Přejít na obsah


Fotka

Teplota v místnosti


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
21 odpovědí na toto téma

#1 Keres

Keres

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2015 - 17:16

Jakou máte teplotu v místnosti ať už doma nebo v práci?

 

Překoná někdo mojí teplotu 32,7 °C v kuchyni?

 

 

 

 

Přiložené miniatury

  • DSC07110.JPG

  • 1

#2 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2015 - 17:24

Dneska asi ne, ale minuly tyden jsem mel v obyvaku 34. Dneska mam v obyvaku "jenom" 32 :-/

Takze pro dnesek si vyhral :-)


  • 0

#3 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2015 - 19:09

To jste v té kuchyni zřejmě dnes nevařili? ;)

Takové upečení koláče v plynové troubě by mě zcela jistě dostalo na dnešní pomyslné první místo - u nás nejde udělat průvan a místnost ochladit, proto jsem pečení po dobu veder vzdala. Ani pečené maso....stejně není na jídlo moc chuť a momentálně jsou nejoblíbenější vychlazené saláty z lednice ať už těstovinové nebo zeleninové. :D


  • 0

#4 Paha Ahma

Paha Ahma

    Zlej rosomák

  • Members
  • PipPipPip
  • 254 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2015 - 19:29

Zvedavka: Merit teplotu v kuchyni po vareni není meteorologicky korektni ;-) ackoli kdo vi, zda pustena trouba v tomto počasí vzduch spise neochlazuje...

 

Nymburk, panelak, jizni strana, pul devaty vecir - 29,5 C.


  • 0

Hyvä ahma - huono ahma. Ainoa hyvä ahma on pahaa.


#5 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2015 - 20:02

Zavidim. Ja tu ted mam 32,8 °C.


  • 1

#6 Keres

Keres

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2015 - 21:15

zvedavkanocni:   teplota byla bez vaření a teď večer když je teplota venku 29 °C to už kleslo při otevřeném okně na chladnějších 31,5 °C


  • 0

#7 PIVNÍ PUPEK

PIVNÍ PUPEK

    PIVNÍ PUPEK

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2015 - 21:18

32 pod zapnutým větrákem, otevřená okna, protože se venku konečně relativně ochladilo, a já můžu konečně vyvětrat, a konečně je tu trošku snesitelně. Micméně pod 32 to stále nejde ani teď. Když tak zítra v poledne změřím.


  • 0

Jsem to stále já.


#8 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2015 - 21:29

Kuchyně stále 30°, na balkoně pokles na 27,5°.

 

Jak říkáme my kačeři, nemusí pršet, stačí když kape (ale zatím ani kapka) :rolleyes:  .


  • 1

#9 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2015 - 21:46

Vyzkoušená rada: vyskočte z postele v 5 hodin ráno a pozotvírejte všechny dveře a okna v bytě/baráku.To tam bylo krásných 19 stupňů :D!


  • 0

#10 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2015 - 21:50

Jacko, toto sice provádíme, tedy až v šest, ale když už v těch 6 je venku víc jak 24 stupňů, tak po příchodu z práce je doma opět "příjemných" 30 a více:o(

 

 

No a jinak v práci máme 33, zítra to bude asi o nějaký ten stupínek více a to máme puštěnou mobilní klimu, ale bohužel to nestíhá.... :o(


  • 0

#11 mirecek7

mirecek7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2015 - 22:21

souhlasim, ze merit teplotu v kuchyni je meteorologicky nekorektni. ale sam jsem utrpel omluvu, bo geomamka zavarila merunkovou marmosku a ja chtel upect pernik. teplotu radsi neudavam
ale je fakt, ze mamina vari az hodne vecer a dopo nedelni obed
  • 0

#12 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2015 - 22:24

Průvan se snažíme dělat celou noc, ale stejně je na balkoně nejsnesitelněji. Jak nefouká větřík, tak ani ten průvan udělat nejde...I teď večer máme na teploměru 31°C. Panelák a byt pod střechou. Ráno se vše zavře, zatáhne, ale stejně je tu nesnesitelně. Přes den nebo večer, prašť jako uhoď.  :wacko:


  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#13 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2015 - 22:55

Průvan se snažíme dělat celou noc, ale stejně je na balkoně nejsnesitelněji. Jak nefouká větřík, tak ani ten průvan udělat nejde...I teď večer máme na teploměru 31°C. Panelák a byt pod střechou. Ráno se vše zavře, zatáhne, ale stejně je tu nesnesitelně. Přes den nebo večer, prašť jako uhoď. :wacko:


Nedávno jsem na vás myslela, jak jste pod tou strechou:(

My máme celou noc otevreny vše co se da, ale po příchodu z práce je to tu stejne vyhraty téměř na venkovní teplotu. Prvních par dni to šlo, ted uz je to hnus.

A rozhodne by me nenapadlo nic vařit, natož pect, nejsem blazen:D Max studene salaty a vůbec jen studena kuchyne:)
  • 1

#14 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2015 - 23:26

půl jedný, větrám, začíná to chladnout

Přiložené miniatury

  • IMG_5471.jpg

  • 1

#15 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2015 - 7:06

Vyzkoušená rada: vyskočte z postele v 5 hodin ráno a pozotvírejte všechny dveře a okna v bytě/baráku.To tam bylo krásných 19 stupňů :D!

 To mi připomnělo některé nelogické osoby, kteří přijdou k tobě na návštěvu, při teplotě 28 °C prohlásí "fuj, ty tu máš ale vedro" a jdou otevírat okna, ačkoliv venku je 37 °C. :D  Takže nejlépe je mít doma zabedníno, stažené žaluzie a jakmile poklesne venovní teplota pod úroveň té vnitřní, všechna okna dokořán a vyměnit vzduch průvanem (ideálně celou noc). Každopádně u postele mi přesto celou noc běží větrák :D


  • 4

#16 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2015 - 7:25

Mám trošku výhodu v dobře zatepleném paneláku a s okny na sever. Stačí to co píše mikeant nade mnou, větrat jen v noci a přes den nechat zabedněno. 

Ale když už vedra trvají takovou dobu, výhoda se přemění v nevýhodu, všechno to teplo které se velmi pomalu do baráku dostávalo, se teď zas velmi pomalu dostává ven a přes noc to nestihne vychladnout :)


  • 2

#17 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2015 - 9:08

Vyzkoušená rada: vyskočte z postele v 5 hodin ráno a pozotvírejte všechny dveře a okna v bytě/baráku.To tam bylo krásných 19 stupňů :D!

 

Kde to bydlíš?

Na Sněžce?

Šel jsem spát večer v 11 - teplota venku - 27°C - okna dveře do rána otevřené... Ráno v bytě ukazoval v 6 teploměr "příjemných" 24°C - venku už 23°C... 

 

Nejhorší je, že v těchto vedrech se nedá ani jezdit s malým ven, když nejedeš na hory... A tam zase je omezený počet tras ve stínu s kočárkem :-(


  • 1

#18 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2015 - 5:38

Roman: V Praze, pane kolego, v Praze :D

Dnes v 6:00 krásných 21 stupňů. V 5 to bylo ještě lepší, ale nechtělo se mi vylejzat předčasně z postele jen abych se koukla na teploměr :D. Teď už jsem ale směr na východ musela pozatahovat - jakmile začne lézt ten puchejř, začíná se to hřát.


  • 0

#19 miralill70

miralill70

    Premium Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2015 - 8:45

Já mám venku 23.1 °C, doma 26.8°C a je to vše v 9:39 hod. ;)

Přiložené miniatury

  • 20150815_0939451.jpg

  • 0
K zapisování kešek používám počítač Windows 7 Home Premium.
K hledání pokladů používám GPS Garmin eTrex Legend HCx.
K hledání pokladů používám také mobil a tablet Samsung Galaxy Core LTE a Samsung Galaxy Tab 3.
Přeji vám také co nejvíce nalezených krabiček... :) ;) :D

 

Můj profil na poznejmisto.cz: GarfieldCZ, moje fotky (zatím :D): 2649, 2669, 2716, 2744, 2799, 2896

 

PS: Věk v profilu je pouze geocachingový, ne opravdový ;)

b8185209-23a7-4c3f-bac8-9dee9b2f8ae8.jpg


#20 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2015 - 19:58

Už jsem přemýšlela, jestli nebydlíš někde na horách nebo na severu mimo ČR, ale vidím oblast, kde zřejmě pršelo? U nás už se v uvedeném čase teplota opět šplhala ke třicítce - máme všechna okna na jednu stranu, bohužel ne tu na léto vhodnou, čili teplotu vidím nezkreslenou jen brzo ráno a pozdě večer. V autě jsem se po poledni jako obvykle zapomněla podívat....


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama