Přejít na obsah


Fotka

Mazurská jezera - rady, tipy a podobně


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 VitDLa

VitDLa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2015 - 19:38

Ahoj, brzy se chystám směr sever navštívit polské sousedy k Mazurským jezerům. Nebyl tam prosím někdo v nedávné době? Pokud ano, je možné se podělit o rady, tipy a podobně? Například jak jsou na tom caches v Polsku? Lze spát i na divoko? Památky které stojí za shlédnutí.

Předem díky za informace.


  • 0

#2 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2015 - 7:58

Spát "na divoko" lze všude na světě. ;) Cestou se zastav na Malborku - to se fakt hned tak nevidí. Pokud pojedeš přes Německo, tak se zastav na "Křivém lese", to je taky pecka. Na místě samotném pak samozřejmě Hitlerův hlavní stan (na návštěvu si vyhraď aspoň půlden) a počítej s tím, že pokud tam nebylo sucho jak tady, tak tam můžou být hodně slušný mračna komárů.


  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#3 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2015 - 8:09

Podle toho kolik budeš mít času a jaký budeš mít prostorový záběr. Za povšimnutí stojí lodní výprava po kanálech Elblag - Ostroda (celý den) a pak hrad Malbork (pár hodin to vezme).


Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 04 srpen 2015 - 8:25

  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#4 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2015 - 8:10

Spát "na divoko" lze všude na světě. ;) Cestou se zastav na Malborku - to se fakt hned tak nevidí. Pokud pojedeš přes Německo, tak se zastav na "Křivém lese", to je taky pecka. Na místě samotném pak samozřejmě Hitlerův hlavní stan (na návštěvu si vyhraď aspoň půlden) a počítej s tím, že pokud tam nebylo sucho jak tady, tak tam můžou být hodně slušný mračna komárů.

Malbork můžu doporučit, ten je taky tak na půl den, když si ho chceš pořádně projít. Místo wolfschanz bych Ti doporučil spíš komplex Anna Quelle (velitelství wehrmachtu), které podle mě není tolik rozbité jako vlčí šance. Já osobně jsme byl z vlčí šance docela zklamaný a to se o opevnění zajímám. Celkem pěkný je Fort Boyen v Gyzicku, německá zdymadla na mazurském kanále.


  • 0

#5 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2015 - 21:58

Ahoj, pro inspiraci moje fotky z roku 2013. Pripadne dotazy pres SZ.

https://picasaweb.go...azuryNaLodi2013


  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama