Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

pro začátečníky

doporučení mapa pravidla geocoin geoget

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Eli34

Eli34

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2015 - 15:55

Ahoj,

kešky hledáme s kámošema docela dlouho, ale já jsem se přihlásila až teď. Našli jsme i hodně putvních kešek, ale já nevím co s tím.

Prosím, mohli byste mi někdo poradit, jak se na stránkách orientovat?

díky moc


  • 1

#2 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2015 - 17:07

Ahoj. Asi jste našli trackovatelné předměty, které mají putovat z kešky do kešky. Pokud nevíte, co s nimi, je lepší je nechat v kešce. Máte účet na geocaching.com? Tam zadáte lokalitu, která vás zajímá, a uvidíte nejbližší kešky, které můžete hledat podle souřadnic.

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 03 srpen 2015 - 17:12

  • 1

#3 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 586 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2015 - 18:28

Snad ty Cestovatele nehromadíte doma?  ;)


  • 1

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo


#4 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2015 - 20:50

Mám z textu stejné obavy a tak bych doporučila:

 

1. Přečíst si GeoWiki - najdeš tady nahoře v liště, třetí okénko zleva. Tam najdeš i vysvětlení, co je TB a co GC a jak s nimi zacházet, pokud už jste je z keší vyzvedli.

 

2. Pokud si ani tak nebudeš vědět rady, zkus napsat, odkud jsi a třeba se tu najde někdo z okolí, kdo pomůže situaci vyřešit.


  • 0

#5 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2015 - 20:56

Ahoj,

kešky hledáme s kámošema docela dlouho, ale já jsem se přihlásila až teď. Našli jsme i hodně putvních kešek, ale já nevím co s tím.

Prosím, mohli byste mi někdo poradit, jak se na stránkách orientovat?

díky moc

 

Zkus se podívat sem http://wiki.geocachi.../wiki/Jak_začít a sem http://wiki.geocachi...k_v_geocachingu


  • 2

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#6 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2015 - 21:01

Psal jsem to v terénu. Možná chtějí TB jen zalogovat, že je viděli, ale bez kódu to asi nepůjde.

Jinak je potřeba účet na www.geocaching.com, musíte si najít kešky, které chcete lovit v terénu, po zapsání do papírového logbooku si pak zalogujete kešku i na webu. Na GeoWiki se dočtete nejen o trackovatelných předmětech, ale o všem, co vás zajímá.

Edit: pokud jste vyzvedli nějaké "cestovatele", tak by bylo nejlepší se spojit s někým, kdo sem chodí, a předat mu je, protože pohyb těchto předmětů se sleduje na internetu, tudíž je potřeba mít přehled o tom, kde jsou.


Edit: možná si chceš zalogovat nalezené kešky. To se dělá až po zapsání do notýsku v krabičce. Potřebujeme víc informací.

http://wiki.geocaching.cz/wiki/Log

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 03 srpen 2015 - 23:25

  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:doporučení, mapa, pravidla, geocoin, geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama