Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Falešná keš vedle pravé


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
125 odpovědí na toto téma

#121 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2015 - 18:44

Tak on ani nevadí ten jeden smazanej log, protože pro bod si člověk může zajít vždycky k nějakýmu okapu. Ale spoustu lidí se např. snaží o to, aby měli "milníkový" keše nějak zvláštně vybraný, hezký, prostě takový, kterejma nějak to "výročí" člověk oslaví. A je dost k vzteku, když tři měsíce po zalogování najednou owner smaže log u nějaký celkem bezvýznamný tradičky, a člověku se tak 5/5 mysterka, na kterou se dlouho připravoval, posune na pozici 2999.


  • 2

#122 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2015 - 19:10

... a proto se dají milníkové keše na stránce statistik uzamknout aby k takovým neovlivnitelným posunům nedocházelo.


  • 2

#123 Paha Ahma

Paha Ahma

    Zlej rosomák

  • Members
  • PipPipPip
  • 254 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2015 - 19:40

ano, to sice daji, ale když se data natahnou do project-gc, tak se tam objevi skutecne poradi... Mel jsem duplicitni log na jedne kesce v Irsku, kde jsem po case dologovaval prideleni FP a utuk jsem se a místo WN logoval FI. Pak jsem objevil project-gc a zjistil, ze mi faliruje počet nalezu s pocty bodu a odmazal si ten druhy bod.

No a místo pětistého bodu za milovicky STABAK, podzemni lahůdku D4,5/T4, jsem ve statistikách získal tradicku "Za tovarnou", nebo tak nejak:) No co, zije se dal.


  • 0

Hyvä ahma - huono ahma. Ainoa hyvä ahma on pahaa.


#124 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2015 - 20:13

... a proto se dají milníkové keše na stránce statistik uzamknout aby k takovým neovlivnitelným posunům nedocházelo.

No a já jsem už tolikrát přemýšlela, proč že tam jsou ty zelené zámečky a bála jsem se je použít. No .... a teď to vím :), děkuji za poučení a měním zelené zámečky za červené, to je milá zpráva  :)

 

..... nebo také: "chytrému napověz, hloupého trkni" - říkávala moje babička, díky za trknutí  :)


  • 2

#125 Lukas&Verca

Lukas&Verca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2015 - 11:53

V madarsku jsme okavidne narazili na kes, ktera ma pravdepodobne take dve krabicky, sice v te nasi byl jen jeden podpis, ale za to fura ztracenych TB http://www.geocachin...ae-50456bfb91ce

No snad nam to aktivsiticky owner nesmaze :)  Okavidne jsou obe od nej


  • 0

#126 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2015 - 12:18

Hmm, Maďarsko, právě jsem se vrátil z víkendu kdy jsem jeli kus cesty až do termálu Gyula. Cestou moc času na lovení nebylo, ale  bilance logů hovoří za vše: 6xFound, 9xDNF, 5xNM, 9xNA. Někde jsem ani DNF nepsal.
Ve světle těchto nálezů a nenálezů mi připadá spor o falešnou krabičku jako malichernost.
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama