Přejít na obsah


Fotka

Antivirus Avast


Nejlepší odpověď PaBa , 24 duben 2015 - 19:20

No, že ho free antivirus nevidí :-D

 

Už jsem viděl havěť v NTB, kde byl právě free antivir. Žádný free antivir není komplexní řešení proti virům, to je jen za prachy.

A na to si přišel jak  :D ?

Je to blábol jak noha a ty to musíš vědět taky. Je pravda, že žádný antivir nemůže zaručit 100% ochranu, ale s tím, jestli za něj uživatel zaplatí nebo ne, to vůbec nesouvisí...

 

Jinak avast! (samozřejmě  :P ) můžu jedině doporučit!

Přejít na celý příspěvek


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
23 odpovědí na toto téma

#21 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2015 - 9:06

Ahoj,

mám antivirus Malwarebytes Anti - Malware. Ale slyšel jsem, že není příliš dobrý. Neví někdo, jestli nějaký antivirus ZDARMA je lepší? (nejvíc mě zaujal Avast, doporučujete mi ho?)

Díky za odpovědi! :D

Zrovna mi jako příloha časopisu dorazila plná verze AVG zdarma.

Já se do dobrodružství spojených s užíváním Windows pouštět nehodlám, tak pokud by jí někdo náhodou chtěl, tak mi může napsat.


  • 0

Geoget + Locus Pro na Asus Zenfone Max Pro M1, občas Etrex 30 + GPI generator, Wine, Debian testing


#22 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2015 - 10:36

avast! má dneska přes 232 milionů uživatelů, což je docela vysoké číslo. Výhoda: miliony senzorů, takže máme přehled, co se ve světě malwaru děje a můžeme na to rychle reagovat. Nevýhoda: dneska už jsme tak globálním hráčem, že se výrobcům malware vyplatí testovat detekci avastu a upravit program tak, že ho avast! v první fázi nechytá (existují metody, jak se i proti tomuhle bránit, ale není to triviální).

Zdravotnictví bych do toho ale určitě nepletl...

 

Jako chápu, že to je fajn téma na kterým si můžeš přihřát svoji polífčičku, ale odpověděl sis vlastně sám. Pokud se tvůrcům všeho toho svinstva, který se nám snaží dostat do komplů, vyplatí testovat, zda zrovna avast! a další hojně rozšířené free antivirové programy obejdou, tak asi nebude úplně všechno v pořádku... a vzhledem k tomu, že jsou vždycky o krok dopředu, tak bych asi nebyl úplně v klidu. Samozřejmě, že na ty placený zkouší taky, ale primárně se určitě budou snažit obelstít soft, kterej je nejvíce používaný a je jedno zda je placený nebo zadarmo. Pochopitelně všichni víme čeho bude víc, že?

 

Sorry, ale mě moc nepřipadá, že by antivirový programy, který jsou zadara na tom byly v dlouhodobých testech líp, než ty placený. Takže je to přesně jako v tom našem zdravotnictví - pokud chceš kvalitně ošetřit, tak si zaplať. Pochopitelně ne každá placená péče musí být kvalitnější, než ta zadarmo. Bohužel.

 

Jinak na widlích 7 PRO na tom ještě nejste tak úplně špatně, ale na W8 vás konkurence teda celkem válcuje i když dnes to může být klidně úplně jinak - spíš je důležitej ten dlouhodobej přehled.

 

BTW. pamatuju doby, kdy byl avast! taky placenej a jak jednou za měsíc chodilo CDéčko s aktualizacema, vlastně možná předtím i 31/2" disketa, ale to byl opravdu pravěk.


  • 0

#23 PaBa

PaBa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2015 - 17:16

Jako chápu, že to je fajn téma na kterým si můžeš přihřát svoji polífčičku...

Nic si nepřihřívám a věř mi, že mi je úplně jedno, co kdo používá za antivirus (nebo nepoužívá žádný - to je jeho věc). Reagoval jsem na dvě konkrétní věty, které se vůbec netýkaly avastu, ale free antiviru a za tím, co jsem nahoře napsal, si stojím. Ty dvě věty zněly:

 
kolombo: Žádný free antivir není komplexní řešení proti virům, to je jen za prachy.
ReVIZ: S antivirem je to stejně jako se zdravotnictvím. Pokud má být kvalitní, tak nebude zadarmo...
 
Zkrátka si myslím, že ani jedna z nich není pravdivá  :P
 
hezký víkend

  • 4
PaBa

--
I always use ROT13 twice for extra security

#24 miralill70

miralill70

    Premium Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2015 - 9:01

LOCK

 

Děkuji za odpovědi! :D 


  • 0
K zapisování kešek používám počítač Windows 7 Home Premium.
K hledání pokladů používám GPS Garmin eTrex Legend HCx.
K hledání pokladů používám také mobil a tablet Samsung Galaxy Core LTE a Samsung Galaxy Tab 3.
Přeji vám také co nejvíce nalezených krabiček... :) ;) :D

 

Můj profil na poznejmisto.cz: GarfieldCZ, moje fotky (zatím :D): 2649, 2669, 2716, 2744, 2799, 2896

 

PS: Věk v profilu je pouze geocachingový, ne opravdový ;)

b8185209-23a7-4c3f-bac8-9dee9b2f8ae8.jpg





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka