Přejít na obsah


Fotka
* * * * - 3 Hlasů

a:Drake 5.00


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
363 odpovědí na toto téma

#121 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2015 - 8:10

Ty nectes Geogeti blog?


  • 1

#122 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2015 - 8:19

Tam, kde ti ho nabízí jako výchozí umístění po instalaci, tj. <SD karta>/Android/data/cz.adrake/files resp <SD karta>/Android/data/cz.adrake.plus/files

Jen je třeba dát pozor při odinstalci či přeinstalaci, systém tuhle složku smaže.


Tento příspěvek byl upraven od LudekV: 17 září 2015 - 8:20

  • 1

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#123 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2015 - 8:27

Tak blog jsem asi delší dobu nečetl, takže díky vám oběma.


  • 0

#124 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2015 - 20:41

Chapu, ze tady se asi eaguje jen na urcite prispevkyale muze mi Ludku¨prosim odpovedet, jak se mam dostat k cekajicim logum, kdyz mi to po aktualizaci na 5 neustale pada? Ostatni veci me tak nestvou, ale tohle uz me zacina hodne s*at


Tento příspěvek byl upraven od petulinka1: 19 září 2015 - 15:10
kdyz uz chces bejt trochu expresivni, tak tam strc hvezdicku

  • 0

#125 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2015 - 21:30

Některé příspěvky mi zřejmě odmazává vestavěný filtr na vulgarity.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#126 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2015 - 23:27

Vulgarity ? Hmm, to mám asi jiná měřítka. Ve svých příspěvcích mne fakt nenapadá nic co by mohlo být považováno za vulgaritu. Snad jen to, že hlásám že mi něco nefunguje !


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#127 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2015 - 19:33

Některé příspěvky mi zřejmě odmazává vestavěný filtr na vulgarity.


V top pripade nechapu, proc reagujes az na ten, kde pouziju jedine vulgarni slovo a na zbyle nereagujes vubec.

Take muzes mi laskave odpovedet co mam udelat abych se dostala k moznosti odeslat si nalezy na web? Tedy dostat se k cekajicim logum, když mi aD misto nacteni logu spadne. Osobne mam pocit ze tenhle prechod na 5 byl krok hodne spstnym smerem.

Drejka pouzivam od zacatku a vyhovuje mi diky kombinaci s gg, ale rada bych vyuzivala i nadale veci, ktere drive fungovaly.
Mam free verzi (ne ze bych nechtela zaplatit plus, ale jeho funkce nevyuziju tak mi to prijde zbytecne)
  • 0

#128 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2015 - 20:13

Tak za prvé, nebudeš tomu věřit, ale chodím do práce, starám se o rodinu, dům za zahradu a teprve zbytek času (pokud se nějaký najde) věnuju diskuzím tady.

Za druhé, zopakuj si. co píšeš a jakým stylem.

No a na závěr, přečti si návod, jak hlásit chyby.

 

Ocením, pokud se dál budeme bavit jen k poslednímu bodu, zbytek jen zbytečně žere čas.

 

PS: pro tebe i ostatní rád udělám cokoli bez jakékoli odměny, věřím, že to tak dělají všichni (aneb, ta závorka na konci opravdu potěší).


  • 2

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#129 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2015 - 20:32

Mam free verzi (ne ze bych nechtela zaplatit plus, ale jeho funkce nevyuziju tak mi to prijde zbytecne)


Na vývoj můžeš přispět i u free verze. Kolik jsi přispěla? Možná kdyby z toho udělal Luděk plně placenou app, možná by nasbíral dost peněz, aby mohl vyvíjet na plný úvazek.
Ja osobně nejsem z padavosti nové verze také nadšen a myslím, ze její vypuštění bylo trochu předčasné, ale nebuzeruji a vážím si toho, co pro pro nás Luděk dělá.
Omlouvám se za offtopic.
  • 0

#130 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2015 - 21:05

No a na závěr, přečti si návod, jak hlásit chyby.
 
Ocením, pokud se dál budeme bavit jen k poslednímu bodu, zbytek jen zbytečně žere čas.


Ten návod se týká pádu aplikace, Když reklamuju divné chování - jako například jsem nedávno reportoval že to z neznámých důvodů požaduje přihlásit na API Live - tak to nějak mám dělat také ? Nebo ty další chybky o kterých jsem psal třeba před půlrokem ?
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#131 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2015 - 21:23

Tak za prvé, nebudeš tomu věřit, ale chodím do práce, starám se o rodinu, dům za zahradu a teprve zbytek času (pokud se nějaký najde) věnuju diskuzím tady.

Za druhé, zopakuj si. co píšeš a jakým stylem.

No a na závěr, přečti si návod, jak hlásit chyby.

 

Ocením, pokud se dál budeme bavit jen k poslednímu bodu, zbytek jen zbytečně žere čas.

 

PS: pro tebe i ostatní rád udělám cokoli bez jakékoli odměny, věřím, že to tak dělají všichni (aneb, ta závorka na konci opravdu potěší).

 

Asi se budes divit, ale chodim take do prace a staram se o rodinu a taky tadynejsem kazdy den.

 

No a kdybys cetl me prispevky, tak jsem psala mimo jine i to, ze bych rada nejaky navod jak ti poslat nahlaseni chyby bez nutnosti mit v telefonu pro me nepotrebny program (ale ze jsi to ty, tak ho nainstaluji, odeslu ti logy a pak zase smazu). Navic pokud mi spadne jakakoli jina aplikace, tak mi da moznost odeslat hlaseni, ale aD od verze 5 tuhle moznost nenabizi vubec.

 

EDIT: tak tedy jeste doplneni. Nainstalovala jsem catlog, nastavila dle popisu a nenasel NIC  to ani v momente, kdy jsem opet zkusila nacist cekajici logy a aD spad, tak catlog nic nezobrazil


Tento příspěvek byl upraven od Mudlodcera: 19 září 2015 - 21:29

  • 0

#132 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2015 - 6:14

Casto se mi stava, ze kdyz preskocim z aD do jine aplikace a pak se vratim a zobrazim listing, je prazdny. Musim "vyskocit z kesky" a zobrazit ji znovu, abych nejaky listing videl.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#133 mike_btk

mike_btk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2015 - 19:13

Ahoj, nevím jestli to už někdo reportoval, ale když se změní filtr, změna se projeví až po restartu aplikace.
  • 0

#134 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2015 - 19:49

já problém s filtrováním řeším takto

Tak teď zkouším nový a:Drake na novém tabletu a také mám problém s hledáním
ve filtru nastavím co se má hledat a kliknu na hledat a nic se nestane - zůstane tam poslední hledání a to i když jsem mezitím přepnul databázi z kešek na vizitky (tedy jsem v databázi vizitek a vidím naposledy hledané kešky a nikoliv aktuální výsledek hledání z vizitek)
aby se hledání provedlo, tak musím nejprve kliknout na poslední kešku a pak na hledat a poté se teprve najde to co chci


  • 0

#135 lnavrat

lnavrat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2015 - 6:58

Souhlasim s tim, ze po vypnuti v systemu rotaci padu ubylo. Nicmene obcas spadne taky. Jeden pripad co tu byl zmineny je behem prechodu z mapy na kompas, kdy se to spadlo v mezi fazi. (kompas 10%-20% obrazovky, mapa zbytek).

 

Aktualni verze co me jeste trapi a myslim nebylo zmineno nekym predemnou.:

 

1. pady a s tim souvisejici nezapamatovani trackovane stopy. Tzn. zapamatovavam si stopu. Aplikace spadne, okamzite resnu ale posledni ulozena pozice je napr. 100m zpatky. Pripada mi to, ze to do DB uklada ne po kazde jedne pozici, ale v baliku nekolika napr. kazdou 1min. tj pokud to spadne tesne pred ukladanim, tak o data prijdu. Cela stopa je pak nanic. Pouzivam ji pro archivaci prochazek v Google Earth a kdyz to tak spadne nekolikrat, tak je tak domrvena, ze to nema smysl opravovat a ukladat:(

 

2. V posledni verzi stazeni z LiveApi az na druhy pokus - Prijde notifikace na novou kesku. Kliknu v SMSce nebo v emailu na odkaz. Vyberu a:Drake a nenaskoci stahovani Live dat a rovnou se zobrazi posledni vybrana keska. udelam to podruhe a Stahovani Live data a vse se nacte. Toto se deje bez ohledu zda jsem mel aktivni data nebo se musi teprve spustit a bez ohledu na to zda a:Drake zrovna bezi, nebo se spousti.

 

obcas se snazim posilat systemovou zpravu, ale holt ne vzdy se mi to hodi.


  • 0

#136 JereGEO

JereGEO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2015 - 17:59

Je nějaký způsob, jak downgradovat A:Drake Plus zpět na poslední verzi 4ky?

Jak jsem už psal dřív, udělal jsem to tak, že jsem si aktualizoval na 5ku jen jednu verzi, bohužel tu free. Rád bych ale používal Plusko


Tento příspěvek byl upraven od JereGEO: 29 září 2015 - 18:02

  • 0

#137 spelda

spelda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2015 - 6:31


2. V posledni verzi stazeni z LiveApi az na druhy pokus - Prijde notifikace na novou kesku. Kliknu v SMSce nebo v emailu na odkaz. Vyberu a:Drake a nenaskoci stahovani Live dat a rovnou se zobrazi posledni vybrana keska. udelam to podruhe a Stahovani Live data a vse se nacte. Toto se deje bez ohledu zda jsem mel aktivni data nebo se musi teprve spustit a bez ohledu na to zda a:Drake zrovna bezi, nebo se spousti.
 
Pri nacteni kese z notifikace pres LiveApi vse probehne jak ma, ale Adrake nezobrazi (neotevre) importovanou kes. Drive se rovnou otevrela, dneska mam docela problem zjistit, co jsem vlastne nacetl...a pri importu pres notifikaci vetsinou specham.
Koukam, ze citaci nejak neumim pouzivat :D, prvni odstavec je tedy citace..

Tento příspěvek byl upraven od spelda: 30 září 2015 - 6:33

  • 0

#138 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2015 - 6:59

V posledni verzi stazeni z LiveApi az na druhy pokus - Prijde notifikace na novou kesku. Kliknu v SMSce nebo v emailu na odkaz. Vyberu a:Drake a nenaskoci stahovani Live dat a rovnou se zobrazi posledni vybrana keska. udelam to podruhe a Stahovani Live data a vse se nacte. Toto se deje bez ohledu zda jsem mel aktivni data nebo se musi teprve spustit a bez ohledu na to zda a:Drake zrovna bezi, nebo se spousti.

 

Potvrzuji stejné chování. Kliknu z gmailu na odkaz na nově publikovanou kešku, otevře se adrake, ale zobrazí poslední vybranou kešku. Ukončím, znova kliknu na odkaz a teprve potom se načte a zobrazí nová keška.


  • 0

#139 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 374 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2015 - 11:14

Zdravim,

nemate taky nekdo problem s protahovani trackables kesema? Mne se to neprotahuje.

 

Mam podezreni, ze za to muze soubezne pouzivani vice verzi. Mel jsem ADplus verze 4 a k tomu jsem mel ADtestovaci a pak, donedavna AD verze 5. Teprve nedavno jsem plusko aktualizoval na verzi 5 a obyc odinstaloval. Nejaky napad co s tim, kde je zakopany trackable?:)


  • 0

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.


#140 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2015 - 20:25

Teď jsem otevřel aDrake z e-mailové notifikace a potvrzuju - aDrake se otevřel na keši, kterou jsem v něm minule nechal otevřenu.
  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama