Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

GPS modul v Lenovo P70

android

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Háša

Háša

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2015 - 20:13

Ahoj. 

Mám otázku ohledně mobilu Lenovo P70 přemýšlím o jeho koupi vzhledem k poměru cena výkon ale už několikrát jsme vyděl v recenzi napsáno že nemá dobrý GPS modul a že neni zrovna nejpřesnější. Líbí se mi jeho 4000 baterka která vydrží opravdu hodně ale pokud by měl mít špatnou GPS nebyl by moc vhodný na keškvání a tomu už se holt musí dneska telefon také podřídit :D takže otázka zní má někdo zkušenosti  z tímto telefonem ? a případně napište jaký jiný telefon v této cenové relaci by jste doporučili ? :-) děkuji za odpovědi Háša :)


  • 0

#2 =TuRcO=

=TuRcO=

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2016 - 23:15

Cca od 27.7.2016 u tohoto modelu přestala fungovat GPS. Problém je globální a zatím se tuší, že na vině je Obchod Play od Googlu. Dle neoficiálního vyjádření z helpdesku Lenova se na hledání chyby pracuje. Zde nekonečné vlákno o tomto problému http://www.zive.cz/p...onsultanswers=1.

 

Pokud se však tento problém podaří vyřešit, přesto na geocaching tento mobil NEDOPORUČUJI. I při funkční GPS, je přesnost zaměření vyloženě mizerná. S modely, se kterými jsem se doposud setkal, převážně Samsung (XCover 2, S3 mini, S4 mini, S5 a S6), nebylo problém dojít na kešku s přesností pod 5 metrů, mnohdy i lépe. Dokonce i v hustém lese byl signál relativně stabilní, i když přesnost horší. U P70 je i při výborné viditelnosti přesnost vyloženě mizerná. Signál si cestuje klidně 5-10 metrů sem a tam a častu i vypadne, ačkoliv se vůbec nehýbu. Možná, že to na navigaci do auta někomu stačí, ale na kešky je to utrpení a hodně to komplikuje odlov nejen na špatném signálu. 


Tento příspěvek byl upraven od =TuRcO=: 07 srpen 2016 - 23:17

  • 0

#3 Kub4

Kub4

    acrophobiac :)

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2016 - 23:32

Já mám jiné Lenovo, přes rok staré, přesný typ nevím, a horší gpsku jsem nikdy neviděl. Od téhle značky už nikdy nic.


  • 0

You are leaving the map zone database. You are on your own, Claire.


#4 Kas.

Kas.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2016 - 18:47

Já mám jiné Lenovo, přes rok staré, přesný typ nevím, a horší gpsku jsem nikdy neviděl. Od téhle značky už nikdy nic.

To není o mobilu, ale o chipu co je vevnitř. Abych byl tedy přesnější tak má procesor MediaTek MT6752 takže stačí trochu pohledat jak dobře (nebo špatně) funguje GPS.


Tento příspěvek byl upraven od Kas.: 09 srpen 2016 - 19:00

  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:android

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama