Přejít na obsah


Fotka

Otravna reklama


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
212 odpovědí na toto téma

#181 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2019 - 20:18

A už toho mám i já dost. Doteď jsem tu reklamu tak nějak toleroval.Ale jsem nucen občas používat mobil a vadí mi v každém okně reklama od spodu okna. A aby toho nebylo málo, je tam i při editaci příspěvků, takže celý displej vypadá takto a to už je moc. Dávám vám týden na úpravu, pak zapnu blokování všech reklam
  • 1

#182 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2019 - 7:04

A už toho mám i já dost. Doteď jsem tu reklamu tak nějak toleroval.Ale jsem nucen občas používat mobil a vadí mi v každém okně reklama od spodu okna. A aby toho nebylo málo, je tam i při editaci příspěvků, takže celý displej vypadá takto a to už je moc. Dávám vám týden na úpravu, pak zapnu blokování všech reklam

 

Vždyť tam máš krásné tlačítko "Zavřít reklamu". Nebuď tak nekompromisní, vždyť ten server z reklamy žije. Zrovna tak mohou provozovatelé napsat "¨Dáváme vám týden, abyste si zapnuli reklamu, jinak server vypneme". Mimochodem, byl bys ochoten za přístup bez reklamy platit? Možná to by byla cesta....


  • 0

#183 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2019 - 8:25

Zavřít reklamu - to funguje jen na spodní reklamu, která zabere spodní cca pětinu obrazovky. Reklama nahoře, která zabere horní dvě třetiny obrazovku zavřít nejde. Aspoň jde odrolovat. Nedávno jsem sem dával screen po otevření této stránky. Reklamu akceptuji, ale když po otevření stránky je vidět jen jedna řádka smysluplného textu, tak mi ty reklamy přijdou přehnané.
  • 1

#184 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2019 - 8:31

Zrovna ty odspodu vyjíždějící reklamy mi vadí. A to proto, že při pomalejším připojení se načte někdy i po pár vteřinách, když už mám prst na prvku stránky. A to už je reklama obtěžující a vnucená. Navíc - je t reklama od Google, která mi vnucuje věci, které jsem kupoval před několika měsíci. Speciálně ten zobrazený Lazurol začátkem dubna. Vědomě na ni klikat nebudu. 

Ano, vím že server musí z něčeho žít (přestože já osobně provozuju server bez reklam, tedy za své na placeném hostingu, s placenou šablonou a pluginy)., ale na mobilu je to už moc obtěžující.

Je to můj názor, komu to nevadí, nechť se třeba ukliká, mě to obtěžuje, proto to píšu do vlákna Otravná reklama.


  • 0

#185 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2019 - 22:16

Ta spodni reklama mi na mobilu pije krev. Neco pisu do fora a pres ni nevidim co. Vypnu, skoci znovu. Hruza.
  • 0
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#186 honza.h

honza.h

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 557 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2020 - 18:20

Reklama kam se podivas

Přiložené miniatury

  • 6DD0FF8E-E4EC-437A-9B6C-B0F8E9230334.png

  • 1

#187 Turysta10

Turysta10

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 153 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2020 - 19:18

Reklama kam se podivas


Proto používám operu s integrovaným blokatorem reklam.
  • 0

#188 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2020 - 20:47

Mám jak Operu, tak AD blocker - když se tu kdysi reklama probírala, nainstalovala jsem do mobilu oboje, že vyzkouším a už jsem si i oboje nechala. Neskutečná pohoda a úspora dat. Doporučuji.
  • 0

#189 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2020 - 21:15

Ad blocker a uz nevim co to reklama je
  • 0

#190 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2020 - 22:25

Tak jsem vyměkl, a dal jsem si do Firefoxu na tabletu uBlock... Najednou se mi toho vejde na displej nějak o dost víc.
  • 0

#191 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2020 - 5:59

Od loňského července mám AdGuard a neskutečný klid. Nemám ho zapnutý pro všechny servery, leckde se dá reklama brát jako neobtěžující, přizpůsobili se. Ale na Geocaching.cz bez pardonu filtr na všechno. Už to bylo opravdu moc za hranou. A vidím, že dodnes se nic nezměnilo, spíš je to asi ještě víc agresivní, když vidím ten screen od @honza.h

Ano, jistě že chápu snahu něco vydělat, ale tímto způsobem spíš donutíte uživatele instalovat blockery. A pokud zakážete přístup s nainstalovaným AdBlockem a podobnými, jako to udělal třeba Deník.cz, pak po vzoru onoho Deníku půjde návštěvnost prudce dolů. Deník (a nejen on) je na tom už velmi bledě s návštěvností a tím i financemi.


  • 1

#192 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 285 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2020 - 7:32

Proti reklamě mám nainstalováno co se dá, ale přesto je jí až otravně moc. Vrcholem však je firma Corel, mám od nich koupený grafický SW za několik desítek tisíc. Od léta minulého roku mi naprosto  pravidelně v pravé spodní části monitoru naskakuje reklama 10x10 cm, ať si pořídím upgrade. 10x - 20x za den, nedá se zablokovat, firma Corel nereaguje na mé emaily. Dnes už vím, že jenom trouba si kupuje legální SW, příště už to neudělám :-(.   


  • 1

#193 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2020 - 7:43

Opera mini blokuje reklamy. Ale dává svoje. Naštěstí během změny stránek, jen odkazy a stačí to šipkou poslat do pryč.


  • 0

#194 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 566 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2020 - 13:03

Na PC Firefox a uBlock Origin, v mobilu mě nadchlo komplexní řešení (i s volitelnou VPN) https://blokada.org/

I když Firefox Preview (Fenix) už uBlock před pár dny také zprovoznil a za měsíc snad začne nahrazovat klasický, na mobilu opravdu těžkopádný Firefox.

Ale jsou stránky, kde mám reklamu povolenou, z něčeho žít musí a nepřehánějí to.


Tento příspěvek byl upraven od vsa: 31 březen 2020 - 13:04

  • 0
VSA

#195 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2020 - 13:25

Mám na tabletu v androidu standardní Firefox (68.6.0), a uBlock mi tam funguje. Není třeba preview...

Tento příspěvek byl upraven od HaLuMa: 31 březen 2020 - 13:26

  • 0

#196 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 566 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2020 - 15:28

To já nerozporuju, ale ta verze Fénix je předělaná od základu, aby to na Androidu běhalo svižněji. Třeba to pak vezme v potaz více lídí, místo čínské Opery či všesledujícího Google Chrome.

https://www.mozilla....ox-pro-android/


Tento příspěvek byl upraven od vsa: 31 březen 2020 - 17:11

  • 0
VSA

#197 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2020 - 20:44

Firefox používám na desktopu. Na mobilu chodil pomalu. Ale uměl na Poznejmisto potahovat jen mapu a ne celou stránku. Už to neumí. Přešel jsem na Operu mini a Seznam. Seznam neuměl polohu, už ji umí, před tím jsem kdekoli byl v Praze. Celkem se mi zdá jedno, který prohlížeč používám, jen je dobré používat (převážně) jeden a v něm mít záložky a historii.


  • 0

#198 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2020 - 4:36

Já pouzivam jak na mobilu, tak na tabletu, desktopu i ntb Chrome. A to kvuli tomu, že na vsech mám synchronizované záložky a historii.
Stejně tak i proto mám kalendář Google. Sice appky na win a droidu jiné, ale synchronizované díky Google kalendáři
  • 0

#199 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2020 - 7:06

No a to právě nechci. V práci mám jiné záložky než doma a na mobilu je nepoužívám (vlastně jo, u Opery se to jmenuje Rychlý přístup).

Až na to, že doma jsem si teď musel udělat záložky, co mám v práci, protože dělám z domova. Ale nechci mít v práci záložky na geocaching apod.


  • 0

#200 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 586 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2020 - 11:45

Kdyby ty reklamy byly všechny aspoň takhle mysteriózní...  :D

screenshot

 

(Jestlipak se vejdete do těch 27% procent chytřejších?)


  • 0

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama