Přejít na obsah


Fotka

Nevkusná/nevhodná umístění keší


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
101 odpovědí na toto téma

#101 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2015 - 13:14

jo jo taky jsem se odhodlal az po hodine hledani..... ale vubec se mi to nelibilo.

 
Nic ve zlém, ale z toho logu to moc poznat není:
 

Hledanim jsem se zdrzel dlouho, keska je luxusni, skryse hmm? Diky za cache, misto o kterem bych se jiste jinak nedovedel a skvely listing.
http://coord.info/GLKCZ4DP

 

To hlavní, co si tam přečtu, je: „keška je luxusní“, „skvělý listing“. Já být ownerem, tak jsem přesvědčen, že mě chválíš.

 

Pokud se vám nějaká keš nebo její umístění nelíbí, tak to dejte najevo přímo v logu, ale jasně a jednoznačně. Napsat do logu v podstatě chválu a pak to hodit do nějakého fóra s poznámkou „vůbec se mi to nelíbilo“ je trošku divné. Tím spíš, že keš je na Slovensku a fórum je české.


  • 15
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#102 vass

vass

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2015 - 18:16

 
Nic ve zlém, ale z toho logu to moc poznat není:
 

 

To hlavní, co si tam přečtu, je: „keška je luxusní“, „skvělý listing“. Já být ownerem, tak jsem přesvědčen, že mě chválíš.

 

Pokud se vám nějaká keš nebo její umístění nelíbí, tak to dejte najevo přímo v logu, ale jasně a jednoznačně. Napsat do logu v podstatě chválu a pak to hodit do nějakého fóra s poznámkou „vůbec se mi to nelíbilo“ je trošku divné. Tím spíš, že keš je na Slovensku a fórum je české.

Hej hej, do logu jsem nechtel misto prozradit...ale kes je fakt luxusni, vodotesny obal, pekny logbook, vsechno suche, listing... atd. Skrys je vsak naprd..., ale to musim majiteli napsat pres sz messenger.... 

jej omlouvam se za SK kes... asi to sem fak nepatri!


Tento příspěvek byl upraven od vass: 14 listopad 2015 - 18:19

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama