Přejít na obsah


Fotka

Data z tabletu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#1 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2015 - 22:12

Kaceri jsou ruznych profesi, tak zkusim pozadat o radu. Vcera jsem uklouzl a upadl u jedne kese a rozflakal se mi pritom displej tabletu, takze je displej nefunkcni a opravovat ho asi nebudu. V tom tabletu byla aplikace na poznamky a v nem poznamky (mel jsm tam offline sepsanych asi 70 logu). Aplikace a tudiz i poznamky byly v externi pameti tabletu. Je nejaky zpusob nebo sance je z nej dostat?
  • 0

#2 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 172 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2015 - 23:39

Asi by to chtělo přinejmenším sdělit značku a typ tabletu.


  • 0

#3 angrod66

angrod66

    v podstate jsem normalni...

  • Members
  • PipPipPip
  • 242 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2015 - 7:22

a i operacni system tabletu
  • 0

#4 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2015 - 7:38

Prestigio multipad 7.0 Ultra, OS Android
  • 0

#5 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2015 - 8:16

Nejspíše máš smůlu. Připojit k PC jsi to zkoušel? Popř. přes HDMI k nějakému monitoru/ televizi? Ale k tomu bude třeba asi třeba nastavení v tabletu ...


Tento příspěvek byl upraven od Petman02: 24 červenec 2015 - 8:20

  • 0

#6 marekd

marekd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 232 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2015 - 9:29

Pokud je tablet sám o sobě funkční, tak pouhým připojením přes hdmi kabel k televizi by se měl automaticky displej tabletu vypnout a zobrazovat na televizi.


  • 1

#7 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2015 - 9:31

Přinejhorším by se dal tablet otevřít a zjistit zda je vnitřní fleška čip naletovaný na desce nebo obyčejná fleška v soklu. To by byla ta lepší varianta.


  • 0

#8 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2015 - 9:49

To pripojenik monitoru me taky napadlo..V nedeli se dostanu domu, tak to zkusim.
  • 0

#9 LittleBeaver

LittleBeaver

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2015 - 13:38

Nešlo by připojit tablet k PC, stáhnout předmětná data, nainstalovat stejnou aplikaci do mobilu a přesunout to obdobným způsobem do ní?


  • 0
Hlodat keše, to je moje ...

#10 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2015 - 13:45

Samé téměř bezvadné teorie. Jak chcete ten tablet po připojení k televizi ovládat?

No a to připojení k PC bude chtít taky nejspíš potvrdit na (NEFUNKČNÍM) displeji?


Tento příspěvek byl upraven od Pnov: 24 červenec 2015 - 13:45

  • 0

P%C5%88ov.png


#11 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2015 - 13:52

K LG telefonům existuje nějaká aplikace na vzdálené ovládání z počítače (jednou jsem to zkoušel a přišlo mi to dost na ho.no). Ta by snad mohla fungovat i na nefunkčním displeji. Ale taky potřebuje alespoň počáteční volbu na telefonu.


  • 0

#12 LittleBeaver

LittleBeaver

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2015 - 14:40

No a to připojení k PC bude chtít taky nejspíš potvrdit na (NEFUNKČNÍM) displeji?

 

Můj tablet (byť Samsung, tak taky Android) nic takového nechce. Jen pípne a na obrazovce PC vyskočí nabídka žádané akce (jako u flashky). Režim "multimediální zařízení" je tam nastaven defaultně. 


  • 0
Hlodat keše, to je moje ...

#13 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2015 - 15:41

Samé téměř bezvadné teorie. Jak chcete ten tablet po připojení k televizi ovládat?

No a to připojení k PC bude chtít taky nejspíš potvrdit na (NEFUNKČNÍM) displeji?

Třeba myší ... (je to android a zvládá často i usb i bluetooth myši).


  • 0
:)

#14 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 853 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2015 - 8:45

Samé téměř bezvadné teorie. Jak chcete ten tablet po připojení k televizi ovládat?
No a to připojení k PC bude chtít taky nejspíš potvrdit na (NEFUNKČNÍM) displeji?

Presne tak, mysi, klavesnici a to pres usb (hub). A u vetsiny zarizeni, se pri pripojeni hdmi kabelu aktivuje prenos obrazu. A treba mu dotykova vrstva porad funguje a ovladat to pujde, i to se mohlo stat. Ty vrstvy fungujou i s pavoukama. Jen tady mu krupnul asi i displey, kterej je pod tou vrstvou. A pri pripojeni k pc vetsinou take byva nastaveno rovnou pripojeni, aby se daly pretahovat data. Ikdyz samozrejme ne vzdy.

Tento příspěvek byl upraven od DogVader: 25 červenec 2015 - 8:48

  • 0
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#15 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2015 - 17:59

Hm, tak bohužel Pnov má pravdu, jen tak bez potvrzení to nepřipojim. To mě štve, jednak budu horko těžko dávat dohromady, kdy jsem kde byl, jednak budu muset požít univerzální log a k těm mám dost odpor (pokud to není na sérii).


  • 0

#16 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2015 - 7:17

Ono to bude asi od zařízení, jak píšou klucí, někomu se to rozjede samo, někdo musí potvrzovat. Mladej má tablet Galaxy Tab od Samsungu a po připojení klávesnice nebo myši přes OTG jede okamžitě, bez potvrzování.

Jinak je samozřejmě nerozum mít v mobilním zařízení "důležitá" data bez synchronizace. Možností je dost si myslím, já to mám propojený na Google Disk.


  • 0

#17 Lukas&Verca

Lukas&Verca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2015 - 9:14

...

 Aplikace a tudiz i poznamky byly v externi pameti tabletu. Je nejaky zpusob nebo sance je z nej dostat?

Pokud jsou data aplikace v externi pameti, rozumim tedy na nejakem pametovem mediu, tak snad neni problem to medium vzit. A v jinem zarizeni s nainstalovanou aplikaci si na prislusne fajly s poznamkama sahnout ne?

Nevim co je to za aplikaci a do jakych souboru se poznamky ukladaji, ale pokud jde o jen poznamky nejakym zpusobem nezabezpecene, nebudou to prachsproste plaintexty?


Tento příspěvek byl upraven od Lukas&Verca: 27 červenec 2015 - 10:23

  • 0

#18 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2015 - 10:06

Já ten tablet nerozeberu a na pamětovce to nemám, protože do tohohle dát nejde. Jo, jsem asi blbej, že jsem si to nikam neposlal, ale fungovalo to a nějak mě nenapadlo, že by se tohle mohlo stát. A je to normální text, ale skoro 70 originálních logů. Tím spíš, ze zjištuji, že nedám dohromady, kde jsem poslední tři týdny který den byl.


  • 0

#19 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2015 - 10:30

Já ten tablet nerozeberu a na pamětovce to nemám, protože do tohohle dát nejde. Jo, jsem asi blbej, že jsem si to nikam neposlal, ale fungovalo to a nějak mě nenapadlo, že by se tohle mohlo stát. A je to normální text, ale skoro 70 originálních logů. Tím spíš, ze zjištuji, že nedám dohromady, kde jsem poslední tři týdny který den byl.

No a nemůžeš to sebrat, zajít s tim do servisu a poprosit je, aby to vyndali a přendali ti obsah média na flešku? Pro ně otázka 5-10 minut podle mě.


  • 0

#20 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2015 - 10:31

Práve ted jdu napsat do jednoho obchodu, zda-li by to šlo


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama