Přejít na obsah


Fotka

nejvtipnější zážitky při odlovu kešek možno i trapasy :)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
112 odpovědí na toto téma

#81 r6ak

r6ak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2016 - 12:59

Nevím, zda to sem patří. Není to ani moc vtipné, i když mě to pobavilo. Nic totiž nepobaví tak, jako cizí neštěstí:)
 
Dnes jsem odlovil krabičku u rybníka, ke kterému se muselo dojet asi půl kilometru po polňačce. Na kole jsem měl co dělat, abych se vymotal mezi výmoly a kameny. Při cestě zpátky jsem potkal Tatrovku, která sebou také pěkně zmítala. No a při logování jsem narazil na toto:
http://coord.info/GLHQCTW5
 
Holt lidská lenost nezná mezí:)


Tak sem mě kámoš a kačer vzal osobním autem, a přestože spolu vážíme dobře čtvrt tuny, tak auto přežilo v pohodě. Asi záleží na řidiči :)
  • 0

Festina lente ...

 

http://r6ak.cz/gc


#82 reccal

reccal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2016 - 14:56

Nedávno jsem u nás dělala cito, čištění břehů řeky. K naší kačerské skupině se naprosto nezávisle přidal neznámý mladík. Kolega s ním chtěl zavést řeč, tak chvíli mluvil o keškách, a borec nic. Tak se ho nakonec zeptal -"Hele, ty seš taky kačer?" Mladík vytřeštil oči a vykoktal  "Ne, já jsem ledňáček...." 

V hospůdce po citu jsme se tomu dost nasmáli. Ledňáčci jsou skupiny otužilců, jak nám bylo vysvětleno.


  • 16

#83 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2016 - 19:41

Nedávno jsem u nás dělala cito, čištění břehů řeky. K naší kačerské skupině se naprosto nezávisle přidal neznámý mladík. Kolega s ním chtěl zavést řeč, tak chvíli mluvil o keškách, a borec nic. Tak se ho nakonec zeptal -"Hele, ty seš taky kačer?" Mladík vytřeštil oči a vykoktal  "Ne, já jsem ledňáček...." 

V hospůdce po citu jsme se tomu dost nasmáli. Ledňáčci jsou skupiny otužilců, jak nám bylo vysvětleno.

Pták jako pták :D .


  • 3

#84 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2016 - 21:47

A proč ne? K CITu se může přidat každý. A já neznám ledňáčky, ale slyšel jsem o ledních medvědech. Každý si říká nějak.


  • 1

#85 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2016 - 0:24

...nedávno jsem se vypravil na takový delší letterbox...dolezu na kopec, prakticky final, proderu se hustíkem.....no a na skále sedí...a...zrovna se schylovalo...že..tak se tak na sebe díváme...oni na mě, já na ně....fakt takové liduprázdné místo (kdo by tam lezl?)...hehe...jsem byl tak konsternován že jsem jen vykoktal, prej že: hledáte kešku ?

 

Chápete ? Prej že hledáte kešku ? I slepému by bylo jasné, co tam asi na ni hledá, ale já pitomec se na víc nezmohl. Celou cestu zpět jsem si vyčítal, že jsem nevypotil něco duchaplnějšího....nějakou epickou hlášku nebo tak něco :D


Tento příspěvek byl upraven od Skywalker: 29 duben 2016 - 0:24

  • 4

*


#86 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2016 - 6:33

No jo, úplně tě chápu. Kačer se zkrátka najednou někde vynoří a pak hledí. Já takhle jednou nečekaně na jedné místní kótě narazil na sestřenku s amantem. Nešlo to do takových krajností jako ve tvém případě :-D, jen seděli vedle sebe a drželi se za ruce, ale překvapen jsem byl taky. Asi jsem něco zablekotal a vytratil se tehdy. Napadlo mě, jestli mě nebudou považovat za šmíráka.

 

No vlastně, teď mě napadá :) - kdysi při odlovu keše VYHLED jsme vpadli do akce taky nějakému párku. Bylo to už za tmy, místečko kousek bokem od silnice u nějakých zahrádek a pár desítek metrů od keše auto. Vypadalo jako by patřilo některému majiteli okolních zahrad, tak jsme směřovali dál ke keši. No a pak už byly slyšet zvuky z auta - nicméně podobalo se to spíše chvatnému oblékání, semtam nějaké koleno bouchlo do karosérie apod., v rekordním čase se nastartoval motor, rozsvítily světla a vůz zmizel v dáli. :) Chudáci malí - ale aspoň nám vyklidili pole a my měli úplný klid na odlov.


Tento příspěvek byl upraven od Pontiac_CZ: 29 duben 2016 - 6:34

  • 2

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#87 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2016 - 6:52

Asi jste narazili na nějaké měkoty, vzpomínám, že jsme kdysi taky nějaký párek v autě vyrušili, ale tam se jenom vynořila ruka, zamáčkla zámky a pokračovali jako by nic :rolleyes: .


  • 1

#88 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2016 - 7:07

Jo, to jsme nedávno vylezli na skalnatý kopeček, keš asi 100 metrů od vrcholu v kamenech. Ovšem na vrcholku se zrovna rozkládá paní v bílém na deku. Asi cvičila jógu nebo co. Naštěstí keš byla ještě celkem daleko. Nakonec jsem se zašel podívat i nahoru, s paní jsme pokecali o krásném místě a rozhledech a pokračoval jsem dál...


  • 0

#89 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 221 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2016 - 7:54

Kačer se zkrátka najednou někde vynoří a pak hledí.

 

Někdy doslova ;-)

V rámci lovu keše u rozhledny Milíř jsem si vyšel i na tu rozhlednu. Když se při stoupání po schodišti moje oči vynořily nad úroveň podlahy, hleděl jsem asi tak z půl metru na nejintimnější partie jedné dvojice v plné akci. Pak jsem pohlédl do očí borci, co ležel na zádech, on ani nemrknul a nenechal se rušit. Já taktně potichu zase sestoupal o patro níž a nechal jim čas na dokončení. Ona byla zády ke mě a docela by mě zajímalo, jestli se pak o mém nechtěném voyérství vůbec dozvěděla ;-)

Dost možná dodnes netuší, protože když jsem tam nahoru vylezl znova, tak z jejího pohledu nic takovýho znát nebylo.


  • 3

#90 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2016 - 7:55

Také jsme jednou narazili na dvojici v autě, stáli prakticky na finálce. Nejdřív to zdálky vypadalo, že auto je prázdné, ale až po bližším prozkoumání jsme si všimli ležící dvojice. Na drzovku jsme se posadili opodál (cca 50 metrů - tak aby nebyli viděni, ale aby o nás věděli) a vyčkali až dokončí co bylo třeba :D . Dokončili, nastartovali a odjeli, ještě nám zamávali. Poučení? Než někam vezmu slečnu, nejdřív si vyluštím všechny mysterky v okolí! :D


  • 14

#91 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2016 - 8:19

Ja na takovej parecek malem slapnul kdysi nekde u Rican. Sel jsem za sipkou nekde na kraji srazu nad nejakou vodou, kraj pole a zalesneny rokle. Naprosto absurdni misto, kam muze prijit jen kacer za sipkou. Oni tam nejak spali ve spacaku, bylo to cekem brzo rano. Videl jsem je az kdyz jsem od nich byl snad jen 3 metry. A to uz zas je nejak probudil i ten malej hluk co jsem delal. Strasne se lekli a cumeli jak vyvorany mysi. Museli si dat cigaro, nemohli najit sirky, tak jsem jim to aspon zapalil zapalovacem co nosim ve standartni vybave a sel jsem dal.


  • 2

#92 reccal

reccal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2016 - 11:35

A proč ne? K CITu se může přidat každý. A já neznám ledňáčky, ale slyšel jsem o ledních medvědech. Každý si říká nějak.

 

V příspěvku přece vůbec nešlo o to, jestli se někdo někam přidal...


  • 0

#93 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2016 - 11:44

V příspěvku přece vůbec nešlo o to, jestli se někdo někam přidal...

Jasně že ne. Ale viděl, že se u řeky uklízí, tak se přidal. Jak byste se tvářili, kdybyste se přidali k nějaké takové uklízecí partě a pak zjistili, že jsou to potápěči, hasiči, nebo třeba matematici a baví se navzájem o něčem, o čem nic nevíte?


  • 0

#94 reccal

reccal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2016 - 11:49

Jasně že ne. Ale viděl, že se u řeky uklízí, tak se přidal. Jak byste se tvářili, kdybyste se přidali k nějaké takové uklízecí partě a pak zjistili, že jsou to potápěči, hasiči, nebo třeba matematici a baví se navzájem o něčem, o čem nic nevíte?

 

Nějak nechápu, co řešíte. Šlo o vtipné nedorozumění.


  • 7

#95 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2016 - 13:08

Někdy je třeba ale vědět jak odpovědět, i když nechápete o co jde.


  • 0

#96 reccal

reccal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2016 - 13:11

Někdy je třeba ale vědět jak odpovědět, i když nechápete o co jde.

 

:blink:  Pěkné videjko, Rychlé šípy znám nazpaměť. Ovšem s naším vtipným nedorozuměním nemá agrese Mažňákovců moc společného ...


  • 0

#97 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2016 - 14:00

Pontiac_CZ napsal/a 29 Dub 2016 - 07:33:snapback.png

Kačer se zkrátka najednou někde vynoří a pak hledí.

Kdyby jen kačer.  B)

Na tohle téma by se dala sepsat přímo knížka. Jen je zajímavé, že všichni popisujete svůj výskyt na nevhodném místě, ale nikdo se nepřiznáte, kde vás kdo přistihl. ;) To by bylo možná ještě zábavnější.

Osobně mě docela pobavila story, jak ona naznačovala jemu, že auto se dá využít i jinak než na přesun z bodu A do bodu B - on se hluboce zamyslel a protože oba měli běžná auta, krátké verze, konstatoval, že pokud o to stojí, půjčí v nejbližší půjčovně na víkend kombíka. :D V ten moment jí došlo, že má co do činění s pánem zřejmě buď příliš solidním nebo ne moc zkušeným, když po třicítce netuší, že to jde i ve fiátku berušce, když se chce. :rolleyes:

Další story z dob, kdy bývalo dost sněhu, údajně opuštěná silnice, kde mělo projet jedno auto za měsíc = dvojice v nejlepším, okolo z obou stran vysoké závěje a najednou ona zjistila, že za nimi slušně čeká další auto, které nemá kudy projet. Ovšem to nebylo všechno, po víkendu za ním přišel dobrý kolega a varoval ho, že tam a tam už není až tak liduprázdno a podle tehdy ne zrovna obvyklého auta se hned několik okolních vesnic baví tím, kde  kdy co podnikal. :D

Asi bych si vzpomněla i na další vyprávění z firemních večírků - vedle vojny pánové rádi vzpomínají na podobné historky, zatímco ženy kupodivu mlčí.


  • 1

#98 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 172 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2016 - 14:09

 

---

Na tohle téma by se dala sepsat přímo knížka. Jen je zajímavé, že všichni popisujete svůj výskyt na nevhodném místě, ale nikdo se nepřiznáte, kde vás kdo přistihl. ;) To by bylo možná ještě zábavnější.
 

 

No my si jednou mysleli, jakou krásnou nepřístupnou plošinku na kopci jsme si našli. A v nejlepším jsme zjistili, že docela nízko nad námi krouží rogalista :-)


  • 9

#99 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2016 - 14:16

No my si jednou mysleli, jakou krásnou nepřístupnou plošinku na kopci jsme si našli. A v nejlepším jsme zjistili, že docela nízko nad námi krouží rogalista :-)

Ten rogalo, to je ale strasne nebezpecnej ptak. Tuhle jsem do nej vystrilel dva zasobniky, nez toho chlapa pustil B)


  • 4

#100 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2016 - 14:31

 

Pontiac_CZ napsal/a 29 Dub 2016 - 07:33:snapback.png

Kdyby jen kačer.  B)

Na tohle téma by se dala sepsat přímo knížka. Jen je zajímavé, že všichni popisujete svůj výskyt na nevhodném místě, ale nikdo se nepřiznáte, kde vás kdo přistihl. ;) To by bylo možná ještě zábavnější.

Vzpomínám, že jednou na nás za okýnkem civěla srnka. Možná to pak vykecala po celém lese :rolleyes: .


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama