Přejít na obsah


Fotka

whereyougo chyba gps

wherigo

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 Noxvil

Noxvil

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2015 - 13:19

Ahoj. Mam taky menší problém. Chtěl jsem si zahrát wherigo stáhl jsem si appku wheryougo nejak jsem to rozchodil. Zacal jsem plnit ukol. Pohadka tri prasatka postavil jsem prvni domecek a kdyz jsem ho mel umisti ukazovala mi gps 5700km daleko. Nevite v cem je chyba? Az se dostanu k pc hodim sem obrazky nastaveny bych mel mit vse spravne co jsem cetl tak jsem se vsemu pokusil vyvarovat. Galaxy s3 android 4.3 myslim app jinac jde v pohode. Zkousel jsem i na Windows Mobile co mam telefon stary ale nemam gps. Tak nevim snad mi nekdo poradite. Navigaci si kvuli tomu kupovat nechci.
  • 0

#2 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2015 - 13:22

S největší pravděpodobností se jedná o hru která jde hrát kdekoliv a Wheryougo ukazuje u těchto her tuto vzdálenost.

Prostě to ignoruj a začni hrát kdekoliv.


  • 0

#3 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2015 - 13:26

S největší pravděpodobností se jedná o hru která jde hrát kdekoliv a Wheryougo ukazuje u těchto her tuto vzdálenost.
Prostě to ignoruj a začni hrát kdekoliv.


Jako že nejde o místo? Že to může hrát třeba doma?
  • 0

#4 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2015 - 13:40

Play anywhere Wherigo cartriges...  :)


  • 0

#5 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2015 - 13:54

Tři prasátka jsem hrál (předpokládám, že to je v Litomyšli) a NENÍ to Play Anywhere, tedy aspoň tenkrát nebylo. Tady to spíš vypadá na to, že se vypnula GPS. U WhereYouGo je potřeba mít nastaveno, aby se nevypínala GPS při usnutí displeje. V Nastavení vybrat GPS a umístění a tam zrušit zaškrtnutí u položky „Vypnout, pokud je skrytá“ (myslím, že je standardně zaškrtnutá).

 

Netvrdím, že to je příčina tohoto konkrétního problému, ale ze začátku, než jsme tohle nastavení objevili, se nám taky stávalo, že se nám GPS vypínala, pro nás tenkrát nepochopitelně. Pokud je vypínání GPS zakázáno, už se to neděje.


  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#6 Noxvil

Noxvil

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2015 - 14:02

Gps se nevypina mam odskrtnute ze pry skryvani se vypne to jsem si taky myslel ze to muze delat. Hrat kdekoliv se da teda alespon to pise v cartridgy. No zkusim teda neco udelat a uvidim. Jinak zatim diky za rychle reakce
  • 0

#7 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2015 - 14:11

http://www.geocachin...rech-prasatkach

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 04 červen 2015 - 14:13

  • 0

#8 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2015 - 14:15

Tři prasátka jsem hrál (předpokládám, že to je v Litomyšli) a NENÍ to Play Anywhere, tedy aspoň tenkrát nebylo. Tady to spíš vypadá na to, že se vypnula GPS. U WhereYouGo je potřeba mít nastaveno, aby se nevypínala GPS při usnutí displeje. V Nastavení vybrat GPS a umístění a tam zrušit zaškrtnutí u položky „Vypnout, pokud je skrytá“ (myslím, že je standardně zaškrtnutá).

 

Netvrdím, že to je příčina tohoto konkrétního problému, ale ze začátku, než jsme tohle nastavení objevili, se nám taky stávalo, že se nám GPS vypínala, pro nás tenkrát nepochopitelně. Pokud je vypínání GPS zakázáno, už se to neděje.

Tuhle (a všechny další v Litomyšli s výjimkou Kohoutka a slepičky) se nám na žádném androidu na žádném telefonu nepodařilo dohrát (blbnuly od začátku), prostě to nešlo. Jedině Oregon to nějak zvládnul. Chyba bude spíš v těch cartridges.

fb92f0a3-14a3-45d0-b01a-fc80df3a931d_l.j


  • 0

#9 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2015 - 15:01

Už si nepamatuju, na čem jsem Tři prasátka hrál, ale možná to byl Oregon. Autor tato wheriga nedělá přes Urwigo, ale celé to píše přímo v Lua, takže asi někde něco nezagunguje, jak má.

Jo už vím, prasátka JSOU play anywhere, ale my to hráli na doporučeném místě vedle prasečáku. Tak to bude asi nějaký problém s výpočtem souřadnic zóny. Uvedená vzdálenost podle mě ukazuje k N0 E0.
  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#10 Noxvil

Noxvil

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2015 - 15:58

Taky mi to pise distance uplne nesmyslny cislo.zkusim do litomysle a tam jestli to pujde
  • 0

#11 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2015 - 16:11

Taky mi to pise distance uplne nesmyslny cislo.zkusim do litomysle a tam jestli to pujde

spíš si sežeň někoho s Oregonem, kdo půjde s tebou


  • 1





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:wherigo

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama