Přejít na obsah

Fotka

Otravna reklama

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
184 odpovědí na toto téma

#181 mirek454

mirek454

mirek454

• Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2019 - 20:18

A už toho mám i já dost. Doteď jsem tu reklamu tak nějak toleroval.Ale jsem nucen občas používat mobil a vadí mi v každém okně reklama od spodu okna. A aby toho nebylo málo, je tam i při editaci příspěvků, takže celý displej vypadá takto a to už je moc. Dávám vám týden na úpravu, pak zapnu blokování všech reklam

Přiložené miniatury

• Screenshot_20190711-211003.jpg

• 1

#182 mikeant

mikeant

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 635 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2019 - 7:04

A už toho mám i já dost. Doteď jsem tu reklamu tak nějak toleroval.Ale jsem nucen občas používat mobil a vadí mi v každém okně reklama od spodu okna. A aby toho nebylo málo, je tam i při editaci příspěvků, takže celý displej vypadá takto a to už je moc. Dávám vám týden na úpravu, pak zapnu blokování všech reklam

Vždyť tam máš krásné tlačítko "Zavřít reklamu". Nebuď tak nekompromisní, vždyť ten server z reklamy žije. Zrovna tak mohou provozovatelé napsat "¨Dáváme vám týden, abyste si zapnuli reklamu, jinak server vypneme". Mimochodem, byl bys ochoten za přístup bez reklamy platit? Možná to by byla cesta....

• 0

#183 nalano

nalano

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2019 - 8:25

Zavřít reklamu - to funguje jen na spodní reklamu, která zabere spodní cca pětinu obrazovky. Reklama nahoře, která zabere horní dvě třetiny obrazovku zavřít nejde. Aspoň jde odrolovat. Nedávno jsem sem dával screen po otevření této stránky. Reklamu akceptuji, ale když po otevření stránky je vidět jen jedna řádka smysluplného textu, tak mi ty reklamy přijdou přehnané.
  • 1

#184 mirek454

mirek454

mirek454

• Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2019 - 8:31

Zrovna ty odspodu vyjíždějící reklamy mi vadí. A to proto, že při pomalejším připojení se načte někdy i po pár vteřinách, když už mám prst na prvku stránky. A to už je reklama obtěžující a vnucená. Navíc - je t reklama od Google, která mi vnucuje věci, které jsem kupoval před několika měsíci. Speciálně ten zobrazený Lazurol začátkem dubna. Vědomě na ni klikat nebudu. 

Ano, vím že server musí z něčeho žít (přestože já osobně provozuju server bez reklam, tedy za své na placeném hostingu, s placenou šablonou a pluginy)., ale na mobilu je to už moc obtěžující.

Je to můj názor, komu to nevadí, nechť se třeba ukliká, mě to obtěžuje, proto to píšu do vlákna Otravná reklama.

• 0

#185 DogVader

DogVader

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2019 - 22:16

Ta spodni reklama mi na mobilu pije krev. Neco pisu do fora a pres ni nevidim co. Vypnu, skoci znovu. Hruza.
  • 0
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama