Přejít na obsah


Fotka

Labky Terezínské hry - GPX


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
29 odpovědí na toto téma

#21 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2017 - 10:59

Díky, funguje to. Labky jsou stažené, ale zobrazuje to jen 10 labek, dalších 5 labek to neukáže. Jak píše Jirka O.


Tento příspěvek byl upraven od Archi1: 04 červen 2017 - 11:20

  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#22 Jirka O.

Jirka O.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2017 - 11:24

Poprvé jsem to mohl vyzkoušet a u labek pro Terezínské hry to zafungovalo perfektně. Pokud se k nim ale ještě pokusím přidat i pět labek z muzea geocachingu tak se přepíše 5 z těch původních 10 :( Takže ty asi naimportovat zvlášť?

Tak nevím, trochu jsem se s tím trápil. Nakonec jsem to udělal tak, že jsem nejdříve naimportoval 5 labek z muzea, následně jsem u každé změnil ID na GCxx-11 až 15 a potom teprve naimportoval 10 labek z Terezínských her. Tento postup zafungoval a mám jich tam všech 15.


  • 0

#23 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2017 - 17:11

To je tim, ze jsem faktr nepocital s tim, ze by k jednomu eventu byly dve ruzne sady LABek. Fakt tam neni nejaky jiny event/kes, ke kteremu by se treba ty muzejni daly dat?
  • 0

#24 Jirka O.

Jirka O.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2017 - 17:41

To je tim, ze jsem faktr nepocital s tim, ze by k jednomu eventu byly dve ruzne sady LABek. Fakt tam neni nejaky jiny event/kes, ke kteremu by se treba ty muzejni daly dat?

To je jasné. Vždycky se najde nějaká novinka. Myslím, že těch pět muzejních keší zůstane na déle a oficiálně jsou asi samostatné.

Já jsem tam, ten den, další event nebo keš ke které bych to dal neměl. Ale zkoušel jsem naimportovat oba soubory najednou (při jednom importu to dovolí vybrat oba soubory) a skutečně se zdá, že program zpracuje oba soubory (15 keší), ale stejně těch pět přepíše. Možná by to ale mohla být cesta jak zpracovat více souborů.


  • 0

#25 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2017 - 17:58

Muzejní by měly patřit spíš k tradičce GC75CX3 (podle toho co píší na http://www.terezinskehry.cz/muzeum se ME netýkají a měly by být celoroční).

 

U GigaEventu v Mnichově ale byly dokonce tři sady Labek po deseti, v Mainzu pak dvě sady (plus třetí k Maze), takže zase tak neobvyklé to není. A teď v Plumlově se zřejmě také omezovat nebudou, takže by to nějak ošetřit chtělo  ;)


  • 0

#26 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2017 - 19:07

Neco s tim do Plumlova vymyslim. ;)


  • 0

#27 Zoufalec

Zoufalec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2017 - 6:22

Zdravím, mohl by mi někdo poskytnou přímý link na zalogování pěti labek z Muzea geocachingu? Nikde se ho nemůžu dopátrat, jen linku na klasické terezínské. Díky moc.


  • 0

Zoufalec.png


#28 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2017 - 11:52

Zdravím, mohl by mi někdo poskytnou přímý link na zalogování pěti labek z Muzea geocachingu? Nikde se ho nemůžu dopátrat, jen linku na klasické terezínské. Díky moc.


Tento příspěvek byl upraven od Archi1: 10 červen 2017 - 11:53

  • 1
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#29 Zoufalec

Zoufalec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2017 - 21:53

Díky moc!!! Asi jsem špatně hledal.


  • 0

Zoufalec.png


#30 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2017 - 11:06

Díky moc!!! Asi jsem špatně hledal.

U vstupu do Muzea byl obrovskej QR kod s odkazem. Takže pokud si tam byl nemohl si ho přehlédnout.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama