Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Prémiové členství


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
99 odpovědí na toto téma

#21 J.K.M.

J.K.M.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 257 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2015 - 23:32

Dá se v ČR koupit PM výrazněji pod 800 Kč? Díky.

Dokazu zaridit rocni za 600.

V pripade zajmu mne muzes kontaktovat pres profil - toto vlakno dale nebudu sledovat.


Tento příspěvek byl upraven od J.K.M.: 30 listopad 2015 - 17:11

  • 0

#22 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2015 - 23:39

Dokazu zaridit rocni za 600.
2ks mesine.
Know-how samozrejme neprozradim :-P ale je to zcela legalni a seriozni.

V pripade zajmu mne muzes kontaktovat pres profil - toto vlakno dale nebudu sledovat.

Nechci slevu zadarmo :D .


  • 1

#23 J.K.M.

J.K.M.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 257 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2015 - 15:38

Jedno PM mam stale k dospozici, detaily v inzerci nebo pres SZ.

 

Edit: PRODÁNO.


Tento příspěvek byl upraven od J.K.M.: 30 listopad 2015 - 17:12

  • 0

#24 retropop

retropop

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2017 - 16:06

Dne 12.11. jsem kartou zaplatil roční předpaltné premium member. Přišla mi na mail potvrzující zpráva o zaplacení. Ale na profilu mám pořád informaci, že pémiové členství mi končí 18.11.2017. Nemáte někdo zkušenost, jestli se premiové členství obnoví až po 18.11., nebo jsem něco udělal špatně ???


  • 0

#25 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2017 - 16:12

Informace o novém konci PM by se měla objevit okamžitě, jakmile platbu GS zpracuje. Já jsem posledních pár let platil PM přes český e-shop (vybral jsem z nabídky produkt PM členství, zaplatil jsem kartou přes internet, zhruba do 1 pracovního dne mi přišel kód pro aktivaci členství s návodem, jak ho použít, to jsem udělal a okamžitě jsem viděl, že bylo prodlouženo). Podle toho, co píšeš, předpokládám, že jsi platil kartou přímo ze stránek GS. S tím zkušenosti nemám, ale není důvod, aby to fungovalo nějak zvlášť jinak. Takže si zkontroluj, jestli byla z karty provedena blokace peněz. Možná taky zkus vymazat cache prohlížeče a načíst stránku znovu, nebo se odhlásit a pak znovu přihlásit, ale nic z toho jsem já při výše uvedeném postupu dělat nemusel. Pokud nic z toho nepomůže, bude to asi na dotaz na GS.


  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#26 retropop

retropop

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2017 - 16:24

Ano i já jsem dřív platil členství v kamenném obchodě, dostal jsem kod, ten jsem zadal a členství se mi okamžitě obnovilo. Obchod ale zrušili a já byl nucen zvolit tuto metodu, se kterou nemám žádné zkušenosti. Odhlášení a přihlášení nepomohlo :-(


  • 0

#27 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2017 - 16:29

Tak shodou okolnosti jsem zrovna pred par dny obnovoval premium a probehlo to v poradku. Mozna si ty maily poradne precti. me napred prisla vyzva ze mi konci premium a at zkontroluju/potvrdim platebni udaje v profilu. To jsem nejak udelal a pak mi prisel mail:

 

Your Geocaching Premium membership has been renewed as of November 12, 2017, and your
credit card has been charged 30.00 USD. Your membership will auto-renew on November 12,
2018. Your order number is GSPK04779724.

A copy of your receipt is available on your membership details page at
https://payments.geo...membership/edit. If you have questions, please read our
cancellation and refund policies (https://www.geocachi...ip/refunds.aspx) or
send us a message through the Help Center (https://www.geocaching.com/help).

Thanks for being a Geocaching Premium member and for supporting the worldwide geocaching
community.

Happy geocaching,

Geocaching HQ
Geocaching.com
837 N 34th Street, Suite 300
Seattle, WA 98103
 

Ten prisel ale az v den kdy se to obnovovalo. Podle me to funguje tak ze se tam jenom pripravi platba a prodlouzeni a nascheduluje se k danymu datu kdy to stary vyprsi. A stane se to az presne v ten den, pak prijde potvrzeni ze se to stalo. Vzhledem k tomu ze 18.11. jeste neni, asi ti prislo neco jinyho. Ja ani nemenil udaje o platebni karte, muze se to zachovat pokazdy jinak podle toho co presne udelas. Ale pockal bych do terminu a az kdyz se to neobnovi, tak bych teprve plasil. Jestli neprisel ten mail co me, tak asi se to teprve dit bude.


  • 0

#28 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2017 - 16:33

Informace o novém konci PM by se měla objevit okamžitě, jakmile platbu GS zpracuje.

Rekl bych ze prave tohle je ten klicovej moment. Podle me platbu zpracuji presne v den obnovy, aby nekasirovali zakaznika predem. A to nastane az v sobotu. Je mozny ze blokace na karte uz je videt, ale platba neprobehla a udela se az v sobotu, pak pride ten potvrzovaci mail a naskoci novy expiry date.


  • 0

#29 retropop

retropop

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2017 - 16:37

Mně přišel maíl z adresy noreply@geocaching.com s hlavičkou:

 

Díky - Prémiové členství bylo aktivováno!

 

a textem:

 

Hello!

Díky - nyní jsi součástí naší prémiové komunity! Díky tvé podpoře se mohou dále rozvíjet nástroje a celá hra, kterou se po celém světě baví miliony lidí.

Co nám to umožní?

Díky příspěvkům naší prémiové komunity máme možnost neustále vylepšovat hru - přidáváme nové funkce na web Geocaching.com a do naší aplikace Geocaching®. Vyzkoušej a dej nám zpětnou vazbu, jak se ti vše líbí.

Úspěšné keškování!

Přátelé z Geocaching HQ.

 

Počkám tedy do 18.11. co se bude dít.


  • 0

#30 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2017 - 16:49

Ale GPX na vikend bych si bejt tebou pro jistotu stahnul uz v patek ;)


  • 0

#31 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 542 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2017 - 19:03

Btw, jak je to prosím s prodloužením, PM mi končí 30. 11. a já si ho obnovím teď. Bude mi platit opět do 30. 11. následujícího roku nebo do 14.11. Nevíte někdo? Díky. ;)


  • 0

#32 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2017 - 19:23

Á je správně...
  • 1

#33 soda37

soda37

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2017 - 20:56

Zdravím,

Když si koupím prémiové členství třeba jen na 3 měsíce, najdu nějaké prémiové kešky a zaloguji je, co se stane po vypršení tří měsíců? Zůstanou mi zapsány mezi nálezy a budu k ním mít stále přístup?


  • 0

#34 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2017 - 21:06

Zůstanou.
  • 0

#35 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 754 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2017 - 21:23

I bez zaplacení Premium member si můžeš PM kešky zalogovat, takže si klidně můžeš stáhnout spoustu kešek a lovit je i po skončení platnosti PM
  • 0

#36 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 784 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2017 - 22:38

Zmizí ti FP body, nebudeš je moci dávat. Ale pokud si později PM koupíš, dostaneš je za vše, co jsi odlovil i jako BM. Mě jich takto naskočilo asi 150, rozdával jsem je i zpětně, ale stejně mi jich dost ještě zůstalo. A pokud si PM keše postahuješ, máš to s rizikem, že se nedovíš o změnách, takže můžeš jít někam, kde to už není.


  • 1

#37 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2017 - 7:37

Zmizí ti FP body, nebudeš je moci dávat. Ale pokud si později PM koupíš, dostaneš je za vše, co jsi odlovil i jako BM. Mě jich takto naskočilo asi 150, rozdával jsem je i zpětně, ale stejně mi jich dost ještě zůstalo. A pokud si PM keše postahuješ, máš to s rizikem, že se nedovíš o změnách, takže můžeš jít někam, kde to už není.

 

Poprvé ti určitě naskáčou body i za odlovy předtím, ale co vím, tak poté, co ti vyprší PM členství ti už přestanou nabíhat. Nebo to už opravili? Ptám se z vlastní potřeby. V současnosti mi PM vypršelo a vzhledem k malému počtu nálezů ani neloguji, že zaloguji najednou až si ho zase pořídím, abych mohl FP i dávat...


  • 0

#38 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2017 - 10:00

Nevím, jestli to už opravili, ale stačí napsat na podporu a oni to opraví ručně. Dva roky zpátky jsem to taky řešil...
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#39 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2017 - 13:21

Ale soda37 se ptal na úplně jinou věc....
PM kesky zalogováné během plného členství určitě zůstanou mezi nálezy a objeví se v seznamu nalezených.
Ale dokáže si po ukončení PM období BM zobrazit jejich listing? Já myslím, že ne, ale nemám jak ověřit...

Tento příspěvek byl upraven od plavcik: 24 listopad 2017 - 13:23

  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#40 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2017 - 13:34

Ale dokáže si po ukončení PM období BM zobrazit jejich listing? Já myslím, že ne, ale nemám jak ověřit...

NE


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama