Přejít na obsah


Fotka

Data z tabletu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#21 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2015 - 10:33

No a nemůžeš to sebrat, zajít s tim do servisu a poprosit je, aby to vyndali a přendali ti obsah média na flešku? Pro ně otázka 5-10 minut podle mě.

Možná práce na pár minut, ale těžce zaplacená. Záchrana dat je celkem lukrativní podnik.


  • 3

#22 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2015 - 10:35

Uvidím, co odepíšou...


  • 0

#23 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2015 - 10:40

Před časem jsem poptával opravu staršího digi foťáku, "potěšila" mne odpověď. Za diagnostiku závady paušální poplatek 1600kč. K tomu pak náklady na opravu :-(

Jinak tuhle jsem viděl myslím Samsunga S2 po pádu na beton při slaňování Husinecké přehrady (cca.28m). Podmínky tohoto nechtěného testu jsem neviděl, tak nevím z jaké výšky přesně spadl, ale pavouk přes celý displej a mobil po zapnutí naběhl a byl funkční. Překvapil.


Tento příspěvek byl upraven od Petman02: 27 červenec 2015 - 10:54

  • 0

#24 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2015 - 11:01

Možná práce na pár minut, ale těžce zaplacená. Záchrana dat je celkem lukrativní podnik.

 

 

Souhlas. Jinak pokud obětuješ peníze za záchranu dat  měli by ti vyhovět zde: http://tablety.zachrana-dat.cz/


  • 0

#25 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2015 - 11:23

http://tablety.zachrana-dat.cz/

Než něco svěříte firmě DataRecovery, tak doporučuji si přečíst tento článek http://www.tdp-ontrack.cz/fakta
  • 0

#26 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2015 - 12:27

Hele, kdybys to úplně vzdal a nebo řešil, zda za to zaplatit nějaký nekřesťanský prachy, tak pošli SZ a já se ještě zkusim poptat po známejch, který se v těchhle věcech hrabou ve volném čase pro vlastní potěchu. Ale je to pak samozřejmě na tvé vlastní nebezpečí :D.


  • 0

#27 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2015 - 13:25

TDP i Šamšu znám, už jsem s nima několikrát přišel do styku. Mohu jen doporučit. Radši někam kde je to ověřené než kde mají barvičkovatý web a samou chloubu. Už je zárukou i ten Ontrack - ti by si nedovolili aby jejich jméno používal někdo za jehož práci nemohou ručit.


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#28 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2015 - 15:12

Ještě mohu z výborné osobní i firemní zkusenosti doporučit DataMedic http://www.datamedic.cz
Cena za data (obnovu) je ale vždy hodně vysoká. U TDP i DataMedic. Data je to nejdražší co máme, cena disku neni důležitá.
Jestli jde jen o těch 70 logů, tak to se nemůže vyplatit, Leda bys chtěl dát za log tak 30 Kč. :D
  • 0

#29 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2015 - 17:10

Díky všem za rady, něco z toho zkusím.

Jacko, kdybys teda někoho známýho měla, kdo by byl schopen si s tím poradit, byl bych moc rád.


  • 0

#30 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2015 - 17:50

Zeptám se, ale fakt počítej s tím, že když to není profesionál, může to jít taky celý úplně do háje.


  • 0

#31 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2015 - 17:54

To je mi fuk. Vyřeším to kdyžtak (byť s neuvěřitelným odporem) hromadným logem. Pomalu se mi daří dávat dohromady, kde jsem kdy byl.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka