Přejít na obsah


Fotka
* * * * - 3 Hlasů

a:Drake 5.00


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
363 odpovědí na toto téma

#281 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2016 - 17:15

Mate recht, taky se mi to tak chova. Ale i tak si myslim, ze si to opravu zaslouzi.

Řekl bych, že jsou důležitější problémy, tohle je jen kosmetika.
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#282 staller

staller

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2016 - 8:06

Po aktualizaci na "zlobíci" verzi 5.09 jsem aktivně odinstaloval a:drake plus s nadějí , že je chyba v mém telefonu. Po instalaci nové verze a:drake plus vše slape parádně :-) , jen se mi nedaří ověřit na GC Live. Pokud do telefonu nainstaluji a:drake v 4.22 v tom to ověřím a pak upgraduju na novou verzi tak to je ok. Ale A:drake plus starší verzi nemam. Nedala by se někde stáhnout? Popis chyby: v a:drake plus dám ověřit na GC Live, otevře se prohlížeč, přihlásím se na gc.com , dám povolit přístup, prohlížeč se zavře , objeví se a:drake kde je napsáno probíhá přihlašování a opět se otevře prohlížeč pro přihlášení po stiknutí šipky zpět se toto děje do nekonečna :-) Při ukončení natvrdo to chce po spuštění a:drake opět ověřit na GC Live. Používám telefon Samsung S3 mini (GT-I8190 Android  4.1.2) . Chápu že toho má Luděk hodně, proto sháním starší verzi a neotravuju že to nejde,...touto cestou bych chtěl poděkovat za jeho čas a úsilí na a:draku. DIKY


  • 0

#283 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2016 - 10:01

K věčnému tématu padání - padá stále a hodně. Ale mám dojem, že pokud používám bitmapovou mapu tak padá znatelně méně než když je nastavená vektorová.
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#284 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2016 - 12:30

Luďku, v čem je vlastně problém?


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#285 Adow

Adow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2016 - 20:45

Je někde archiv starších verzí? Nějakou dobou se potýkám s padáním aplikace. Vyřešilo to založení nové databáze. Tak jsem měl za to, že DB je poškozená, oplakal jsem to... Teď mi po nejnovějším updatu přestaly chodit vektorové mapy. Tak jsem hledal a hledal a našel, že je to právě tou novou verzí.. Jedinou starší jsem našel ze své zálohy systému - nějakou 4.xx. Po instalaci této se rozchodila nejen mapa, ale i ta DB se kterou jsem se rozloučil. Takže v těch nových verzích je evidentně něco špatně. Dají se někde stáhnout APK od starších verzí?

Druhý dotaz - měl jsem A:Drake Plus. Když to zlobilo, tak jsem jej odinstaloval a chtěl nainstalovat znovu. Google Play po mě chce ale plus verzi zaplatit, přitom ji zaplacenou mám. Neví někdo co s tím?


  • 0

#286 pangogo

pangogo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2016 - 10:27

Sice jsem slibil, ze uz se k uvedenemu tematu nebudu vyjadrovat protoze jsem byl oznacen malem za geofasistu...nicmene si neodpustim par komentaru:)

 

Po tom co se mnou skoro vsichni vyjebali jsem si zagooglil a nasel jsem si posledni chodici verzi 4.22 (apk) - vic k tomu nepovim, vuci Ludkovi by to nebylo fer (btw, ja za Plus zaplatil). Ona verze chodi na Samsung Galaxy SII bez problemu (pad jednou za den nebo vubec).

 

Ted jsem zkusil verzi 5.11 a pada zas jak hrusky. Zacinam mit podezreni, ze je to tim, ze pri prepinani mezi kesemi a mapou dochazi k animovanemu odrolovani obrazovky a v te chvili to vetsinou padne. Mozna by pomohlo dat uzivateli moznost toto odrolovavani (mimochodem, je otravne i to prstama, kdyz jsem v mape) vypnout? Zrejme to souvisi s verzi Androidu (4.1.2) a telefonem.

 

Ludkovi preji pevne zdravi!

 

PS:Uz se tesim na palce dolu:)


Tento příspěvek byl upraven od pangogo: 10 květen 2016 - 10:29

  • 0

#287 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 374 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2016 - 10:51

Kdyz vidim tohle vlakno, tak jsem si uvedomil, ze jsem sem chtel neco napsat.

 

Loguju pres A:Drake. Vypozoroval jsem, ze cestovatele se mi protahujou kesema jen v pripade, kdyz log odeslu ze zalozky TB. Kdyz jsem na textove casti logu ( a mam vyplnene u TB protahnuti), tak se neprotahne. 

 

Dela to jeste nekomu?

 

Ohledne padani aplikace. Ja uz s tim problem nemam, ale na drivejsim telefonu padal furt. Chyba bude nejak navazana na hardware, tipnul bych rozliseni nebo tak neco.


  • 0

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.


#288 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 578 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2016 - 11:02

áno aj mne to robí.

pád aplikácie len pri častejšom prepínaní.Vypozoroval som pri PT, vzdialenosť medzi keškami max 500m, uložil som log a chcel prejsť na ďalšiu a apka spadla, 2 keše ok a potom zase pád.

Pri bežnom keškovaní bez pádu.


  • 0
Balin50

HW: Sansung S22 + ADrake+, Garmin Monterra

#289 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2016 - 11:54

To co píšete je sice pěkné, ale nevím jak to vysvětluje moje pozorování - že s bitmapovýma mapama to skoro vůbec nepadá.
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#290 pangogo

pangogo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2016 - 12:08

To co píšete je sice pěkné, ale nevím jak to vysvětluje moje pozorování - že s bitmapovýma mapama to skoro vůbec nepadá.

No to je sice tvoje pozorovani, ale me to zase pada s bitmapovymi snad jeste vic nez s vektorovymi. Proste se to na kazdem telefonu chova jinak. Verim tomu, ze spouste lidi do chodi bez problemu. Ja se uz smiril s tim, ze budu "pracovat" s verzi 4.22 a hlavne si dam bacha, abych neaktualizoval...


  • 0

#291 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2016 - 12:29

Mně osobně to padá na G2 Mini možná i méně než dříve. Ale mám problém s databází. Stále se to přepíná na Live API a databázi to maže. Naposledy jsem si do telefonu nakopíroval databázi 2x. Když to jednu smazalo, přesměroval to na zdroj druhou databázi a ono už zase mi ji to asi smazalo, protože v databázi jsou jen keše stažené přes live.API.

Ovšem nejsem si jistý, jestli to zase není dané něčím jako ochranou souboru proti zápisu atd. Na druhou stranu to by ho asi ani nesmazalo a neudělalo na jeho místě nový jen s některými staženými kešemi...


  • 0

#292 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 972 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2016 - 15:35

 Když to jednu smazalo, přesměroval to na zdroj druhou databázi a ono už zase mi ji to asi smazalo, protože v databázi jsou jen keše stažené přes live.API.

Ovšem nejsem si jistý, jestli to zase není dané něčím jako ochranou souboru proti zápisu atd. Na druhou stranu to by ho asi ani nesmazalo a neudělalo na jeho místě nový jen s některými staženými kešemi...

Tohle mi dělá občas taky, ale viděl bych to buď na nějakým způsobem poničený db soubor, nebo na zámek v rámci OS. Pokud db kopíruju do telefonu, tak vřždycky před tím vyhodím všechny programy, které ji používají z paměti. Navíc pokud mi z nějakého důvodu padne přenos (padne FTP, vytahnu usb kabel) tak aD při spuštění nezahlásí (důvod) přepnutí do LiveAPI a jede rovnou z netu.


  • 0

#293 Adow

Adow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2016 - 21:26

I já se potupně vrátil ke 4.22.. Ta mi nepadá. Zase má teda mouchy v tom, že vidím jen polovinu ze spodních tlačítek, ale co už.. Ještě zjistit, jak z toho udělat Plus verzi, kterou jsem měl zaplacenou....

Opravdu by nešlo dát někam archiv verzí. Rád bych na zkoušku šel do nějaké z prvních 5.x.. Díky!


  • 0

#294 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2016 - 21:39

Co si pamatuju, tak padání je vlastnost verze 5, ale na druhé straně nevím jak se chovaly první alfa- a beta- verze.
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#295 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2016 - 22:22

Již od první alfy všechny verze pětky na všech mých zařízeních padaly. Tedy se zapnutou GPS, s vypnutou GPS mi to nepadá.


  • 1

Geoget + Locus Pro na Asus Zenfone Max Pro M1, občas Etrex 30 + GPI generator, Wine, Debian testing


#296 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2016 - 6:28

Tu zapnutou GPS bych opravdu zduraznil. Kdyz je vypnuta, nepamatuji si, ze by to spadlo.


  • 2

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#297 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2016 - 7:22

Souhlas! Naviguji se Garminem, adrake mam jen jako kapesni Geogeti databazi - a nepada to.


  • 1

#298 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2016 - 7:29

Mně to (na Nexus 6) typicky padalo, když jsem se přepnul na nějakou kešku přímo z mapy. Ale poslední dobou to tak často nepozoruju, tak už keše opět otevírám z mapy. Když to padne, tak keš zůstane v menu jako poslední otevřená a dostanu se do ní rychle.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#299 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2016 - 18:49

Ahoj, prosím, poraďte jak a jakou mapu offline pro a.Drake Plus? Do Samsungu s androidem. Případně jak nastavit Mapy, nebo Mapy.cz (mám stažené v tel) aby na nich a.Drake Plus zobrazoval?  

Vždycky mi to při hledání keší dlouho stahuje mapu...:-((

Díky za polopatickou radu.


  • 0

#300 geoborg

geoborg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2016 - 19:15

Tady máš ofline mapy celého světa    http://download.maps...ge.org/maps/  

 

,  a nebo tady, ty jsou podle mně lepší  

  http://osm.paws.cz/  

 

   Zobrazit kešku můžeš v jiných mapách co máš v mobilu tím, že v mabídce otevřené kešky (tři tečky pod sebou vpravo nahoře) zvolíš "sdílet souřadnice" .......

 

......nějak divně se mi to napsalo, ale snad z toho budeš moudrej :)


Tento příspěvek byl upraven od geoborg: 26 květen 2016 - 19:19

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama