.live stahnes 100 kesi rekneme za pul minuty, pres GJ za 5 minut (mozna vic, nemeril jsem, nepouzivam to).

 

Mozna bys misto nesouhlasu s Halumou mel prolistovat par vlaken, ktere tu za posledni 2 dny na toto tema vznikly.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#9 J.K.M.

J.K.M.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 257 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2015 - 17:09

"Mozna bys misto nesouhlasu s Halumou mel prolistovat par vlaken, ktere tu za posledni 2 dny na toto tema vznikly." 

 

Nebyl to nesouhlas s tou myšlenkou, ale s tím, jakým způsobem byla vyjádřená. 

Namísto "... o tom tu bylo v poslednich dvou dnech receno hodne v jinych vlaknech..." by se dalo PORADIT tím, že napíšu "podívej se sem, popř. sem, tady se to řešilo".

 

Hrozný zvyk, tomu kdo hledá radu "poradit" tím, že někde odpověď na jeho otázku je... Njn, je jiná doba.. 

 

 

 

PS: I tak si stojím za tím, geojarry je v možnostech nastavení a použití úplně jinde než "Databáze->import->stáhnout kešky". 


Tento příspěvek byl upraven od J.K.M.: 11 duben 2015 - 17:13

  • -4

#10 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 756 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2015 - 17:18

Ono je to asi tím, že je slušností, než položím dotaz, trochu pohledat, jestli už se tu něco podobného neřešilo a nezakládat zbytečně další vlákno na to samé téma
  • 1

#11 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 519 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2015 - 17:33

Kdybys misto toho minuskovani radeji zareagoval tak, ze se alespon podivas na seznam aktivnich vlaken, udelal bys lip. Zarucene bys tam nasel hned nekolik vlaken, ktera maji v nazvu "geojarry", a odpovedi na sve otazky by ses tam dozvedel! O tom ta ma odpoved byla.

 

Jina doba je jen v tom, ze kdyz te nekdo nakopne, tak se sam nevydas tim smerem, ale misto toho zacnes kvicet, ze se ti nekdo troufl nenaservirovat pozadovane informace na stribrnem podnose.

 

Zkus se zamyslet nad tim, cim asi travim svuj volny cas. Kdybych porad dokolecka vsem omilal pozadovane informace, nedej boze jim jeste hledal treba i konkretni odkazy, tak bych na to opravdu cas nemel. A to by byla skoda, ne?


  • 5




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama