Přejít na obsah


Fotka

virtualizovaná multicache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
48 odpovědí na toto téma

#1 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2015 - 6:20

Trochu legrace pro paťulínek. :)

 

Když jsem si tak četl vlákno "Opravdu rádi hledáme?", kde byly zmíněny různé ownery úmyslně zanesené odchylky v zaměření, tak myslím, že náš kraj drží rekord: keška Větrný mlýn Rymice má odchylku nekonečnou - jinak řečeno, krabičku tato multicache nemá. A už více než pět roků! :D

 

Trumfne to někdo?


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#2 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2015 - 7:22

Tahle by klidně i mohla GC134NW Taky to nikomu nevadí, že je to bez fyzické keše, owner nedokázal udělat keš tak, aby mu ji neustále nekradli.


Tento příspěvek byl upraven od Novom: 29 květen 2015 - 7:25

  • 0

#3 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2015 - 7:46

Nevim jak moc bude kdo se mnou souhlasit, ale ja bych k tomu rekl jen: neberte vsechny pravidla tak vazne. Pet let funkcni virtualka a on to posle do archivu. To bych k tomu rekl ja. Nadruhou stranu je fakt, ze to je neco na zpusob praskle krabky s plesnivym logbookem. Princip stejny, ale je to neco jineho. No nic, keska mimo muj region, archiv me mrzet nebude.
  • 3

#4 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2015 - 8:09

Před Need Archived jsem procházel logy, jestli je to "funkční virtuálka", v takovém případě by dostala pardon. Ale sedmina logů je bez fotografie z místa. Takže jsme zpátky u multiny bez krabičky.

Když keši chybí pár měsíců krabka, dostává NA. Tím, že se dožije pěti let, má výjimku?

 

PS: owner v listingu píše, že má vyhlídnuté místo. A teď má i hezké počasí... ;)


  • 5

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#5 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2015 - 9:06

No jo ale tady je problem, ze autor si stezuje ze JE pocasi, ktere mu trochu brani, tak z tohu usuzuje, ze ceka az pocasi nebude a nebude mu ani trochu branit. Takze se nejedna o konkretni pocasi ale o jeho existenci :rolleyes: . Tak nevim, zda se toho nekdy dozijeme :) .


  • 10

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#6 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 171 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2015 - 12:27

Pět let tato krásná raritka čekala, až ji někdo takto blbě zazdí :-(


  • -1

#7 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2015 - 12:33

Nejspíš má doma úplně čisto a uklizeno, že se nudí a nutí ho to uklízet i jinde...

 

Nelovím až tak dlouho, virtuálky nepamatuju, ale je pravda, že by se leckde šikly.


Tento příspěvek byl upraven od phrkt: 29 květen 2015 - 12:35

  • 0

#8 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2015 - 12:43

Pět let tato krásná raritka čekala, až ji někdo takto blbě zazdí :-(

Co je na tom za raritu? Prostě někdo nechce dodržovat pravidla, proč by to mělo být tolerováno? Takže od teď se budou všechny nenalezitelné keše logovat jen tak, že se projdu okolo? A nebylo by lepší to logovat rovnou od stolu, ať nikam nemusím? Jooo, včera jsem takhle prstem po mapě projel východ USA a zalogoval si 2000 keší, to bylo bájo...

 

Ať si tam udělá Earthku, pokud touží po virtuálce.


  • 2

#9 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2015 - 12:43

Kdysi jsem "ulovil" taky jednu takovou, co dočasně neměla krabičku a ownerovi stačila fotka. Revírník ji ale archivoval a smazal všechny logy, které tam od doby ukradení krabičky byly s argumentem, že nejsou zapsaní v logbooku. Včetně toho mého.


  • 1

#10 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2015 - 13:12

Když keši chybí pár měsíců krabka, dostává NA. Tím, že se dožije pěti let, má výjimku?

Já si myslím, že s některýma raritama je vhodné zacházet opatrně. Bude jí škoda.


  • 4

Geoget + Locus Pro na Asus Zenfone Max Pro M1, občas Etrex 30 + GPI generator, Wine, Debian testing


#11 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2015 - 13:28

Proč by jí byla škoda? Owner sám píše, že ji obnoví, až bude solidní počasí, pokud to není lempl, tak ji opravdu obnoví, až se mu o ni začne zajímat RW, jestli ne, je to už jen jeho blbost.


  • 2

#12 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2015 - 13:39

Škoda ji bude hlavně proto, že jak je napsáno v úvodním příspěvku, tak ta keška drží určitý rekord. A fajnšmekři tam kvůli ní občas jezdí i z velké dálky, jak je vidět z logů.

A tahle raritka tímto končí.


  • 0

Geoget + Locus Pro na Asus Zenfone Max Pro M1, občas Etrex 30 + GPI generator, Wine, Debian testing


#13 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2015 - 15:56

Néééé, takové věci určitě nepatří na veřejnost ! :o

rychle smazat, zmizet jméno a nechat zmizelou žijící raritku


  • 0

*


#14 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2015 - 16:19

No, já myslím, že teď už obě okamžitě archivovat a zamknout. Už tam je první vikuk, co to loguje stylem Jonea. To Pepa aspoň napíše, jaké ten den bylo počasí a tak, ale HANSMATT jen TFTC. Úroveň jde dolů :)


  • 2

#15 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2015 - 17:31

Fakt je, že je to keška, co je pět let bez krabičky. I to, že je to rarita.

Dál už je to subjektivní: já vidím kešku, na kterou se owner vykašlal a neudržuje ji ani jako v listingu zmíněnou virtuálku. Co je na ní jinak půvabného? Že se bez pozornosti RV dožila dneška? Že se tam zalogovalo Bůhví kolik vykuků? (Hansmatt nebude první). Když půjde do archívu, bude tam mít možnost někdo založit jinou, o kterou se bude starat.

 

Ale jestli se to prokáže jako životaschopný model, zkusím to taky, až se mi u některé keše ztratí krabička. Včetně odkazu na počasí. :)


  • 2

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#16 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2015 - 6:27

Děkujeme za zazdění celkem sympatické rarity :) . Když jsem se o ní kdysi dozvěděl, ani jsem ji raději nedával do bookmarku zajímavých osudů. Nikde jinde jsem na takhle dlouho žijící kešnekeš nenarazil a tak mi to nedalo a speciálně kvůli ní jsem s kamarádem jel tu celkem slušnou a kostrbatou štreku vlakem, vznikla přitom spousta zážitků na které budu dlouho vzpomínat. Byla to perverzní zábava sledovat jak v tom pokračují i ostatní, ale bublina musela jednou splasknout NA logem a posledním hřebíčkem budiž opět zde bobtnající téma na XY stránek, kde se teď bude vypočítávat kolik procent nepoctivců nepřiložilo foto, jaká pravidla se porušila, dá se prostor na zalogování i pro joneu apod :)

Tento příspěvek byl upraven od prazskychytrak: 30 květen 2015 - 6:29

  • 2

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#17 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2015 - 8:16

On, ten owner Zmarvin má jinak štěstí na NA logy ;)

GC143PK


Tento příspěvek byl upraven od Skywalker: 30 květen 2015 - 8:17

  • 0

*


#18 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2015 - 8:50

Netušila jsem že se tato multivirtuální krabička dožije tak vysokého věku a také jsem už před dvěma lety na ni vyrazila ( fotky jsem přiložila). Absence fyzické krabičky mi vůbec nevadí, pro mě je GC hlavně o místě a místo je to kouzelné. Konec konců je na ownerovi, který log uzná a který ne.Škoda jedné pozoruhodnosti :huh: .


  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#19 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2015 - 9:08

No, hlavně je z toho, myslím, dobře vidět, jaká je škoda, že Zeměplk vymejšlí nepotřebný kraviny, o který nikdo nestojí, a zároveň neustále oklešťuje rozmanitost hry, ruší různý typy keší a všechno postupně stlačuje na úroveň nenáročnejch a jednotvárnejch škatulí za okapem nebo v pařezu. Kdokoliv chce vytvořit něco zajímavýho a kreativního, má co dělat, aby se nějak s odřenejma ušima vešel do stále přísnějších a podrobnějších pravidel. Rozumim třeba přísnějšímu dozoru nad terénně náročnějšíma kešema, aby se lidi zbytečně nerakvili, rozumím ochraně soukromýho majetku, netopýrů atd., když na keš místo tří lidí měsíčně přijde tři sta, ale virtuálky, webcam keše, putovní keše, to všechno by mohlo obohatit hru a nechápu, proč by nemohly mít právo na život.


  • 6

#20 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 586 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2015 - 9:54

No vida jakou raritu mám odlovenou, myslím ty Rymice. Měl jsem vloni náhodou cestu kolem, když jsme si jeli do Zlína pro štěně, a tahle byla po ruce.
Mně osobně tyhle drobné prohřešky proti pravidlům nevadí a hlavně - kdo bude chtít podvádět, bude podvádět dál jen jinde.
Takže k té archivaci jen pelíškovsky - "Komu tím prospějete?"

  • 2

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka