Přejít na obsah


Fotka

Anketa: Quo vadis, wherigo?

wherigo

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
66 odpovědí na toto téma

Anketa: Anketa: Quo vadis, wherigo? (170 uživatel(ů) vložilo hlas)

Můj vztah k wherigo

  1. Již jste hlasovali Wherigo se mi líbí a rád(a) si ho zahraju. (108 hlasy [63.53%] - Zobrazit)

    Procento hlasů: 63.53%

  2. Čas od času jako zpestření proč ne. (52 hlasy [30.59%] - Zobrazit)

    Procento hlasů: 30.59%

  3. Wherigo mě nebaví / nezajímá (pokud chcete, můžete blíže specifikovat ve fóru). (6 hlasy [3.53%] - Zobrazit)

    Procento hlasů: 3.53%

  4. Wherigo by mě možná i zajímalo, ale nemám na ně přístroj. (4 hlasy [2.35%] - Zobrazit)

    Procento hlasů: 2.35%

Hrál(a) bych wherigo jen pro hru samotnou, bez toho, aby na konci byla keška?

  1. Ano, důležitý je zážitek ze hry. (35 hlasy [20.59%] - Zobrazit)

    Procento hlasů: 20.59%

  2. Již jste hlasovali Pouze výjimečně, např. pokud by mě námět opravdu zaujal. (83 hlasy [48.82%] - Zobrazit)

    Procento hlasů: 48.82%

  3. Pokud by za to byla nějaká jiná odměna, např. speciální CWG nebo něco podobného, tak ano. (8 hlasy [4.71%] - Zobrazit)

    Procento hlasů: 4.71%

  4. Ne, bez krabičky ani kačer nehrabe. (44 hlasy [25.88%] - Zobrazit)

    Procento hlasů: 25.88%

Kompatibilita s Garminem Colorado resp. Oregon

  1. Jsem přesvědčen(a), že je potřeba dodržovat kompatibilitu s těmito Garminy i za cenu toho, že se nepoužijí veškeré možnosti, které wherigo nabízí. (47 hlasy [27.65%] - Zobrazit)

    Procento hlasů: 27.65%

  2. Již jste hlasovali Wherigo v Garminech už pouze dožívá, pokud to zpestří hru, nechť jsou klidně cartridge na Garminu nehratelné. (54 hlasy [31.76%] - Zobrazit)

    Procento hlasů: 31.76%

  3. Je mi to jedno (69 hlasy [40.59%] - Zobrazit)

    Procento hlasů: 40.59%

Jaké typy wherigo her mě baví? (Můžete zvolit více variant)

  1. Již jste hlasovali Co nejjednodušší. Žádné velké zdržování a rychle k finálce. (32 hlasy [5.36%] - Zobrazit)

    Procento hlasů: 5.36%

  2. Již jste hlasovali Pohodové, trošku provětrat tělo či mozek nevadí, ale nic se nemá přehánět, hlavní je odlovit kešku. (92 hlasy [15.41%] - Zobrazit)

    Procento hlasů: 15.41%

  3. Již jste hlasovali Originální (s nápadem). (151 hlasy [25.29%] - Zobrazit)

    Procento hlasů: 25.29%

  4. Již jste hlasovali Dobrodružné (s příběhem), např. na motivy knih, filmů, případně podle vlastní autorovy fantazie. (126 hlasy [21.11%] - Zobrazit)

    Procento hlasů: 21.11%

  5. Již jste hlasovali Turistické průvodce. Baví mě, když mě wherigo provede po zajímavém místě a rád(a) se dozvím podrobnější informace. (95 hlasy [15.91%] - Zobrazit)

    Procento hlasů: 15.91%

  6. Již jste hlasovali Náročné na přemýšlení. (26 hlasy [4.36%] - Zobrazit)

    Procento hlasů: 4.36%

  7. Již jste hlasovali Náročné na fyzickou kondici. (17 hlasy [2.85%] - Zobrazit)

    Procento hlasů: 2.85%

  8. Již jste hlasovali Náročné na čas. (13 hlasy [2.18%] - Zobrazit)

    Procento hlasů: 2.18%

  9. Již jste hlasovali Komplexní (hry náročné současně na více způsobů). (45 hlasy [7.54%] - Zobrazit)

    Procento hlasů: 7.54%

Hlasovat Návštěvníci nemohou hlasovat

#21 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2015 - 16:58

Přeci jen práce s displejem je o hodně pohodlnější, než v dešti něco čmárat a počítat na papírku opřeném někde v lese o strom ....  :)

Obzvlášť, když má člověk v jedné ruce GPS, v druhé ten papírek, ve třetí tužku, ve čtvrté baterku a v páté deštník. :D

Tak to ja mam zkusenosti zcela opacne. Pravda, mam jich odlovenejch par, radove neco pres 10. Ale z tech par mam vic negativnich nez pozitivnich zkusenosti.
 Tak snad jen ty co mi nejvic utkvely v pameti:

 

1. Wigo kde bylo udajne automaticke ukladani, rucne to neslo. Baterka mi nastesti dosla presne v momente kdy jsem kes nasel. Po vymene baterky jsem se propadl o dve zony z5, coz by znamenalo nekolik hodin, kdybych to mel zopakovat. Tady jsem pruseru unikl o vlasek.

 

2. Po dobehnuti sportovniho wiga na cas pri probihani cilovou zonu kolaps aplikace a cilove souradnice to nevydalo. Dryhy pokus pro naproste vycerpani vsech ucastniku nemozny, vyreseno pritelem na telefonu.

 

3. Nejake automaticke vypinani GPS, ktere zapricinilo bloudeni v kruhu.

 

4. Rozehrane wigo 4/5, znacne obtiznosti, skoro dohrane do konce po mnoha hodinach. Nez doslo na jeho dokonceni, poridil jsem novej foun. Bezelstne nainstaloval player a podstrcil mu cartridge + ulozene rozehrane fily. Nenacetl to, neb nova verze playeru pracuje s jinym formatem ukladani dat a je zpetne nekompatibilni. Kde mam shanet starej palyer kdyz ani poradne nevim jakej?

 

To mi prijde na tech par wig co jsem odehral (nebo ani nedohral) docela dost. A to jsou jen ty fatalni kolapsy, drobnosti jako ze nemuzu najit zonu protoze zrovna neco blbne, nebo ze mi chybi inforamce co pred hodinou problikla na displeji a nemam sanci ji zjistit znovu kdyz ji ted potrebuju snad ani nema smysl zminovat.

 

Takze u me zlatej papirek rozmocenej destem. Ten totiz casto u wiga potrebuju taky, ale navic musim bojovat jeste s nefunkcnima technologickejma hrackama. Vypada to ze mluvime kazdej o necem uplne jinym, asi hrajes jiny wiga nez ja. Je fakt za na tvym wigu jsem na zadnym nebyl.

 

No a ted sbiram odvahu k tomu Everestu 5/5. Ovsem s temi zkusenostmi co mam je to tezky rozhodnuti vubec zacit. Predstava ze treba par zon pred koncem dojedu na neco z vyse zminovaneho je dost silena. Kdyby to slo obejit s papirkem a tuzkou, byl bych mnohem klidnejsi.


  • 5

#22 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2015 - 17:50

Spis mi to prijde jako problem mezi gps a botama. ;)

Kdyby jsi aspon napsal na cem jsi to hral, protoze takhle mi to prijde az neuveritelny...


  • 0

#23 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2015 - 18:01

Wherigo je podle mě super věc a klidně bych jimi i nahradil všechny multiny. Přeci jen práce s displejem je o hodně pohodlnější, než v dešti něco čmárat a počítat na papírku opřeném někde v lese o strom ....  :)

Obzvlášť, když má člověk v jedné ruce GPS, v druhé ten papírek, ve třetí tužku, ve čtvrté baterku a v páté deštník. :D

Jen to ne, prosim vás, co pak všichni my chudáci, co bysme to neměli na čem hrát? :D

A navíc - wigo je skutečně úplně jiná hra o něčem jiným, dělat obyčejnou multinu s technikou tam, kde to neni nutný, je podle mě šílená nuda, právě ta obyčejnost s tužkou a papírem je podle mě hezká a baví mě.

 

Ostatně, Michale, kde bysme byli u Tvýho dálkovýho wiga, kdybysme byli bejvali neměli telefon na ownera, že jo :D ? Když nám to spadlo na poslední stage po půldenní akci v sedm večer (v březnu, tuším) jen proto, že jsme vlezli do zóny a zas z ní vylezli kvůlivá obrovský hromadě roští, vysekanýho z okolí indicie :D.

 

Podle mě je wigo pěkná věc, když obsahuje, nápad, příběh, něco navíc, co obyčejná multina nebo multimysterka neposkytne. Technická náhrada multiny mi přijde "o ničem", prostě další "proč to dělat jednodše, když to jde spožitě".

 

A mimochodem, když vám vadí, že vám prší na papír, to vám jako nevadí, že vám prší na ty vaše superchytrý founy :D ? Já se v tom teda nevyznam, nestrpěla bych, aby muj mobil byl chytřejší než já :D, ale připadá mi, že tento argument s pršením na papír jaxi postrádá logiku.


  • 6

#24 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2015 - 18:07

Ono Wherigo je v podstatě jediná možnost, jak na Garminu mít něco jako operační systém, nějak jako Java na starých telefonech. Mám dvě wheriga, která se nehrají, ale např. přepočítávají souřadnice, průměrují, počítají nějaké projekce bodů, atd. A vzhledem k tomu, jak se chovaly operační systémy na slabých strojích, se tomu padání ani moc nedivím. V podstatě jedině přes wherigo si může programátor (což nejsem) něco do Garmina doprogramovat. U telefonů s Androidem je to něco jiného, to už je v podstatě běžný operační systém a aplikací existuje mraky.


  • 0

#25 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2015 - 18:09

Spis mi to prijde jako problem mezi gps a botama. ;)

Kdyby jsi aspon napsal na cem jsi to hral, protoze takhle mi to prijde az neuveritelny...

1. Android, Evo3D

2. Oregon (nebyl muj ani jsem ho nijak neovladal, tedy slo o jine boty a jinou GPS)

3. Android, Evo3D, tady jsem si za to opravdu castecne mohl sam

4. Android, prechod z Evo3D na S5mini

 

Jo, mozna jsem debil. Ale s papirem poridim celkem v pohode. Ten muzu nejvejs ztratit, tomu lze zabranit jeho vyfocenim. Este jsem nezazil papir co by zkolaboval, dosly by mu baterky, nebo nebyl kompatibilni s tuzkou co zrovna vytahnu z kapsy, nebo jsem z nej nemohl precist to, co na nem bylo napsany pred pul hodinou, pripadne ze se mi ho cast smaze a muzu zacit znovu. Krome toho listing od multiny jde malokdy disassemblovat.


  • 10

#26 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2015 - 18:11

Jo a zrovna jsem chtel pripomenout Jacku na slavnym Kapsove wigu. A ted si vemte ze ne kazdej ma na kazdyho telefon. Treba scenar 1. co popisuju probehl ve Francii. Koho bych se tam asi tak dovolaval?


  • 0

#27 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2015 - 18:26

Já mam teda s wigem skutečně malý zkušenosti, dycky na něj chodim výhradně s někým jiným. Ale pokud je to tak jednoduchý a bezproblémový, jak tolik lidí píše, pak fakt nechápu, proč se u obtížnějších kousků dycky lidi domlouvají, kdo vezme jakej přístroj, aby jich měli několik a měli to pojištěný, že zaručeně dohrajou do konce? Nebo že by to bylo jen kvůli zlomyslnosti ownerů, kteří občas mají šílený nápady, jak penalizovat chybu (i překlep) v odpovědích na otázky? (Ano, Kapso, ten nápad při chybný odpovědi poslat hráče zpátky do předchozí zóny několik kilometrů zpátky po lesních pěšinkách považuju při vší úctě k Tvé osobě za zlomyslnej, zlovolnej a vůbec všeobecně ošklivej :D!)


  • 3

#28 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2015 - 18:27

Wherigo mě nebaví / nezajímá (pokud chcete, můžete blíže specifikovat ve fóru).

 

Je to prostě další nedotažená věc od GS, kterou zařízl i Garmin. Ale protože se našlo pár lidí, co udržují wigo při životě a stále produkují modré ikonky na mapě, tak mě nezbývá, než ho hrát = čistit mapu. No hrát. Jak už tady padlo, nejbližší jsem měl v Litomyšli a to jsou takový nehratelný blbosti, že jsem je radši začal brutit nebo chodit na finálku. Možná kvůli Litomyšli mám více méně averzi k této ikoně. Za celou dobu jsem vlastně (sám) dohrál asi jen 3 wiga. Dvě daleko od baráku, kde nebyla finálka a třetí nedávno, kdy jsem na konci zjistil, že to je FTF :) Možná i proto, že to lidi (všeobecně) moc nebaví, padá, atd atd, takže tam vydrželo.

Já nevím, je to prostě hra ve hře. Ale jestli ji nechcete úplně zaříznout, tak držte zpětnou kompatibilitu. Na telefonu nic hrát / lovit nebudu a jdu rovnou pro finálku. GC je hra s GPS, hra pro telefony se jmenuje munzee ;)

 

edit: ještě jsem hrál Kytarovy Expresy na Černé hoře. To bylo zábavné, protože jsme to dělali letadlem.


Tento příspěvek byl upraven od KaMo_cz: 09 červen 2015 - 18:32

  • 1

#29 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2015 - 19:01

Ona ta Wiga jsou jako vse okolo GC.  Za vse muzou lidi. A to vcetne rozkmotreni GC a Garmina a tim zkomirani WIGA.  At uz to je nedoladene testovani ze strany ownera nebo chyby hracu ci zasahy vyssi moci (uzavrene zony, aktualizace akplikace - resp. prepracovani...., odejiti baterky, zasek GPS..). Ae to se muze stat i u obycejne kese.   Zakladem je ukladat, ukladat a ukladat a neverit ownerum. Pripadne nez vyrazim do terenu  ujistim se, ze mam apliace spravne nastavenou (vypinani GPS).  Osobne mam wiga rad, pokud maji nejaky zajimavy napad  a nebo maji nejake urceni jine, nez "nastvat"hrace (tusim Teplicky pivni masakr nebo Liny Kacer). Ale treba Wigo jako turistcky pruvodce lokalitou proc ne, pak je proste na nas kacerehc, zda musime mit kazdou ikonku vysmajlikovanou i za cenu, ze to tu zname a nebude nas to bavit nebo ne. Proste turisticky pruvodce je prioritne urcen nekomu, kdo sem dojede nez mistnim. Vetsinou se taky jedna a jednoduche a  dohratelne wiga.  Pak jsou wiga slozitejsi a zalezi jen na ownerovi kolik casu venuje testovani a ladeni - terba Maxinohova Enigma byla uplne super a to by zadna multi  nenahradila. Proste propracovana hra. Podobne jsou ITZ. Ale proste promakane, odladene a stejne to chce aby se hraci  chovali zodpovedne (asiu jako kazdy uzivatel PC).   No a pak jsou wiga, kde by melo byt psano, ze se jedna o zajimavy napad, ale odladeni ci realizace jsou mizerne (Litomyslske prisernosti, Sumperske Minove pole, ale trochu i Kuratka).   Proste cim zajimavesi a komplikovanejsi wigo tim vetsi sance na to, ze to bude mit technicke problemy. A mozna nejhorsi na tom v tuhle chvili je ta zpetna hratelnost na Garminech - tzn. stary system (5 let) bez vyvoje dal, bez podpory.   Na druhou stranu je tady vydrz a vymenitelnost Baterii.


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#30 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2015 - 19:12

Wherigo na Garminech ma jeden velky problem - Groundspeak proste jednou dodal kod prehravace, a uz nikdy nebyl schopen dodat zadnou aktualizaci s opravami chyb. Zadny vyvoj kupredu, ani zadne opravy zjevnych chyb. Nic! Groundspeak byl ten, kdo se na to vykaslal, Garminu jen dosla trpelivost.

 

A uprimne, fakt chcete drzet kompatibilitu s neodladenou a castecne nefunkcni alfaverzi nejakeho prehravace?


  • 3

#31 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2015 - 19:51

Dotaz. Když autor píše cartrige, pro kolik systémů ji musí odladit? Garmin, Android, iOS, Symbian, Win? Pokud by odpadla zpětná kompatibilita pro Garmin, tak o kolik by to ujednodušilo ladění, protože předpokládám největší problém bude rozdíl Garmin vs. ostatní mobilní platformy, které budou +/- nastejno.

Ty budoucí vychytávky s mp3 teď pomineme.


  • 0

#32 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2015 - 19:57

Ale jo, to se taky stává ... překlad do ekvivalentních situací:


Este jsem nezazil papir co by zkolaboval, .... se rozmočil, rozpil se text

dosly by mu baterky, .... došla propiska

nebo nebyl kompatibilni s tuzkou co zrovna vytahnu z kapsy, .... ale to se mi stalo zrovna nedávno, prostě propiska na papír nechytala

nebo jsem z nej nemohl precist to, co na nem bylo napsany pred pul hodinou, .... to je běžné, škrábu hůř, než kocour.

 

 

Tak snad jen ty co mi nejvic utkvely v pameti:

 

1. Wigo kde bylo udajne automaticke ukladani, rucne to neslo....Chyba autora, automat by měl ukládat v kritických místech, možnost ručního ukládání by měla být zachována.

 

2. Po dobehnuti sportovniho wiga na cas ... Doporučuji vzít s sebou psa (vyzkoušeno, já bych neběhal). Energie bude mít dost. :-))

 

3. Nejake automaticke vypinani GPS, ktere zapricinilo bloudeni v kruhu. ... Jo, to mě párkrát taky nas..... Ale to je chyba hráče (tedy i moje), že neumí ovládat přístroj.

 

4. Rozehrane wigo 4/5, znacne obtiznosti, ....  neb nova verze playeru pracuje s jinym formatem ukladani dat ..... Jo, Fantom staré Prahy, tam se nám přesne toto stalo.

 


  • 0

#33 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2015 - 20:03

Dotaz. Když autor píše cartrige, pro kolik systémů ji musí odladit? Garmin, Android, iOS, Symbian, Win?

 

Jsou jen dva druhy... jeden pro Garmin, druhy pro vsechno ostatni.


  • 0

#34 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2015 - 20:56

A co treba takovy generator Wheriga z multicache? Zadaly by se primenne a vzorecky....

 

Na co proměnné a vzorečky? Smyslem proměnných je dokázat, že jsem na místě byl a vzoreček je na to, abych dostal souřadnice. Návštěvu místa dokážu dosažením zóny a finálové souřadnice mi to může ukázat rovnou nemaskované do vzorečku.


  • 0

#35 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2015 - 20:58

a jak to udelas, pokud nejsi autor te multiny?


  • 0

#36 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2015 - 6:55

No, já mám teda opačnou zkušenost - na svém Oregonu 300 a později 450 jsem odehrál všech svých 65 wherigo a to i ty, u kterých se tvrdilo, že to na Garminu nefunguje. I když je fakt, že těch složitějších jsem moc nehrál. Nicméně jsme zase u těch multin - největší síla wheriga je podle mě právě v jednoduchých hrách, které vlastně ani nejsou hrou, ale "jen" chytrou multinou.

 

Ale o to vůbec nejde, je jasný, že problémy tam jsou, o tom není pochyb - je to ale proto, že je to prostě nedotažený, což ale nic nemění na tom, že myšlenka je to naprosto skvělá, jen to prostě chce konečně dopilovat.

 

Už vůbec si pak nemyslím, že wherigo je jiná hra - zejména pak v případě multin a ostatní wheriga jsou pak vlastně jen vymakanější mysterky. Stejně jako řeči o tom, že na to někdo nemá přístroj (podle mě jednotky procent hráčů) - co pak chudáci, co nemají ani chytrý telefon ani GPS? Ti by pak mohli zase říkat, že celý geocaching je vlastně jen sprzněná šipkovaná ....


  • 2
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#37 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2015 - 8:29

Hlasoval jsem, že mě Wherigo nebaví, což není úplně pravda, protože občas si ho zahraju. Ale je to pro mě nejméně oblíbený typ keše. K technické nedotaženosti celé platformy se přidávají programátorské chyby tvůrců, scénáře komplikovanějších her jsou často pro mě nezábavné, wherigo přitahuje ty autory, kteří mají dobrý pocit z toho, že nutí lidi dělat různé nesmyslnosti. Dokud jsem hrával Wherigo na Garminu tak mi vadilo, že běžící hra mi blokuje přístroj a nevidím mapu. Nejvíc se mi líbily ty nejjednodušší hry typu turistický průvodce. Ale mnohem raději mám dobrou multinu s jasnými indiciemi, nemusím brejlit do přístroje a můžu si užívat to, že jsem venku.


  • 7

#38 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2015 - 9:03

Nejvíc se mi líbily ty nejjednodušší hry typu turistický průvodce. Ale mnohem raději mám dobrou multinu s jasnými indiciemi, nemusím brejlit do přístroje a můžu si užívat to, že jsem venku.

 

.... a to je (tedy aspoň podle mě) to hlavní, k čemu by mohlo být wherigo dobré - tedy maximálně jednoduché a tím i spolehlivé cartridge, které minimalizují počítání stagí a umožňují tak více se soustředit na skutečné zajímavosti v terénu.


  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#39 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2015 - 10:01

.... a to je (tedy aspoň podle mě) to hlavní, k čemu by mohlo být wherigo dobré - tedy maximálně jednoduché a tím i spolehlivé cartridge, které minimalizují počítání stagí a umožňují tak více se soustředit na skutečné zajímavosti v terénu.

V takovem pripade furt je optimalni reseni letterbox, to temer nepotrebujes ani GPS a na to co je kolem se skutecne muzes (ba dokonce musis) plne soustredit.

 

Prijde mi to ze hledas furt nejakej hypotetickej pripad kdy ma wigo skutecne smysl. Najdes ho tezko. Je to pocitacova hra a to patri ponekud jinam nez do GC. Kdyz je navic postavena na nefunkcni technicky platforme a casto i logicky a implementacne nedomyslena, obhajuje se jeji existence fakt tezko. Prijde mi to jako kdybys me chtel presvedcit at litam balonem, ze je to lepsi nez letadlem. Je to urcite vetsi adrenalin (osobne vyzkouseno, je to parada :-), ale realne s tim nikam nedoletis a pro bezne fungovani je to naprosto nepouzitelne. Podobne je to s technologii wherigo. Jako sranda a zpestreni pro par masochistu dobry. Ale predstava ze by na tom standartne byly postaveny bezny kese je naprosto silena. Neodlovil by nikdo nic a bylo by o duvod vic chodit po finalkach, protoze regulerne odehrat by to z valne casti neslo.


  • 1

#40 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2015 - 10:28

Já mám wheriga rád a rád je lovím. Nejvíc mi vyhovuje, pokud je to turistický průvodce. Nerad někam běhám na čas a úplně nemám rád, když mi postava třeba deset minut spí a já musím stát na místě a čekat.


  • 1





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:wherigo

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka