Přejít na obsah


Fotka

Kačer ve filmu - pojď dělat křoví do filmu Lída Baarová :-)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 hardihood

hardihood

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2015 - 0:14

Ahoj kačeři,

 

hledám 20 chlapů, kteří by si chtěli zahrát ve filmu Lída Baarová (komparz = nemluvené míhající se postavy), režie Filip Renč. Požadavky: věk 33-50, mít na hlavě vlasy delší než 2 cm, pokud možno na hlavě nemít zrcadlo, nechat si je upravit do dobového střihu  (kolem roku 1938, dlouhé vlasy se nenosily), žádné vousy, tetování, piercing.

 

V pátek 1.5.2015 od 14 do 18 hodin pořádáme kostýmní zkoušku na Barrandově (zastávka busu Filmové ateliéry, ateliér Krátkého filmu - kdyžtak se zeptat na vrátnici u závory) = přijdete, zkusíte kostým, odejdete. Termín natáčení je posléze v pondělí 4.5.2015 od 11 do 23h. Sraz bude opět na Barrandově (tam si obléknete nazkoušený kostým), tam také po natáčení budete odvezeni busem zpět k převléknutí a výplatě, která činí Kč 730,- na ruku.

 

Samotné natáčení bude probíhat v Lucernabaru, bude se natáčet večírek, takže váš kostým bude velmi elegantní, budete představovat smetánku, vybranou společnost. Kdo z vás by měl zájem býti účasten, mít zážitek a ještě za to dostat nějaký peníz, prosím napište mi mail na petr@echo-casting.cz, přiložte nějakou fotku, popřípadě jen pošlete na číslo 778 099 033 infosms, že se dostavíte. Velice děkuji, když přijdete, můžeme se následně domluvit na dalších natáčeních, obsazovat se budou později.

 

Tak snad brzy na viděnou, Petr, kačer hardihood.


Tento příspěvek byl upraven od hardihood: 30 duben 2015 - 0:20

  • 3

#2 Paha Ahma

Paha Ahma

    Zlej rosomák

  • Members
  • PipPipPip
  • 254 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2015 - 5:52

Jsem fousatej. Pockam na laso z holywoodu:)


  • 4

Hyvä ahma - huono ahma. Ainoa hyvä ahma on pahaa.


#3 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2015 - 18:34

Pokud by se přes léto natáčelo něco na jihu, je tu docela pestrá banda - klidně dej vědět na regionální web. 


  • 0

#4 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2015 - 18:45

Škoda, nesplňuji podmínky... :D
Ale co, včera jsem se byl zapsat jako komparz na natáčení seriálu ČT tady u nás v Žatci. Příští týden je kostýmová zkouška, tak jsem zvědavý. B)


  • 0

#5 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2015 - 18:46

Sakra, jsem zenska :( :D
  • 0

#6 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2015 - 19:52

Sakra, jsem zenska :( :D

Jojo, vlákno je hrubě genderově nekorektní... nemělo by se to zakázat? :D


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama