Přejít na obsah


Fotka

Otravna reklama


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
212 odpovědí na toto téma

#141 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2017 - 15:48

Co jsem komu udělal, že se mě to tady co chvíli ptá jestli mne baví kosmetika :D :rolleyes: :ph34r: .


  • 0

#142 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2017 - 20:32

uBlockOrigin jak pro FF i Chrome. Funguje líp než AdBlock


  • 0

Xiaomi Redmi Note 10 Pro => Locus 4 gold, WhereYouGo, Mapy.cz ; Samsung J5 (iGo navi) ;
GeoGet (+Stator)

 

 

Moje statistika na Geocaching.com

 

 

 


#143 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2017 - 21:04

Ale proč? Už se těším, až přijedu na event do Plzeňského kraje a tam bude phrkt coby Avon lady nabízet kosmetiku!   :D

 

PS: A co na to revírník? Pravidla GS jasně říkají, co se na eventu smí prodávat a české fórum chce přes reklamu něco jiného.   :P   


  • 0

#144 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2017 - 22:37

... a tam bude phrkt coby Avon lady nabízet kosmetiku!   :D

Co na to napsat ? Vím co je Avast a AVG, někde v šuplíku bych našel Avomet, tuším že Avanti! je italsky Kupředu! , Aves jsou latinsky ptáci, některé dámy prý vyhledávají milostné Avantýry, <reklama> pracovně se zabývám programem Avensio </reklama>. Ale Avon mi nic neříká, k Lady mi něco chybí a něco přebývá a z kosmetiky jsem naposledy používal Pitralon, když jsem se před 35+ lety ještě holil do hladka (= do krvava)  :P .

 

Ale jsme tady OT, tohle patří do georůžového vlákna  :D .

 

Edit: Teď trochu vážněji: v geodepresivním vlákně se sice jeden zájemce našel, ale myslím, že na tomhle serveru je tahle reklama dost mimo, protože kačerky i kačeři radši do lesa, do kanálu nebo na strom než do kosmetického salónu.


Tento příspěvek byl upraven od phrkt: 21 září 2017 - 12:51

  • 1

#145 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2018 - 6:47

Tak tohle mě dostalo. V pravém sloupci reklama na preparát, po kterém se zhubne už za dvě hodiny. Taková rychlost, kam se hrabou zázračné metody Anglicky za tři týdny.


  • 0

#146 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2018 - 9:18

Kde? Kde? To chciii...
  • 0

#147 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2018 - 9:33

Vypij půllitr slané vody s olejem a do dvou hodin budeš tak o kilo lehčí. Určitě o půl kila. Musíš to ale stihnout a zvážit se až po vypití.
  • 2

#148 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2018 - 10:01

Jojo, toho jsem se bála ;)!
  • 0

#149 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2018 - 11:00

Aha, tak já něco podobného znám pod názvem "Hruškový mošt" domácí výroby. Po 0,2l přijdou větry  :rolleyes:  a po 0,4l přijde to zázračné zhubnutí po cca 2 hodinách a je to fakt rychlost :D . Já tomu interně říkám "Tekutý kartáček" :P.


Tento příspěvek byl upraven od Solim: 22 únor 2018 - 11:02

  • 1

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#150 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2018 - 13:23

Můj kolega jednou opravdu dostal od doktora předpis na kapky proti kašli a místo toho mu v lékárně dali projímadlo. Opravdu to proti kašli pomohlo, ale radši to doktorovi vrátil. Ale děsím se, kdyby takhle popletli nějaké důležité léky.


  • 1

#151 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2018 - 7:34

Můj kolega jednou opravdu dostal od doktora předpis na kapky proti kašli a místo toho mu v lékárně dali projímadlo. Opravdu to proti kašli pomohlo, ale radši to doktorovi vrátil. Ale děsím se, kdyby takhle popletli nějaké důležité léky.

 

Jo, projímadlo je proti kašli ideální - stojíš se staženými půlkami a bojíš se zakašlat :)


  • 2

#152 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2018 - 8:38

Už se mi ta reklama neukázala, dal bych sem screenshot nebo odkaz.

Vážně, když čtu o zázračných metodách na hubnutí, odplešatění, plísních, parazitech, detoxikaci, tak dál už čtu jen ze zvědavosti, jaká konina a tahák na peníze to zase bude. O zázračných vodičkách na růst vlasů psal už O´Henry před více než 100 lety, jaký to byl výborný artikl pro drobné podvodníčky. Ale je fakt, že placebo má výborné účinky a na všechno, tak by se mohlo i vyrábět a prodávat.


  • 0

#153 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2018 - 8:58

Už se mi ta reklama neukázala, dal bych sem screenshot nebo odkaz.

Vážně, když čtu o zázračných metodách na hubnutí, odplešatění, plísních, parazitech, detoxikaci, tak dál už čtu jen ze zvědavosti, jaká konina a tahák na peníze to zase bude. O zázračných vodičkách na růst vlasů psal už O´Henry před více než 100 lety, jaký to byl výborný artikl pro drobné podvodníčky. Ale je fakt, že placebo má výborné účinky a na všechno, tak by se mohlo i vyrábět a prodávat.

To mě připomnělo tuhle písničku: https://www.youtube....h?v=JzbFwexxgcU

 

PS.: Člověk by neřekl, čemu dodnes lidé uvěří :-(. Tenkrát alespoň nelhali tak otevřeně jako dnes, kdy se dá hodně věcí relativně jednoduše ověřit... A nejen v reklamě. Podívejte, co nám všude slibují...


Tento příspěvek byl upraven od Roman_Jaromer: 23 únor 2018 - 9:01

  • 0

#154 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2018 - 11:37

To byste se divili, čemu lidé věří. Znám jednoho, který je chodící katastrofický scénář a konspirační teorie.

A jiný, inteligentní člověk, mě přesvědčoval o chemtrails.

A když vidím, jaký je výborný kšeft s horoskopy, numerologií a podobnými aktivitami, nedivím se ničemu.

Grygar se teď divil, že v 21. století chce někdo ověřovat, že země není kulatá.

Na druhou stranu, slyšel jsem, že se někdo v Africe divil, že solární vařič nefunguje, když ho přenese dovnitř do domu. Naopak, afričtí šamani mohou mít vysledované znalosti, kterým sice ani oni sami nerozumí, ale fungují. Tohle bych nepodceňoval. Většinou ale tyto vysledované znalosti bez pochopení souvislostí jsou nepřenosné do jiné kultury.


  • 0

#155 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2018 - 8:55

Dalo by se nějak nastavit, aby to horní okno s reklamou se načítalo hned a ne až po chvilce? Štve mě, jak stránka poskočí a já klikám na něco jiného. Adblock mám tady vypnutý, ale kvůli tomu ho asi zase zapnu.


  • 1

#156 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2018 - 11:55

Ta reklama od Tondachu me otravuje cim dal tim vic. Nedodrzuje reklamni plochu a prekryva normalni text stranky.


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#157 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2018 - 18:40

Ja uz jsem chodim jen z mobilu. Tam je svet jeste v poradku
  • 0

#158 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2018 - 6:54

Tak tohle už je moc. Že začala vylézat reklama dole, to mi vadilo, ale dalo se to. Že mi ale reklama zakryje text a nedá se shodit, to mě dostalo, i když je tematická a neprotestoval bych proti jejímu obsahu (Narex). Takže na nějaký čas aktivuju adblock.


  • 2

#159 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2018 - 7:17

Když jsou reklamní bloky po stranách, v záhlaví nebo v textu, beru, neobtěžuje to tolik. Ale když je záměrně umístěná tak, že zakrývá stránku, její velkou část anebo se pohybuje, blokuju všechny na stránce. V těchto případech provozovatel webu totiž počítá s tím, že reklamu musíte zavřít někde v rohu maličkým křížkem a mnoho uživatelů se netrefí a reklamu otevře aniž by ho nějak zaujala.

Takové vnucování nesnáším a proto blokuju všechny reklamy na webu.


  • 1

#160 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2018 - 7:31

Ja uz sem lezu z 99% pres mobil. Zatim bez otravnych reklam.
  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka