Přejít na obsah


Fotka

Otravna reklama


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
212 odpovědí na toto téma

#161 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2018 - 7:32

No já právě nenašel ani ten malinký křížek. A provozovatelé podobných reklam by si měli uvědomit, že adblock už je skoro standardní funkcí prohlížečů a že tím jen donutí uživatele ho zapnout. Doplatí na to ale nakonec provozovatel stránek. Proto za čas zase reklamy zapnu.


  • 0

#162 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2018 - 7:45

Reklama "How Hungary" se (nekdy!) chova stejne - zobrazi se pres znacnou cast textu a nema nic, cim by se dala zavrit. Po cca 3 sekundach zmizi. Jsou to fakt dlouhe sekundy.

 

Reklamu zde neblokuji, protoze jde o jakousi podporu serveru - dokonce obcas na nejakou reklamu i kliknu. Ale tohle me jednak nezajima a druhak se chova pro me neprijatelne. To uz neni reklama.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#163 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2018 - 8:04

Mě vadí i to, že ta horní reklama se načítá až po stránce, tj. že stránka poskočí. Kdyby tam od začátku bylo prázdné místo, nevadilo by to. Takhle už jsem mnohokrát kliknul jinam, např. na webcam keš.

Ale překrývající obsah, př. spouštěný zvuk, to už je moc. Možná by se nějak dalo blokovat jen toto. No, prozatím jsem adblock zase vypnul a uvidím.


  • 0

#164 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2018 - 9:54

Hungary má aspoň křížek, i když VLEVO nahoře, ale NAREX je hulvátství!


  • 0

#165 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2018 - 7:18

Na Narex funguje F5. Prostě načíst stránku znovu, ona se ta překryvná stáhne jen občas. Ale otravné to tedy je, a to se mi Narex jako značka nářadí líbí, jen je ve vyšší cenové hladině, než je pro mě optimální.


  • 0

#166 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2018 - 12:14

Tak a mám toho právě tak akorát. Píšu příspěvek do diskuse, potřebuju vložit obrázek takže si kliknu na Rozšířený editor. Otevře se mi a když kliknu do pole pro zadání textu, zdola mi vyjede reklama přes půl obrazovky. Takže samozřejmě kliknu na ní. Otevře se mi, musím znovu do editoru a znovu to samý. To už je na palici.

Ano, reklamu tento server potřebuje pro svůj provoz, ale tohle už je moc agresivní vnucování.


  • 2

#167 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2018 - 17:30

Reklamy je bohužel všude až příliš, takže používám adblock všude, kde to jde.


  • 4

#168 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2018 - 12:58

Na tu reklamu "Hungary" staci byt jen trochu rychly :P  a okamzite odrolovat oknu nekam dolu driv nez se ta reklama nacte, pak chvili pockat nez se ta reklama spolehlive nacte (cca 1s) a uz se muzete vratit nahoru a uz nevyskoci :D .


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#169 Keres

Keres

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2018 - 0:25

reklama Škoda leze z boku do textu :-( 

https://www.skoda-mo...FYyB3godqREBPQ 


  • 0

#170 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2018 - 11:15

Tak a doteď jsem AdBlock na tomto webu nepoužil. Ale tohle už je moc. Provozovatel webu to fakt přehání. Hlavní strana webu vypadá tak, že reklama úplně překrývá sloupec s posledními příspěvky diskusí a blogu a nedá se nijak skrýt.

Co je moc to je moc. Blokuju tedy veškeré reklamy na geocaching.cz

 


  • 1

#171 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2018 - 15:18

Opravdu už to přesahuje rozumnou mez. Už beru i reklamy, které se plácnou přes text, ale které jdou shodit. Tady už je ale několik (nejen Narex), které shodit nejdou. Opravdu administrátoři nemohou ovlivnit, jaké reklamy a jak se budou ukazovat? Rád bych, aby web něco vydělával, ale takhle nebude, obrana je velmi jednoduchá a kdo si adblock zapne, už ho vypínat nebude, aby zjistil, jestli se reklama chová pořád tak vlezle.

Nebo existuje nějaký blokovač reklamy, který ji jen zneviditelní, ale nechá stáhnout? Aby se vlk nažral? Nebo na základě nějaké umělé inteligence blokovat jen ta neshoditelná okna?


  • 0

#172 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2018 - 16:57

tohle vždycky reklamuju u provozovatele webu a ten u provozovatele reklamního systému.Bohužel s tím víc nenadělám.


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#173 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2018 - 20:07

Pi-hole taky není špatný. A na webu, kde umějí detekovat AdBlock, Pi-hole nepoznají.


  • 0

#174 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2018 - 18:46

Tohle mi připomíná rozhovor z jiné diskuse:

 

Uživatel: to je opravdu tak tezke sehnat reklamy, ktere nevyskakuji, nehraji, nemeni velikost a nedelaji podobne picoviny?

 

Admin: Je.

 

------

Ublock Origin je můj přítel, nasazuju ho tam, kde se vyskytují automaticky spouštěná videa se zvukem nebo různé reklamy vynucující si interakci uživatele.


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#175 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 9:01

Tahle reklama není ani tak otravná, jako zábavná. Za 89 kč mi nabízí špalíček borového dřeva, ze kterého se dají nakrájet třísky, jako vhodný doplněk ke křesadlům.

Ale každé zboží má kupce.

Nebudeme tu mít nakonec reklamu na dehydratovanou vodu?


  • 0

#176 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2019 - 8:13

http://imgWorld.cz/h4oWelebXy.png

Před pár týdny se začaly objevovat nechutné reklamy i na mobilní verzi. Chápu, že jsou reklamy potřeba, ale není toho fakt moc? Když je vidět z celé stránky jedna řádka textu?

Myslím, že více než 20% stránky se bere jako obtěžující, tady to je 90% reklamy :-(

 

 


  • 5

#177 Dragouni

Dragouni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2019 - 12:30

Bohuzel to taky tak vnimam. Asi poslednich 14dni neni z mobilu skoro nic videt krome reklamy...
  • 2

#178 Toulavej Hypnos

Toulavej Hypnos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2019 - 6:43

Upřímně řečeno, poté co se reklama objevila i na mobilu sem chodím míň a míň. Ono 90% reklamy na displeji je vážně trochu moc.
  • 0

#179 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2019 - 13:24

V mobilu používám prohlížeč "Opera s VPN zdarma" která má nativní blokování reklam a vše bez problémů.


  • 0

#180 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2019 - 14:50

Tak i do mobilu jde dat adblock. To ale nemeni nic na tom, ze se to s reklamami v mobilni verzi prehnalo.
  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama